CouponBuddy حذف

Browser Hijacker

CouponBuddy چیست؟

CouponBuddy نرم افزار مخرب است که طبقه بندی شده به عنوان یک برنامه کاربردی سخت است. این یکی از آن برنامه که به نتایج جستجوی خود را برای برخی از سایت های خاص است که پر از تبلیغات reroutes و همچنین می تواند باعث عفونت بیشتر را به کامپیوتر خود را نفوذ می شود.

CouponBuddy حملات تمام مرورگرهای محبوب–اینترنت اکسپلورر, موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم و دیگران است. هنگامی که شما دریافت آلوده، شما متوجه خواهد شد که بسیاری از بار، نتایج جستجوی خود را به وب سایت socialgrowthtechnologies.com هدایت می شوید. این سایت پر از تبلیغات است و هنگامی که شما بر روی هر یک تصادفی، شما به احتمال زیاد برخی از برنامه های مخرب به دستگاه خود را دریافت کنید.

برخی از تنظیمات مرورگر خود است که همچنین به معنای صفحه اصلی خود تغییر خواهد کرد و لیست نشانک ها نیز تغییر نخواهند مخدوش کنندهی چه بیشتر CouponBuddy. نه می گویند پس مزاحم می بنابراین اغلب تغییرمسیر CouponBuddy آن است که به برخی از عفونت بسیار جدی آشکار اطلاعات شخصی شما و گرفتن دسترسی به حساب های بانکی خود را شامل می شود.

به محض این که شما آن را روی رایانه شما شناسایی بسیار برای حذف CouponBuddy از رایانه تان توصیه می. برای انجام این کار, شما باید رفتن به منوی شروع ویندوز و سپس به کنترل پنل > افزودن/حذف (“برنامه ها و ویژگی های” در ویستا و ویندوز 7) و به دنبال هر گونه مطالب مربوط به CouponBuddy و socialgrowthtechnologies.com وب سایت. سپس “حذف” را کلیک کنید. ما همچنین توصیه اسکن در حال اجرا بر روی کامپیوتر شما با برنامه جاسوس یاب معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter نیز برای اطمینان از سیستم شما روشن از عفونت است.

پاسخ دهید