حذف CouponDropDown Virus

دسته‌بندی نشده

CouponDropDown است توله سگ، و یا برنامه های ناخواسته که نمایش پنجره های بازشو و تبلیغات بر روی صفحات وب که بازدید می کنید. این آگهی نشان داده می شود به عنوان جعبه حاوی کوپن های مختلف که در دسترس هستند و یا به عنوان کلمات کلیدی زیر خط دار، که هنگامی که کلیک را نمایش تبلیغاتی که در آن ایالت برای شما به ارمغان آورده CouponDropDown. CouponDropDown افزودنی برای اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس و کروم است که به طور معمول نصب شده است هنگامی که شما در نصب برنامه های رایگان دیگر است. هنگام نصب این برنامه ها رایگان آنها نیز CouponDropDown نیز نصب خواهد شد. برخی از برنامه هایی است که شناخته شده برای بسته نرم افزاری CouponDropDown شامل 1ClickDownload Yontoo و FBPhotoZoom. CouponDropDown کردم بر روی کامپیوتر شما بعد از نصب کرده اید برنامه دیگری که در نصب آنها سخت CouponDropDown همراه بود.
وقتی که از آنجا که اغلب، اختیاری شامل نصب نرم افزار نصب نرم افزار نصب, مانند این CouponDropDown شما همیشه باید توجه پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب. همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست آشنا, به خصوص اختیاری نرم افزاری است که شما هرگز نمی خواستم به دانلود و نصب در وهله اول. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

coupondropdown advertisement حذف CouponDropDown Virus

متاسفانه، بسیاری از مردم آن را به حذف این برنامه که آن را تحت نام برنامه مختلف همراه است دشوار. این راهنما به شما راه رفتن را از طریق مراحل مختلف است که شما می توانید این برنامه را حذف و غیر فعال کردن آن را در مرورگرهای وب نصب شده.

حذف خودکار برای CouponDropDown, دانلود Spyhunter (100% تست شده CouponDropDown ابزار حذف):

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف CouponDropDown Virus

کتابچه راهنمای دستورالعمل حذف برای CouponDropDown:

برای حذف CouponDropDown ما نیاز به انجام چند مرحله مختلف. اولین گام برای حذف هر برنامه مرتبط از افزودن یا حذف برنامه ها یا صفحه کنترل حذف برنامه ها است.

کلیک بر روی دکمه شروع و سپس صفحه کنترل را انتخاب کنید. برای ویندوز 8 شما می توانید با جستجو برای صفحه کنترل در صفحه شروع کنترل پنل دسترسی. جسورانه زمانی که باز می شود صفحه کنترل دوبار کلیک بر روی یکی از گزینه های زیر را بسته به نسخه خود را از ویندوز

For Windows Vista, Windows 7 and Windows 8, double-click on the Uninstall Program option.

هنگام افزودن یا حذف برنامه ها یا لغو نصب برنامه روی صفحه نمایش نمایش داده شده است، لطفا پیمایش در لیست برنامه های و دوبار کلیک بر روی هر یک از مطالب ذکر شده در زیر به آنها را حذف کنید. اگر شما هر یک از مطالب ذکر شده در زیر را ببینید نیست نگران باشد و فقط با راهنمای ادامه.

وقتی که شما دوبار کلیک بر روی هر یک از نوشته های فوق به آنها را حذف، لطفا دنبال دهید پیش فرض و اجازه آن را به حذف همه فایل ها و همه اطلاعات پیکربندی مربوط به این برنامه. اگر هر یک از برنامه های شما را به راه اندازی مجدد کامپیوتر شما درخواست، آن را به راه اندازی مجدد تا زمانی که شما می توانید تمام برنامه های ذکر شده در بالا را حذف کرده اجازه به دهد.

هنگامی که شما انجام می شود، شما می توانید از صفحه کنترل پنل نزدیک.

حالا ما نیاز به غیر فعال کردن هر گونه افزودنی یا پسوند وابسته به CouponDropDown. برای انجام این کار مراحل زیر که مربوط به هر مرورگر شما نصب شده بر روی کامپیوتر شما انجام دهد. مراحل برای هر مرورگر نصب شده روی رایانه شما بدون در نظر گرفتن یا نه به شما استفاده از آنها را دنبال می کنید مطمئن شوید.

حذف اینترنت اکسپلورر CouponDropDown افزودنی

شروع اینترنت اکسپلورر، و سپس با کلیک بر روی دکمه تنظیمات. وقتی منو ظاهر می شود، در افزودنی های مدیریت گزینه منو کلیک کنید.

اگر هر یک از موارد زیر وجود داشته باشد، سمت چپ کلیک کنید بر روی آن یک بار آن را برجسته و سپس کلیک کنید در غیر فعال کردن دکمه است که بعد ظاهر خواهد شد.

هنگامی که شما فعال نیست همه افزودنی های فوق، شما می توانید Internet Explorer را ببندید.

حذف افزودنی فایرفاکس CouponDropDown

فایرفاکس شروع و سپس با کلیک بر روی دکمه منوی فایرفاکس. وقتی منو ظاهر می شود، روی گزینه منو افزودنی کلیک کنید.

اگر هر یک از موارد زیر وجود داشته باشد، با کلیک بر روی حذف دکمه در کنار هر یک. اگر دکمه حذف نمی وجود دارد، سپس روی کلیک کنید دکمه را غیرفعال کنید.

پس شما حذف یا غیر فعال همه افزودنی های فوق، شما می توانید فایرفاکس را ببندید.

هنگامی که شما نرم افزار را از هر یک از مرورگر خود حذف کرده رایانه اکنون باید رایگان برنامه CouponDropDown باشد. آن پیشنهاد شده است که شما در حال حاضر انجام اسکن با یک برنامه ضد تروجان مانند Spyhunter: دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف CouponDropDown Virus دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف CouponDropDown Virus

پاسخ دهید