حذف CostMin

دسته‌بندی نشده

CostMin چیست؟

CostMin فرمت پشتیبانی مرورگر است که قرار است به شما با بهترین معاملات و در نتیجه کمک به شما صرفه جویی در پول در حالی که خرید آنلاین در حال حاضر است. CostMin CostMin.info صفحه رسمی خود که آن را به عنوان یک ابزار است که شما را با “کوپن های تخفیف و فروش برای مواردی که شما جستجو برای” در وب سایت های خرید ارائه شرح داده شده است.

آن نیز وجود دارد که نرم افزار سازگار با Internet Explorer و موزیلا Firefox می گوید. این برنامه نیز ممکن است همراه با دیگر نرم افزار رایگان آمده است. مشابه به آگهی پشتیبانی برنامه های کاربردی دیگر مانند DealSpy، CouponBuddy، Offerswizard و دیگران است. توصیه می شود که شما حذف CostMin به محض این که شما می توانید.

costmin  حذف CostMin

دانلود ابزار حذفبرای حذف CostMin

CostMin چگونه کار می کند؟

اگر چه شما ممکن است فکر می کنم هنگامی که شما در واقع آن را در محل کار را ببینید که CostMin می تواند از استفاده به شما، شما می خواهید نیست برنامه بر روی کامپیوتر خود اقامت. سخت شما در با آگهی هر چه صفحه شما خواهد شد در حال حاضر. علاوه بر این، این آگهی توسط نرم افزار است که به معنی اطلاعات ارائه شده در آنها ممکن است نادرست مورد تایید هستند. اگر شما کلیک بر روی یکی از تبلیغات جعلی شما می تواند به وب سایت خراب هدایت و سیستم خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده. که می تواند منجر به عواقب جدی مالی.

شما همچنین باید آگاه باشند از این واقعیت است که CostMin جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را مانند چه صفحات شما ببینید چه شما برای جستجو و غیره. توسعه دهندگان نرم افزار ادعا می کنند که این به منظور بهبود خدمات و کیفیت این برنامه انجام می شود. آن نیز ممکن است جمع آوری اطلاعات شناسایی شخصی که بعدها ممکن است مورد استفاده برای ایجاد تبلیغات شخصی سازی شده است. اگر نمی خواهید با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا خطر افشای سیستم خود را به عفونت های مخرب تحت نظارت، شما باید CostMin به خاتمه دهد.

چگونه برای حذف CostMin از کامپیوتر من?

اگر شما می خواهید برای حذف CostMin دستی، شما با استفاده از دستورالعمل های ما را زیر آماده انجام دهد. به خصوص اگر شما به دنبال تمام مراحل ارائه شده دقت بنابراین شما هر گونه مشکلات با حذف CostMin باید خوشبختانه خود برنامه مخرب، نیست. شما هنوز هم باید، با این حال، اجرای اسکن سیستم پس از آن برای پیدا کردن که آیا سایر برنامه هایی که ناخواسته در کامپیوتر شما وجود دارد. اگر چنین است، شما ابزار ضد بدافزارها را برای از بین بردن آن برنامه استفاده کنید. حذف تروجان نیز می تواند در CostMin استفاده می شود خود را. داشتن یک ابزار ضد بدافزارها شما مطمئن شوید که سیستم شما در تمام اوقات پاک و محافظت می کند.

توصیه در حذف CostMin

از بین بردن CostMin از ویندوز 8

  • حذف جذابیت نوار تنظیمات کنترل پنل → → → → CostMin عزل برنامه →

حذف CostMin از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → CostMin پاک

حذف CostMin از ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → CostMin →

حذف CostMin از Internet Explorer

  • حذف آیکون چرخ دنده → مدیریت افزودنی → نوار ابزارها و پسوندها → CostMin →

پاک کردن CostMin از موزیلا Firefox

  • موزیلا منو → افزودنی پسوند → → → CostMin را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف CostMin

پاسخ دهید