Coupon Slider حذف

Browser Hijacker

Coupon Slider چیست؟

Coupon Slider است برنامه سخت است که به رایانه های همراه با دیگر برنامه های نصب شده است معمولا رایگان. در حالی که شما در حال دیدن سایت اینترنت نرم افزار دسته از کوپن با ارائه می دهد را نشان می دهد. هنگامی که شما ببینید وب سایت های خرید، مانند ای بی و آمازون، خارج شده و عمدتا آن اتفاق می افتد. هدف از این تبلیغات به شما ارائه برخی از محصولات و یا خدمات است. با این حال، کاربران کامپیوتر به تازگی شکایت که این تبلیغات بسیار آزار دهنده هستند و آنها را مزاحم کار رایانه خود را شروع کرده اند.

چگونه کار می کند Coupon Slider؟در واقع،

Coupon Slider برنامه مخرب نیست. برخی از آن ممکن است مفید، اما اکثر برنامه واقعا نگران کننده است. چه تر است, آن می تواند شما را به برخی از وب سایت های خطر بیافتد و یا شما بر روی لینک های آلوده را تغییر مسیر. در این روش شما را برای نصب بعضی از برنامه های مخرب به دستگاه خود و مقابله با مشکلات جدی تر خطر می اندازند.

در سفارش برای دریافت Coupon Slider یا هر برنامه مشابه قطع کار کامپیوتر خود را، شما باید بسیار مراقب باشید که آن را توسط خودتان نصب کنید. از آنجا که این برنامه همراه با بسیاری از برنامه های رایگان می آید، شانس بزرگ نصب Coupon Slider بدون دانستن حتی در مورد آن وجود دارد. به دقت مراحل نصب را دنبال کنید و انتخاب هر گزینه برای نصب برنامه های ناشناخته به سیستم شما را تغییر دهید. اگر شما در حال حاضر این برنامه بر روی کامپیوتر شما، به محض این که شما آن را بر روی سیستم شما تشخیص شما حذف آن باید.

چگونه برای حذف Coupon Slider

به Coupon Slider شما حذف کنید رفتن به کنترل پنل -> باید اضافه کردن و حذف برنامه های فهرست و حذف آن از وجود دارد. شما همچنین باید بررسی برنامه های افزودنی مرورگر اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم و حذف آن از وجود دارد. اگر شما نمی بینم Coupon Slider ذکر شده، شما باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. اگر شما تا به حال مسائل هدایت، شما ممکن است نیاز به تنظیم مجدد موتور جستجو و صفحه خانه خود را به یکی از شما را قبل از استفاده: حذف Coupon Slider از اینترنت اکسپلورر:

 1. فلش کلیک کنید در کادر جستجو از حق;
 2. انجام موارد زیر است: در IE8 9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو;
 3. Coupon Slider را از لیست حذف کنید.

حذف Coupon Slider از فایرفاکس :

 1. را وارد کنید “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات باز می شود.
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 3. نوع “browser.search.defaultengine” را در جعبه جستجو. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 4. نوع “browser.search.selectedengine” را در جعبه جستجو. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این صفحه جستجو در هر بند جدید

راه اندازی نمی حاصل کنید حذف Coupon Slider از Google Chrome:

 1. کلیک کنید 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر;
 2. انتخاب تنظیمات;
 3. -> انتخاب اصول موتورهای جستجو مدیریت؛
 4. موتورهای جستجو غیر ضروری حذف از لیست;
 5. بازگشت به تنظیمات بروید. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Coupon Slider

پاسخ دهید