حذف CoupApp

دسته‌بندی نشده

CoupApp چیست؟

همانطور که شما احتمالا می توانید حدس بزنید از نام CoupApp به عنوان یک ابزار مفید است که می تواند شما را با کوپن که شما کمک کند صرفه جویی در پول ترویج است. متاسفانه, که کاملا درست است. CoupApp چیزی بیش از یک برنامه پشتیبانی از تبلیغ است. هدف اصلی CoupApp و یا دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به صفحات خاصی که ترویج و تولید ترافیک با هدایت شما به آنها. هیچ چیز مفیدی درباره نگهداری سخت بر روی کامپیوتر شما وجود دارد. اگر شما نمی خواهید به دائما توسط تبلیغات بی فایده قطع شود و به طور بالقوه خطرناک سایت هدایت می شوید به محض این که شما می توانید شما CoupApp باید حذف.

چگونه CoupApp کار می کند؟

یک بار CoupApp بر روی کامپیوتر شما است شما متوجه افزایش مقدار سرزده و ناخواسته تبلیغاتی، آگهی ها و پنجره های بازشو آغاز خواهد شد. این برنامه همچنین آهنگ کوکی های خود را به منظور به دست آوردن دسترسی به سابقه مرور شما یعنی سایت شما را بازدید، جستجوی شما را ساخته اند و به همین ترتیب. این است که برای شخصی سازی تبلیغات و آنها را نگاه بیشتر مفید به شما انجام می شود. نه فقط چون آنها بلکه کاملا بی فایده است چون شما می توانید به صفحه خراب است که ممکن است حاوی بدافزار هدایت می باید نه در هر یک از حمایت ها کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف CoupApp

اگر بدانم که چگونه کار دریافت کنید CoupApp به سیستم خود را در ابتدا شما محل مورد چه برنامه هایی فکر می کنم باید به تازگی نصب شده است. بسیاری از نرم افزار رایگان است که شما می توانید دانلود آنلاین با نرم افزار ناخواسته همراه است. شما در طول فرایند نصب به عنوان بسیاری از زمان شما خواهد شد آگاه که شما از نصب برنامه های دیگر همراه با آنهایی که شما باید بسیار مواظب باید باشد. هر زمان که شما می توانید برای اجتناب از جاسوسافزار و دیگر برنامه های ناخواسته در آینده سفارشی یا نصب پیشرفته را انتخاب کنید.

coupapp remove حذف CoupApp

چگونه برای حذف CoupApp

همیشه دو گزینه را انتخاب کنید که آن را به حذف CoupApp می آید وجود دارد. اگر می خواهید به حذف CoupApp و اطمینان حاصل کنید رایانه شما تمیز است شما باید ابزار حذف تروجان قابل دانلود. ما توصیه می کنم نصب SpyHunter. و به همین دلیل است. SpyHunter مخرب جلوگیری و حذف ابزار است که بدان معنی است که آن را تشخیص دهد CoupApp و هر گونه عفونت های دیگری که ممکن است بر روی کامپیوتر خود و از بین بردن آنها. علاوه بر آن نه تنها CoupApp فسخ خواهد شد و تمام اجزای آن، اما همچنین حفاظت از سیستم های کامپیوتری خود را از تهدیدات اینترنتی امکان پذیر است. همانطور که می بینید، وجود دارد بسیاری از مزایای داشتن یک ابزار ضد بدافزارها. اگر با این حال، شما می خواهم به CoupApp به صورت دستی حذف کنید شما می توانید دستورالعمل های ارائه شده در زیر استفاده کنید. پس از آن، شما همچنین باید مرورگر خود را بازنشانی کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف CoupApp

CoupApp حذف

Windows ایکس پی

 1. روی شروع کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
 2. کلیک کنید در افزودن یا حذف برنامه ها
 3. را انتخاب کنید CoupApp
 4. حذف را انتخاب کنید

Windows ویستا 7 و Windows

 1. باز کردن شروع منو و در صفحه کنترل، کلیک کنید
 2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 3. راست کلیک بر روی CoupApp
 4. لغو را کلیک کنید

Windows 8

 1. کلید را فشار دهید Windows
 2. در زمينه مترو UI منوی راست کلیک کنید
 3. تمام برنامه های را انتخاب کنید
 4. به کنترل پنل بروید
 5. لغو نصب برنامه را انتخاب کنید
 6. راست کلیک بر روی CoupApp
 7. عزل را انتخاب کنید

حذف CoupApp از Internet Explorer

 1. Alt + T را فشار دهید و انتخاب گزینه های اینترنت
 2. “زبانه پیشرفته” را انتخاب کنید
 3. تنظیم مجدد کلیک کنید
 4. رفتن به ریست تنظیمات Internet Explorer
 5. حذف تنظیمات شخصی را انتخاب کنید
 6. تنظیم مجدد کلیک کنید

حذف CoupApp از موزیلا Firefox

 1. فشار دهید Alt + H
 2. به اطلاعات عیب یابی را انتخاب کنید
 3. با کلیک بر روی تنظیم مجدد Firefox چند بار
 4. پایان را کلیک کنید

CoupApp از گوگل حذف Chrome.

 1. Alt + F را فشار دهید
 2. تنظیمات را انتخاب کنید
 3. روی نمایش تنظیمات پیشرفته کلیک کنید
 4. تنظیم مجدد کلیک کنید

پاسخ دهید