حذف CouponServer

دسته‌بندی نشده

CouponServer چیست؟

CouponServer است یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی طراحی و توسعه توسط 215 برنامه ها. شبیه به برنامه های تبلیغی دیگر این شرکت مانند Coupon Slider, Easy Deals, Savings Scout و دیگران است. CouponServer است سازگار با تمام مرورگرهای محبوب موزیلا Firefox گوگل Chrome و اینترنت اکسپلورر. آن را به عنوان یک افزونه مرورگر است که شما را با خوب تخفیف و کوپن برای خرید خود را آنلاین ارائه ترویج. متاسفانه، برخی از ویژگی های این برنامه امنیتی سوال برانگیز عاقلانه به نظر می رسد را. ما پیشنهاد به CouponServer را از رایانه خود حذف کنید. نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن چگونه.

چرا من باید CouponServer را حذف کنید؟

اول از همه، شما باید با استفاده از روش توزيع CouponServer نگران است. این امکان وجود دارد برای دانلود این برنامه از آن وب سایت رسمی کوپن server.com است. تنها راه شما می توانید به دست آوردن نرم افزار دانلود نرم افزار رایگان یا شاخه از اینترنت است. این روش توزیع به خصوص محبوب با برنامه های ناخواسته، هواپیماربایان مرورگر و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است. شما باید وقتی که نصب برنامه بر روی کامپیوتر خود را متوجه و نصب سفارشی را انتخاب کنید هر زمان که شما می توانید به منظور اجتناب از نصب چیزی است که شما هیچ علاقه دات دانلود ابزار حذفبرای حذف CouponServer

هنگامی که شما در نصب کنید CouponServer بر روی کامپیوتر شما کوکی ها را پیگیری می شود. این بدان معناست که تمام اطلاعات در مورد عادات اینترنتی خود را جمع آوری شود. CouponServer دلیل کند که به مطمئن شوید که شما با کلیک بر روی یکی از لینک های ارائه شده توسط آنها به عنوان آنها خواهد شد به نظر می رسد بیشتر برای شما مفید باشد. مختلف تبلیغات و آگهی ها و پنجره های بازشویی که شما قابل اعتماد نیست. لینک های ارائه شده توسط CouponServer به راحتی به وب سایت های مخرب است که ممکن است کامپیوتر شما را آلوده می شود. CouponServer کند تایید نمی وب سایت آن را ترویج و بنابراين آنها مسئول برای هر خسارت است که به رایانه شما باید به شما انتخاب برای کلیک بر روی یکی از لینک های ایجاد برگزار نمی باشد.

remove couponserver حذف CouponServer

اگرچه CouponServer برنامه مخرب خود را در آن می تواند خطرناک باشد برای حفظ آن را بر روی کامپیوتر شما نیست.  اگر شما می خواهید برای بهبود امنیت اینترنتی خود را و نمی خواهید هر گونه خطرات غیر ضروری را شما باید CouponServer اسرع حذف.

چگونه برای حذف CouponServer

اگر شما مایل به حذف CouponServer شما می توانید یکی از دو گزینه را انتخاب کنید. یا حذف CouponServer به طور خودکار با دانلود ابزار حذف تروجان قابل اعتماد مانند SpyHunter کنید یا می توانید آن را بصورت دستی حذف کنید. اگر می خواهید به نصب SpyHunter آن شناسایی و خاتمه CouponServer. این نیز اسکن کامپیوتر خود را برای دیگر تهدیدات و حفاظت از آن در آینده. اگر می خواهید به حذف خودتان CouponServer با این حال، شما دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف CouponServer

CouponServer دستي

ویندوز ایکس پی

 1. شروع را کلیک کنید
 2. به کنترل پنل بروید
 3. دوبار کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها
 4. را انتخاب کنید CouponServer
 5. حذف را انتخاب کنید

ویندوز 7 و ویستا

 1. دسترسی به کنترل پنل با کلیک بر روی شروع
 2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 3. راست کلیک بر روی CouponServer
 4. لغو را کلیک کنید

ویندوز 8

 1. کلید Windows را فشار دهید و دسترسی به مترو UI
 2. روی پس زمینه کلیک راست کنید و تمام برنامه را انتخاب کنید
 3. به کنترل پنل بروید
 4. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 5. راست کلیک بر روی CouponServer
 6. عزل را انتخاب کنید

پاسخ دهید