حذف Coupon Caddy

Browser Hijacker

Coupon Caddy چیست؟

Coupon Caddy از 215 نرم افزار (برنامه ها نرم افزار و مطلب شگفت انگیز) نصب یک افزونه مرورگر وب مانند اینترنت اکسپلورر مرورگر یاور شی (BHO) براي مشاهده صفحات وب بارگذاری شده و دنبال بازرگانان وابسته به منظور ارائه جایگزین محصول داده می شود و یا merhcant می پردازد. هنگامی که شما برای مرور اینترنت نیز کوپن مربوط در yoru مرورگر وب برای محصولات simular یا تجار نشان آن ممکن است. Coupon Caddy آگهی پشتیبانی محصول می باشد و همانطور که شما فهرست وب سایت شما تبلیغات نشان می دهد. وقتی پلاگین نصب یک پس زمینه نیز غیر فعال که تلاش خواهد کرد به دیگر پسوند “تضاد” است که ممکن است تداخل با آن، این رقابت محصولات دیگر و همچنین برخی از محصولات امنیتی شامل (EULA این نرم افزار شما در واقع به این توافق در) “با نصب این افزونه شما پلاگین در غیر فعال کردن نرم افزار ناسازگار دیگر رضایت و ما درک می کنیم شما به استفاده از نرم افزار ما به سفارشی کردن صفحات خود را رسانه های اجتماعی بیش از سایر بسته های نرم افزاری موجود انتخاب کرده اند”.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Coupon Caddy

چرا شما نیاز به حذف Coupon Caddy

“Coupon Caddy” برنامه ناخواسته از 215 نرم افزار کوپن های تبلیغات و حمایت ها از طریق جعبه پاپ آپ در Ebay و آمازون و خارج شده و وب سایت های خرید دیگر است که شما در حال دیدن نمایش داده خواهد شد. این آگهی نشان داده می شود به عنوان جعبه حاوی کوپن های مختلف که در دسترس هستند و یا به عنوان کلمات کلیدی زیر خط دار، که هنگامی که کلیک را نمایش تبلیغاتی که در آن ایالت برای شما به ارمغان آورده CouponCaddy.

Coupon Caddy حذف Coupon Caddy

Coupon Caddy فرمت از است 215 برنامه برای اینترنت اکسپلورر ، فایرفاکس و کروم است که به طور معمول اضافه شده است هنگامی که شما برنامه های رایگان دیگر نصب. هنگام نصب این برنامه ها رایگان آنها همچنین Coupon Caddy نیز نصب خواهد شد. برخی از برنامه هایی است که به بسته نرم افزاری Coupon Caddy شناخته شده عبارتند از 1ClickDownload Yontoo و FBPhotoZoom.
پس از نصب، هر زمان که شما خواهد شد فهرست Expedia، بهترین خرید، فیس بوک یا هر مشابه دیگر وب سایت ها، Coupon Caddy را نشان می دهد در قسمت بالای سمت راست مرورگر خود کادر مربوط به پیشنهادات کلمه کلیدی، تبلیغات و لینک حمایت مالی.

وقتی که از آنجا که اغلب، اختیاری شامل نصب نرم افزار نصب نرم افزار نصب, مانند hijacker مرورگر Coupon Caddy این شما همیشه باید توجه پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب.
همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست نرم افزار آشنا, به خصوص اختیاری است که هرگز به شما دانلود و نصب در وهله اول می خواستم. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

“Coupon Caddy” سخت – دستورالعمل حذف ویروس

1. حذف Coupon Caddy از رایانه

  • Coupon Caddy برنامه روی رایانه شما نصب است ( Coupon Caddy توسط 215 apps) است که ما نیاز به حذف. به Coupon Caddy را از رایانه خود حذف دکمه شروع را کلیک کنید، سپس انتخاب کنید کنترل پنل و با کلیک بر روی برنامه حذف.
  • اگر شما یک کاربر ویندوز 8, شما می توانید در گوشه پایین سمت چپ داغ (که قبلا به عنوان دکمه شروع شناخته شده) راست کلیک کنید و کنترل پنل از پاک وجود دارد، و سپس انتخاب برنامه را انتخاب کنید.
  • جستجو و Coupon Caddy را از رایانه خود حذف کنید.

لطفا خاطر داشته باشید که در برخی از رایانه یا گم شده، جستجو برای هر برنامه توسعه یافته توسط 215 برنامه یا نرم افزار نوآورانه ، و آن را از رایانه خود پاک کنید.
چون Coupon Caddy نصب شده است با سایر برنامه های اضافی که شما جستجو و هر ناخواسته و یا ناشناخته برنامه دیگر از رایانه خود حذف كنيم.

2. حذف آسیب Coupon Caddy باقی مانده از مرورگر خود را

حذف پسوند “Coupon Caddy” از اینترنت اکسپلورر

  • باز کردن اینترنت اکسپلورر، سپس کلیک بر روی آیکون چرخ دنده ( ابزار برای کاربران ویندوز XP) در بالای صفحه (سمت راست) سپس افزودنی های مدیریت را انتخاب کنید.
  • انتخاب از نوار ابزارها و پسوندها زبانه های Coupon Caddy پلاگین و کلیک بر روی غیر فعال کردن.

حذف “Coupon Caddy” فرمت از موزیلا فایرفاکس

  • در بالای پنجره فایرفاکس، کلیک بر روی دکمه فایرفاکس سپس افزودنی های را انتخاب کنید.
  • زبانه پسوند را انتخاب کنید و سپس حذف Coupon Caddy فرمت از موزیلا فایرفاکس.

پسوند “Coupon Caddy” حذف از Chrome گوگل

  • کروم منوی دکمه در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید، ابزار را انتخاب کنید و سپس بر روی پسوندهای .
  • در سربرگ الحاقات Coupon Caddy حذف پسوند با کلیک کردن روی سطل آشغال در کنار این افزونه.

اگر شما نمی توانید Coupon Caddy لطفا به خاطر داشته باشید در برخی رایانه ها، افزودنی مرورگر نام دیگری که ممکن است در فهرست خود را حفظ و سپس با دقت نگاه کنید برای هر فرمت دیگر توسعه یافته توسط نرم افزار نوآورانه یا 215 برنامه و حذف آن از مرورگر خود را.

حذف خودکار Coupon Caddy

دانلود ابزار حذفبرای حذف Coupon Caddy

پاسخ دهید