حذف Crime Watch

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Crime Watch

اگر چه محاوره به نام چرم گاومیش جرم درسته تا خود کوچه Crime Watch شبیه ممکن است. این به شما ارائه می دهد آخرین به روز رسانی مربوط به اخبار جنایت همه در سراسر جهان. حقیقت این است که بسیار محتمل است که تمام وعده های ساخته شده توسط برنامه های کاربردی ریاضی، که این قطعه از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، پس از تحویل داده می شود نیست. شما بیشتر احتمال دارد به مرور خود را قطع آگهی. قبل از اینکه طولانی, شما ممکن است بخواهید به حذف Crime Watch. ما می توانیم با این کمک.

مانند تمام ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، Crime Watch عمدتا از طریق بسته بندی نرم افزار توزیع شده است. وقتی نصب رایگان برنامه وجود دارد، بیشتر از اغلب نمی خواهد برنامه اختیاری می توانید نصب کنید. اگر شما از دست این ارائه می دهد در حالی که تلاش برای دریافت از طریق راه اندازی سریعتر، چون جعبه بیان کرد که شما مهم نیست که این یا آن برنامه نصب به طور پیش فرض انتخاب شده است که به عنوان توافق اسمی می شمارد. این نحوه بسته بندی است. این طعمه در مردم عدم توجه به چیزهای بیشتر نصب شده است.

CrimeWatch  حذف Crime Watch

دانلود ابزار حذفبرای حذف Crime Watch

پس از نصب Crime Watch آن شروع خواهد شد شما با نشان دادن یک دکمه کوچک در گوشه بالا سمت راست مرورگر خود را. اگر شما روی آن کلیک کنید، آخرین اخبار در مورد جرم و جنایت بالا میآید. متاسفانه، این همه Crime Watch که نیست نیست. همچنین دسترسی داده های مرور خود را از طریق کوکی ها و اطلاعات آن را از انتخاب صفحات وب مورد علاقه خود را به نشان می دهد شما تبلیغات هدفمند می شود استفاده می کند. هر بار که شما با یک کلیک روی مردم پشت برنامه های کاربردی ریاضی مقداری پول دریافت کنید. شما چیزی را دریافت کنید. همانطور که شما می توانید اخبار مربوط به جرم و جنایت در منابع دیگر که احتمالا آن بهتر در حال حاضر رسیدن، دیدن ما هیچ دلیلی برای نگه داشتن Crime Watch را مشاهده کنید.

در حالی که تلاش برای حذف Crime Watch دستی در تمام انجام آن این راه سخت نیست، شما قادر نخواهد بود به بدانید اگر شما هر گونه تهدید بر روی سیستم شما. بنابراین شما باید رایانه شما را برای نرم افزارهای جاسوسی با استفاده از ابزار حرفه ای چک در عصر اطلاعات، حفاظت از اطلاعات شخصی شما از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر شما Crime Watch، کامپیوتر شما چیزی خطرناک هم باشد. در می یابیم که SpyHunter متناسب با نیازهای ما کاملا برای این منظور. آن می یابد همه تهدیدها، بی درنگ آنها را حذف و همچنان امنیت رایانه های ما با حفاظت از زمان واقعی. اگر شما ترجیح می دهند که Crime Watch را توسط خودتان حذف, زیرا نکته مهم این است که خلاص شدن از شر آن با این حال، ما شما برای آن، گسل نیست. دستورالعمل برای دستي زیر ارائه شده است.

حذف Crime Watch

حذف Crime Watch از ویندوز ایکس پی

  • شروع کلیک کنید، به صفحه کنترل بروید.
  • افزودن یا حذف برنامه ها، پیدا کردن و Crime Watch کلیک کنید.
  • روی حذف کلیک کنید.

خاتمه Crime Watch از ویندوز 7 و ویندوز ویستا

  • روی دکمه ویندوز کلیک کنید، به صفحه کنترل بروید.
  • لغو نصب یک برنامه، پیدا کردن و کلیک کنید Crime Watch.
  • لغو را کلیک کنید.

پاک کردن Crime Watch از ویندوز 8

  • گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ خود کلیک راست کنید. به صفحه کنترل بروید.
  • حذف یک برنامه را کلیک کنید، کلیک کنید Crime Watch.
  • لغو را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Crime Watch

پاسخ دهید