حذف Crazy Score

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Crazy Score

Crazy Score برنامه پشتیبانی است که اسپرد از طریق نرم افزار شخص ثالث میزبانی سایت است. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم صفحه وب رسمی crazyscore.net، با این حال، آن نه از آنجا می توان دریافت. که هرگز نشانه خوبی است. Crazy Score هر ویژگی های مفید است. آن پر کردن مرورگر خود با محتوای تجاری و مختل بنابراین شما گشت و گذار است.

تنها هدف سخت است که تولید ترافیک وب به عنوان این است که چگونه توسعه دهندگان این برنامه را به سود است. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر تبلیغات بی پایان، شما باید Crazy Score را از سیستم خود حذف.

crazy score حذف Crazy Score

دانلود ابزار حذفبرای حذف Crazy Score

Crazy Score چگونه کار می کند؟

Crazy Score این نسخهها کار مانند دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. آن درج آگهی ها پاپ آپ لینک ها و آگهی دیگر به مرورگر شما. از آنجا که سازگار با تمام مرورگرهای محبوب، شما هنوز قادر خواهید بود برای فرار از اثرات آن پس از آن نصب می شود. اگر برخی از تبلیغات شما را برای شما مفید به نظر می رسد شگفت زده نباشد. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آهنگ کوکی های خود را و جمع آوری اطلاعات در مورد چه صفحات شما ببینید چه شما برای جستجو و غیره. داده ها به فرد adverts استفاده می شود. ما شما را به این فریب می مصرانه از آنجا که تبلیغات به شما ارمغان نرم افزار قابل اعتماد نیست. اگر شما با کلیک بر ر جعلی، شما می تواند نهایت آلوده کردن کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب, هدر رفتن پول خود را بر روی محصولات غیر موجود و غيره.

علاوه بر تبلیغات غیر قابل اعتماد برنامه همچنین اتصال به اینترنت بدون اجازه شما می توانید. این بدان معنی است که سخت می توانید دانلود فایل های مختلف بر روی کامپیوتر شما و دیگر اقدامات مشکوک. هیچ دلیلی که چرا شما باید با ناراحتی این برخورد وجود دارد. ما نشان می دهد که شما خلاص شدن از شر Crazy Score و بنابراین بهبود سطح امنیت آنلاین خود را.

چگونه به حذف Crazy Score

برای از بین بردن تبلیغات Crazy Score از مرورگر خود، شما باید Crazy Score را از سیستم خود پاک کنید. را که شما باید یکی از دو گزینه زیر را انتخاب کنید: شما می توانید حذف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به صورت خودکار و یا دستی. اگر شما تصمیم به Crazy Score به خاتمه دستی, شما می توانید دستورالعمل ارائه شده در زیر مقاله استفاده کنید. اگر با این حال، شما میخواهید مطمئن شوید که کامپیوتر خود را تمیز و امن است، شما با حذف خودکار عوض باید بروید. اگر شما پیاده سازی ابزار ضد بدافزارها, شما قادر خواهید بود به حذف Crazy Score همراه با دیگر تهدیدات و حفظ کامپیوتر شما محافظت از عفونت های دیگر شما آنلاین ممکن است روبرو می شوند.

Crazy Score به صورت دستی حذف کنید

ویندوز 8

  • جذابیت نوار تنظیمات → → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • Crazy Score را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
  • Crazy Score را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Crazy Score

پاسخ دهید