حذف Coppingo.com

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف Coppingo.com

Coppingo.com hijacker مرورگر معمولی که ارتشاح رایانه شما بدون اطلاع شما و بلافاصله تغییر صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را است. از آنجا که مزاحم با Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا سازگار، شما نخواهد قادر به اجتناب از آن با تغییر مرورگر.

در حالی که در نگاه اول موتور جستجو ارائه شده به نظر می رسد جالب و امیدوار کننده, به زودی شما غیرقابل اعتماد است که متوجه خواهد شد. توصیه می کنیم به خواندن مقاله زیر به اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار مشکوک و پیدا کردن چگونه به حذف Coppingo.com از سیستم شما.

coppingo  حذف Coppingo.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Coppingo.com

چگونه Coppingo.com را وارد کنید کامپیوتر شما?

همانطور که ما در حال حاضر ذکر شده این نرم افزار در صورت مخفی سفر و کاربران اغلب نه لحظه ای آن را وارد رایانه های خود را متوجه. روش توزیع مورد استفاده سازندگان این نرم افزار “بسته بندی” نامیده می شود. در واقع، sneaked hijacker به PC خود را همراه با نرم افزار شما به تازگی نصب شده از صفحه غیر رسمی. امکان نصب برنامه های متعدد نامطلوب بزرگ، به ویژه، اگر شما غالبا دانلود رایگان نرم افزار شارژ از چنین سایت های مانند soft32.com softonic.com download.com و غيره. برای بهتر در آینده حفاظت از خود، همیشه پیش و یا سفارشی گزینه نصب را انتخاب کنید و قرارداد کل نرم افزار را بخوانید.

Coppingo.com چکار می کند؟

به طوری که آن می تواند نظارت و نفوذ در نتایج جستجوی خود را نرم افزار صفحه اصلی و ابزار جستجوی پیش فرض خود را تغییر می دهد. از آنجا که هدف اصلی هر hijacker به اشخاص ثالث، آنها با مخلوط کردن نتایج جستجوی خود را با تبلیغات و تبلیغات انجام دهید. در نتیجه، شما قادر به استفاده از نتایج جستجوی خود را بدون ترس از کلیک کردن روی لینک ترویج نخواهد. ما به شما هشدار آن است که ممکن است که پس از بهره برداری از پیش تعیین شده لینک شما در وب سایت های مخرب کنترل شده توسط مجرمان اینترنتی خودتان خواهد شد. پس از چنین سفر تفریحی شما خواهد شد بسیاری قطعا پیدا کردن تروجان در کامپیوتر شما و بنابراین ما توصیه به حذف Coppingo.com قبل از اینکه چنین چیزی اتفاق می افتد.

علاوه بر اشخاص ثالث خطرناک، شما همچنین کوکی ردیابی باید بدانید. این hijacker آهنگ آنلاین عادات و ترجيحات خود و با استفاده از این اطلاعات برای سفارشی تبلیغات. مزاحم معتقد است که اگر آن مربوط به آخرین جستجوها را که کاربران بیشتر تمایل به تبلیغ، شیر خواهد بود. از آنجا که شما می دانید چگونه آن تبلیغات می تواند خطرناک باشد، ما به حفظ فاصله خود و تمرکز بر حذف Coppingo.com خواست.

چگونه به حذف Coppingo.com

کاربرانی که مصمم به خلاص شدن از شر Coppingo.com باید دو گزینه. آنها هم می تواند حذف Coppingo.com دستی و یا اتوماتیک را انتخاب کنید. برای انتخاب اول شما نیاز به دستورالعمل ارائه شده در زیر این مقاله را دنبال کنید. یکی دیگر از گزینه این است که خرید یک ابزار امنیتی کامپیوتر معتبر و به روز و استفاده از آن خاتمه Coppingo.com. همان ابزار نیز در آینده محافظت از کامپیوتر شما می تواند.

پاک کردن Coppingo.com

ویندوز 8

1. دسترسی به منوی جذابیت و تنظیمات را انتخاب کنید.
2. مطبوعات صفحه کنترل و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
3. حذف Coppingo.com.

ویندوز ایکس پی

1. شیر شروع و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
2. به افزودن یا حذف برنامه ها بروید و از بین بردن Coppingo.com

ویندوز ویستا و ویندوز 7

1-دسترسی منوی شروع و انتخاب کنترل پنل.
2. شیر برنامه حذف و حذف Coppingo.com.

Coppingo.com را از مرورگر خود حذف کنید

Google Chrome

1. Alt + F را فشار دهید و به تنظیمات بروید.
2. باز کردن تنظیمات پیشرفته نشان می دهد.
3. تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر کلیک کنید و بازنشانی دوباره ضربه بزنید.

Internet Explorer

1. Alt + T را کلیک کنید و گزینه های اینترنت را انتخاب کنید.
2. حرکت به زبانه پیشرفته و شیر تنظیم مجدد.
3. حذف تنظیمات شخصی را بررسی کنید و سپس دکمه تنظیم مجدد را فشار دهید.

موزیلا Firefox

1. شیر Alt + H و عیب یابی اطلاعات را انتخاب کنید.
2. Firefox تنظیم مجدد را فشار دهید و سپس ریست Firefox دوباره کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Coppingo.com

پاسخ دهید