حذف Critroni Virus (حذف Critroni Ransomware)

Malware

دستورالعمل در مورد حذف Critroni Virus

Critroni ransomware بسیار خطرناک است که می تواند به راحتی آلوده رایانه, رمزگذاری فایل های خود و سعی در فریب پول شما است. Critroni Ransomware نسبتا جدید است. بنابراین، هنوز اطلاعات زیادی در مورد آن وجود دارد. این ransomware با این نسخهها کار بسیار مشابه به ویروس شناخته شده است که Cryptolocker نامیده می شود با این حال، میرسد. در واقع Critroni Virus با استفاده از نرم افزار است که به آنلاین مرور untraceable (نرم افزار Tor نامیده می شود). اگر این مزاحم مخرب وارد کامپیوتر شما، این دستورالعمل با راهنمای گام به گام در آنچه شما باید انجام دهید به منظور حذف Critroni Ransomware و بازیابی فایل های رمزگذاری شده خود را نمایش می دهد.

این دستور العمل حتی شامل مراحل نحوه دریافت Tor نحوه پرداخت باج با استفاده از Bitcoints (ارز اینترنت) و حتی چگونه برای به دست آوردن Bitcoints اگر شما هر گونه. این ransomware نیز به عنوان CBT قفل و Critroni.A است. لطفا مراقب باشید و از آنجا که شما می توانید از دست فایل های گرانبها یا حتی پول برای این ویروس خطرناک نمی افتد. Critroni Virus به همان سرعتی که شما می توانید حذف کنید.

critroni ransomware حذف Critroni Virus (حذف Critroni Ransomware)

دانلود ابزار حذفبرای حذف Critroni Virus

Your personal files are encrypted

Your documents, photos, databases and other important files have been encrypted with strongest encryption and unique key, generated for this computer.

Private decryption key is stored on a secret Internet server and nobody can decrypt your files until you pay and obtain the private key.

You only have 72 hours to submit the payment. If you do not send money within provided time, all your files will be permanently crypted and no one will be able to recover them.

Press ‘View’ to view the list of files that have been encrypted.

Press ‘Next’ to connect to the secret server and follow instructions.

چگونه Critroni Ransomware می ربودن به کامپیوتر من?

به طور معمول، شبیه ویروس ها، تروجان ها، malwares و ransomwares سفر به عنوان اسپم خراب پیوست پست الکترونیکی از طریق وب سایت های نا امن یا حتی همراه با خراب اخبار در sharewares. ما متوجه است که این ransomware مخرب به عنوان یک ایمیل از شرکت تحویل لباس مبدل ممکن است. شما ممکن است از یک ایمیل که در آن شما به ادعای خود را بسته است که ظاهرا برای شما در اداره پست انتظار ارائه خواهد شد. همانطور که ما در بالا ذکر شده, Critroni Virus عفونت بسیار خطرناک است. جهت حفظ گمنامی خود آن Tor برای اتصال به سرورهای خود استفاده می کند. بسیار سخت است به حذف این ransomware و بازیابی فایل های رمزگذاری شده است. برای حذف این عفونت مخرب، شما باید در یک برنامه معتبر و به روز رسانی ضد جاسوس افزار تکیه می کنند. مجرمان اینترنتی که مسئول آزاد Critroni Ransomware در حال تلاش برای ایجاد مشکوک خود را در بازار سیاه فروش چه تر است, میرسد. بنابراین، ممکن است که ransomware این ممکن است بسیار محبوب در میان scammers و مجرمان اینترنتی است. لطفا مراقب باشید و جلوگیری از بازدید از وب سایت های نا امن، جلوگیری از باز کردن پیوستهای پست اسپم مشکوک و جلوگیری از دانلود برنامه های نا آشنا.

چگونه برای حذف Critroni Ransomware از کامپیوتر من?

معمولا, کاربران فایل های خود را با استفاده از “بازیابی سیستم” یا اسکن کامل سیستم در حال اجرا با SpyHunter یا دیگر برنامه های معتبر ضد جاسوس می توانید بازگرداندن.

سیستم خود را باز کند و پاک Critroni Virus، این مراحل را دنبال کنید:

1. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما را به “حالت ایمن با خط فرمان’ به غیر فعال کردن ویروس (این با تمام نسخه های این تهدید باید کار) آلوده.
2. Regedit را اجرا کنید.
3. برای مدخل ورود به سیستم جستجو و نوشتن تمام فایل هایی که explorer.exe یا خالی نیست. آنها با explorer.exe جایگزین.
4. جستجوی رجیستری این فایل شما نوشته شده است و کلید های رجیستری ارجاع پرونده ها را حذف کنید.
5. راه اندازی مجدد و اجرا اسکن کامل سیستم با انتشار ضد جاسوس افزار.

برخی از کاربران در اینترنت نیز گزارش داده اند که آنها را در حالت ایمن با شبکه و ضد جاسوس افزار روی کامپیوتر خود دانلود موفق شده اند. شما می توانید سعی کنید این راه نیز هست. بعد از بازکردن رایانه خود را اسکن کامل سیستم با یک برنامه ضد نرم افزارهای جاسوسی یک بار دیگر اجرا شود. این فسخ Critroni Virus و فایل های آلوده همه از سیستم کمک خواهد کرد.

بسیار فکر کردن در مورد پیشگیری از عفونت را توصیه می کنیم. برای آن، شما می توانید برنامه قبلا ذکر شد استفاده کنید. چه تر است, آن را نیز توصیه می شود برای ذخیره فایل های ارزشمند خود را در یک محل ذخیره آنلاین یا استفاده از امن USB/خارجی هارد در سی دی یا دی وی دی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Critroni Virus

پاسخ دهید