Coupon Cactus حذف

Browser Hijacker

چه شده است Coupon Cactus

Coupon Cactus برنامه ناخواسته است که کوپن تبلیغات هنگامی که کاربران اینترنت بازدید وب سایت خرید آنلاین (Expedia هدف، وال مارت و غیره.) است. این پسوند مرورگر یک ویروس کامپیوتری، اما علت به این واقعیت است که در اکثر این موارد نصب در مرورگر اینترنت کاربر را بدون رضایت خود را در آن کار به عنوان سخت طبقه بندی می شود نیست. Coupon Cactus نصب اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم و در حالی که در نگاه اول ممکن است نظر آن را مشروع در واقعیت آن باعث تبلیغات ناخواسته کوپن و ممکن است منجر به مرورگر slowdowns و حریم خصوصی مربوط به مسائل. این پسوند در ایجاد شده توسط 215 برنامه (برنامه های نوآورانه) و اکثر معمولا نصب بر روی کامپیوتر کاربران همراه با برخی از نرم افزار رایگان دانلود از طریق اینترنت. بسیاری از کاربران اینترنت که شکایت آنها نصب have’t Coupon Cactus با این حال آنها را ببینید آن را تبلیغات در هنگام بازدید از وب سایت های خرید آنلاین – نصب چنین تمایلی ممکن است رخ دهد هنگامی که با استفاده از اینترنت نمی پرداخت توجه دقیق به مراحل نصب نرم افزار رایگان. امروزه بسیاری از نرم افزار رایگان بارگیری دانلود مشتریان با استفاده از مدیریت می شوند و بنابراین کاربران اینترنت به برنامه های اضافی و یا برنامه های افزودنی مرورگر دانلود شده است. Coupon Cactus سخت است که توصیه می کنیم برای از بین بردن از مرورگرهای اینترنتی است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Coupon Cactus CouponCactus ScreenShot Coupon Cactus حذف

چگونه به اجتناب از Coupon Cactus؟نصب و راه اندازی Unwilling Coupon Cactus

را می توان با دقت بازرسی هر مرحله نصب و راه اندازی نرم افزار آزاد اجتناب شده است. هنگامی که نصب نرم افزار نصب و راه اندازی هر گونه نوار اضافی مرورگر نشدن حتما، افزودنی و غیره نیز برای انتخاب هر گزینه است که می خواهد به تغییر یک اینترنت مرورگر صفحه اصلی یا پیش فرض موتور جستجو کردن حتما. اگر شما یکی از کاربران اینترنت که احساس می کند که Coupon Cactus بر روی کامپیوتر شما بدون اجازه شما نصب دستورالعمل حذف ارائه شده برای از بین بردن این اسپای استفاده کنید.

چگونه برای حذف این پسوند مرورگر های ناخواسته؟

کاربران ویندوز 7: کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در پایین گوشه سمت چپ میز کار را)، را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. به دنبال “Coupon Cactus (215 برنامه ها) این مطلب را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید. پیدا کردن و کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها”. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. به دنبال “Coupon Cactus” (215 برنامه ها) این مطلب را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

Coupon Cactus از Internet Explorer را حذف کنید:

  • کلیک کنید “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. به دنبال برنامه های نوآورانه مطالب مرتبط (“Coupon Cactus”) و غیر فعال کردن آن.
  • روش اختیاری: اگر شما همچنان به داشتن مشکلات با حذف Coupon Cactus شما می توانید بازیابی شما تنظیمات Internet Explorer به طور پیش فرض.
  • کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک کنید “شروع” کلیک کنید “، در پنجره باز شده نوع”inetcpl.cpl”اجرا”. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.
  • کاربران ویندوز ویستا و ویندوز 7 : آرم ویندوز در آغاز جستجوی جعبه نوع “inetcpl.cpl” کلیک کنید و کلیک کنید را وارد کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

Coupon Cactus را از Google Chrome حذف کنید:

  • کلیک کنید روی نماد آچار یا میله (بالا و سمت راست صفحه نمایش), انتخاب کنید “ابزار” و “ضمیمهها” را کلیک کنید.  مکان یابی: “Coupon Cactus” انتخاب آن و کلیک بر روی یک سطل زباله می تواند نماد.

حذف Coupon Cactus از موزیلا فایرفاکس:

  • روی “ابزار” (در بالای پنجره)، انتخاب “افزودنی”. با کلیک بر روی “ضمیمهها” و غیر فعال کردن این افزودنی: “Coupon Cactus”.
  • روش اختیاری: در صورت ادامه مشکل با حذف Coupon Cactus شما شما موزیلا فایرفاکس به طور پیش فرض ریست تنظیمات می توانید.
  • باز موزیلا فایرفاکس, در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید پنجره اصلی “فایرفاکس”، در باز رها کردن پایین منوی راهنما را انتخاب کنید و سپس بر روی اطلاعات عیب یابی، در پنجره باز شده با کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد فایرفاکس”.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Coupon Cactus

پاسخ دهید