حذف Coolncheap

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Coolncheap

نرم افزاری است که به طور خاص طراحی شده است برای ارائه تبلیغات اشخاص ثالث به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم شناخته شده و Coolncheap یکی از بسیاری از برنامه پشتیبانی از تبلیغات در وب است. چون به احتمال زیاد به کار با تبلیغ کنندگان غیر قابل اعتماد است که در حال تلاش برای ناشناس ماندن متاسفانه Coolncheap یکی از برنامه های غیر قابل اعتماد ترین است که شما روبرو می شوند است.

حتی اگر شما تجزیه و تحلیل سیاست حفظ حریم خصوصی از این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، شما خیلی در مورد تبلیغ یا آگهی که نمایش خواهد شد, که بدان معنی است که شما تنها با تعامل با آنها را به خودتان یاد بگیرند یاد بگیرند و این می تواند بسیار خطرناک است! چرا که این سخت می تواند بسیار گمراه کننده آگهی در حال حاضر محققان به حذف Coolncheap، نشان می دهد.

Coolncheap  حذف Coolncheap

دانلود ابزار حذفبرای حذف Coolncheap

Coolncheap ایجاد شده است با استفاده از چارچوب Justplugit است که برای ایجاد Vaudix FreeDelivery SaleOffer و بسیاری از غیر قابل پشتیبانی از تبلیغات و برنامه های دیگر نیز استفاده شده است. نیازی به گفتن نیست، این برنامه نیاز به حذف، اما شما باید تکیه بر این راهنمای حذف را به آنها را حذف کنید. کادر جستجو در بالای مقاله راهنماهای حذف برای عفونت های شما ممکن است در برخورد با پیدا کردن استفاده کنید. متاسفانه، این احتمال است که شما را حذف Coolncheap نیز است. نصب غیر قابل اعتماد (به عنوان مثال، Installrex و Vittalia) مورد استفاده برای توزیع این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم با هم بسته نرم افزاری نصب برنامه های مختلف غیر قابل اعتماد به افزايش شيوع آنها. این به این معنی که تبلیغات تحریک کننده، به طور بالقوه گمراه کننده مصرف بیش از صفحاتی که بازدید می کنید بزرگترین مسئله خود را ممکن است. تهدیدات مربوط به Coolncheap می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درایو توسط حملات دانلود آغاز جمع آوری اطلاعات شخصی یا نصب نرم افزارهای مخرب.

هر چه زودتر شما Coolncheap از سیستم عامل خود را بهتر حذف کنید. این برنامه تبلیغات حمایت چیزی جز مشکل است، و شما تبلیغات آن را به شما ارائه می شود اعتماد نیست چون شما نمی دانید که نیت تبلیغات مرتبط. اگرچه اکثر کاربران قادر به Coolncheap به صورت دستی حذف کنید، عفونت و نامطلوب برنامه های نصب شده با این سخت می تواند بسیار مخرب باشد و بهتر است به اعتماد نرم افزار حذف خودکار نرم افزارهای مخرب به آنها را از کامپیوتر خود حذف کنید.

Coolncheap را از ویندوز حذف

از بین بردن Coolncheap از ویندوز ایکس پی

  • شروع در نوار وظیفه برای باز کردن منوی کاربری کلیک کنید.
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و حرکت به افزودن یا حذف برنامه ها.
  • برنامه نامطلوب را انتخاب کنید و روی دکمه حذف کلیک کنید.

حذف Coolncheap از ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • آرم Windows در سمت چپ نوار وظیفه کلیک کنید.
  • باز کردن صفحه کنترل برای حذف را انتخاب کنید و پیدا کردن گزینه های بیشتر یک برنامه.
  • شناسایی برنامه شما می خواهید برای حذف آن کلیک راست کرده و حذف را انتخاب کنید.

خاتمه Coolncheap از ویندوز 8 & ویندوز 8.1

  • راه اندازی اجرا (به طور همزمان به شیر پیروزی + R) و وارد کنترل پنل.
  • به حذف یک برنامه و برنامه نامطلوب Coolncheap پیدا.
  • برنامه شما مایل به حذف و حذف را انتخاب کنید کلیک راست کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Coolncheap

پاسخ دهید