حذف Coupon Matcher

Browser Hijacker

Coupon Matcher چیست؟

مشکوک Coupon Matcher افزونه وب سایت بازاریابی خدمات LLC است که برای کمک به ذخیره پول در هنگام خرید اینترنتی به معنای است. بدون شک اکثر کاربران ویندوز به احتمال زیاد برای پیدا کردن اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم پسوند این بسیار هیجان انگیز و سودمند هستند. متاسفانه، این افزونه توسط پاپ آپ آگهی و کوپن که ممکن است شروع به تحریک کننده شما به دنبال به زودی به اندازه کافی. اگرچه در نظر گرفته شده افزونه جانبی مضر است، شما هنوز هم Coupon Matcher را حذف کنید ممکن است بخواهید. محققان جاسوس با تجربه ما اطلاعات و کتابچه راهنمای دستورالعمل حذف مربوط به نرم افزار مرورگر مشکوک را آماده کرده ایم.

Coupon Matcher چگونه است؟

هنگامی که کوپن matcher.com را بازدید می کنید، شما وعده داده شده است که Coupon Matcher ابزار است که شما صرفه جویی در هزینه با اکثر خرید آنلاین شما را کمک خواهد کرد. چگونه کار می کند؟ بر این اساس به وب سایت، این افزونه نوعی به هزاران نفر از کوپن های انباشته شده از فروشگاه های مختلف آنلاین روی اینترنت مرتبط است. شما این افزونه بر روی مرورگر نصب، شما نیز نصب کوکی ها وب سایت است که شروع به ردیابی فعالیت های آنلاین خود را به محض فعال می شوند. از آنجا که آنها را نه برای جمع آوری اطلاعات شخصی شما ایجاد شده اند این کوکی ها را ترس. ثبت اطلاعات می تواند به کوپن و تبلیغات است که به شما ارائه شده است هر زمان که شما بازدید سایت های خرید آنلاین شخصی استفاده می شود.

شما در حال حاضر در تحریک توسط پنجره های پرشی است که به شما توسط Coupon Matcher معرفی شده است؟

خوب، شما قادر به حذف یا جلوگیری از آنها را مگر اینکه شما از نرم افزار خود را خلاص. شما نگران کوکی ها وب سایت? در واقع کوکی های وب توسط schemers است که می خواهند به استفاده از اطلاعات جمع آوری شده برای کلاهبرداری های مجازی، بنابراین هیچ تضمینی که آنها مطمئن هستند وجود دارد همیشه هدف قرار. شما غیر فعال کردن/آنها را حذف می تواند; با این حال، در این مورد شما Coupon Matcher مجموع باید حذف. در غیر این صورت، شما باید ابزار های امنیتی معتبر است که می تواند سپر سیستم در برابر فعالیت های بدخیم و حذف تروجان هنگامی که نیاز به پیاده سازی.

چگونه به صورت دستی Coupon Matcher را حذف کنید?

حذف از سیستم عامل ویندوز

ویندوز 8:

 1. کلیک راست بر روی صفحه نمایش شروع مترو UI. همهبرنامه ها را انتخاب کنید و باز کنترل پنل.
 2. حذف یک برنامه کلیک کنید. راست برنامه شما مایل به حذف. انتخاب را پاک کنید.

ویندوز ویستا و ویندوز 7:

 1. باز کردن منوی شروع . کنترلپنلکلیک کنید. انتخاب برنامه حذف.
 2. راست کلیک بر روی برنامه های نامطلوب. حذف آن را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی:

 1. کلیک کنید شروع (چپ نوار وظیفه). باز کردن کنترلپنل. دوبار کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها. انتخاب نرم افزار ناخواسته. حذفرا کلیک کنید.

حذف از کاوشگر وب

اینترنت اکسپلورر:

 1. راه اندازی مرورگر، به طور همزمان شیر Alt + T و انتخاب مدیریتافزودنی.
 2. از منوی سمت چپ نوار ابزار abnd پسوندرا انتخاب کنید.
 3. غیر فعال کردن پسوند های نامطلوب و بستنرا کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. راه اندازی مرورگر به طور همزمان Ctrl + Shift + A را ضربه بزنید و برنامه های افزودنیرا انتخاب کنید.
 2. حذف دکمه در سمت راست گسترش نامطلوب قرار داده شده کلیک کنید.

گوگل کروم:

 1. راه اندازی مرورگر و شیر به طور همزمان Alt + فاطمه
 2. رفتن به ابزار و برنامه های افزودنیکلیک کنید.
 3. سطل زبالهآیکون کنار فرمت نامطلوب قرار داده شده کلیک کنید.
 4. حذفانتخاب کنید.

اگرچه حذف Coupon Matcher واجب نیست، شما می توانید برای انجام این کار اگر شما ناراحت کننده با پاپ آپ reappearing و وب کوکی مربوط به آنها. لطفا دنبال دستورالعمل دستي بالا و نصب ابزار امنیتی معتبر برای اطمینان از حفاظت از ویندوز تمام وقت.دانلود ابزار حذفبرای حذف Coupon Matcher

پاسخ دهید