Coupon Buddy حذف

Browser Hijacker

Coupon Buddy نرم افزار ایجاد شده برای نوار ابزار مجرا و هنگامی که آن را نصب شده نمایش تبلیغات در دل آمازون خارج شده و دیگر سایت های مشابه است که شما در حال دیدن است.
این آگهی نشان داده می شود به عنوان جعبه حاوی کوپن های مختلف که در دسترس هستند و یا به عنوان کلمات کلیدی زیر خط دار، که هنگامی که کلیک را نمایش تبلیغاتی که در آن ایالت برای شما به ارمغان آورده Coupon Buddy.

Coupon Buddy فرمت برای اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس و کروم که کنار با نوار ابزار مجرا از طریق برنامه های رایگان دیگر نصب شده است.
هنگام نصب این برنامه ها رایگان آنها نیز Coupon Buddy نیز نصب خواهد شد. برخی از برنامه هایی است که شناخته شده برای بسته نرم افزاری Coupon Buddy شامل Brothersoft نوار ابزار، نوار ابزار مجرا و FBPhotoZoom.
پس از نصب، هر زمان که شما خواهد شد فهرست Expedia، بهترین خرید، فیس بوک یا هر مشابه دیگر وب سایت ها، Coupon Buddy خواهد شد نمایش در قسمت بالای سمت راست مرورگر خود جعبه حاوی مرتبط با پیشنهادات کلمه کلیدی، تبلیغات و لینک حمایت مالی.

وقتی که از آنجا که اغلب، اختیاری شامل نصب نرم افزار نصب نرم افزار نصب, مانند hijacker مرورگر Coupon Buddy این شما همیشه باید توجه پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب.
همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست آشنا, به خصوص اختیاری نرم افزاری است که شما هرگز نمی خواستم به دانلود و نصب در وهله اول. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

ویندوز 7 کاربر:

کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. دنبال “نوار ابزار برنامه مجرا (یا هر نوار ابزار دیگر مجهز به مجرا)، حفاظت جستجو توسط مجرا” این نوشته را انتخاب کرده و آنها را حذف کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی:

کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. تعیین محل و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. دنبال “نوار ابزار برنامه مجرا (یا هر نوار ابزار دیگر مجهز به مجرا)، حفاظت جستجو توسط مجرا” این نوشته را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

اینترنت اکسپلورر: باز مرورگرهای.  برو به ابزار–> مدیریت افزونه های جانبی. نوار ابزارها و پسوندها را انتخاب کنید. کلیک کنید بر روی برنامه های ناخواسته و غیر فعال کردن آن را در بخش زیر. در صورتی که مجرا نوار ابزار دارید، شما باید غیر فعال کردن مجرا واژهنامه API سرور و دو مدخل مجرا برنامه های نوار ابزار. در ارائه دهنده جستجوی در بخش سمت چپ کلیک کنید. “مجرا برنامه های سفارشی وب جستجو” را انتخاب کرده و روی دکمه حذف کلیک کنید. برگرداندن صفحه خانه، رفتن به ابزار–> گزینه های اینترنت. باز کردن زبانه عمومی و نوع در صفحه اصلی صفحه صفحه اصلی خود می خواهید. درخواست برای تایید کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس: باز کردن مرورگر.آمار ترکیبی Ctrl + Shift + A به مدیر افزودنی و برنامه های افزودنی را انتخاب کنید. پیدا کردن و حذف Coupon Buddy. به صفحه اصلی بازیابی، بر روی فایرفاکس – > کمک–> اطلاعات عیب یابی. تنظیم مجدد فایرفاکس کلیک کنید. وقتی اتمام مراحل تنظیم مجدد روی پایان کلیک کنید.

گوگل کروم: باز کردن مرورگر و ضربه کلیدهای Alt + F. برو به تنظیمات–> پسوند. Coupon Buddy پیدا کردن و کلیک بر روی آیکون سطل. باز کردن صفحه تنظیمات در سمت چپ. در بخش در راه اندازی یافتن “باز کردن یک صفحه خاص یا مجموعه ای از صفحات” و تنظیم صفحات کلیک کنید. Search.conduit.com حذف و اضافه کردن صفحه راه اندازی. برای تغییر موتور جستجو به بخش جستجو و مدیریت موتور جستجو را کلیک کنید. حذف ناخواسته موتور و یکی از جدید توسط معلق در هوا ماوس بر روی پایان خط و کلیک روی پیش فرض را انتخاب کنید.

در حال حاضر اسکن کامپیوتر با SpyHunter را اطمینان حاصل کنید که تمام اجزای ناخواسته حذف می شوند. آیا برخی از سوالات؟ مرخصی پاسخ شما زیر در جعبه نظر.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Coupon Buddy حذف

پاسخ دهید