حذف CrossBrowser

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف CrossBrowser

در حالی که در نگاه اول CrossBrowser بسیار حرفه ای و مفید به نظر می رسد, مقدار زیادی از دلایل آن را به عنوان نرم افزار ناخواسته (PUA) طبقه بندی وجود دارد. طراحی و توسعه توسط CLARALABSOFTWARE, این مرورگر هرگز کامپیوتر خود را در وهله اول وارد کرده اید باید. اگر شما خواندن مقاله زیر شما پیدا خواهد کرد که چرا تیم تحقیقات ما توصیه می کند برای حذف CrossBrowser به محض این که شما متوجه آن را داخل کامپیوتر شما و چگونه آن نفوذ سیستم خود را بدون دانش خود را یاد بگیرند.

CrossBrowser چگونه کار می کند؟

اول از همه، اجازه دهید ما پیدا کردن چگونه این برنامه وارد کامپیوتر شما. PUA همراه با دسکتاپ Dok WordProse PicColor یا VuuPC در بسته نرم افزاری Amonetize آمد معلوم. از آنجا که این مرورگر وب سایت رسمی ندارد، امکان آن استفاده می شود این شیوه مخفی ورودی که کاملا بزرگ است. علاوه بر این، آن ممکن نشان می دهد که حداقل یک مورد از برنامه های کاربردی ذکر شده قبل از نیز ساکن در کامپیوتر شما، بنابراین شما به طور جدی باید در نظر شانس است که شما باید برای مقابله با آنها را پس از CrossBrowser را حذف کنید.

CrossBrowser  حذف CrossBrowser

دانلود ابزار حذفبرای حذف CrossBrowser

هنگامی که آن را وارد رایانه، مرورگر Google Chrome میانبر را حذف کرده و جایگزین آن را با خود. از آنجا که نرم افزار بر روی پلت فرم کروم اساس رابط آن تقریبا دقیقا همان به عنوان Google Chrome به نظر می رسد. این جزئیات اغلب کمک می کند تا مزاحم احمق کاربران و برای حداقل یک دوره کوتاه از زمان تشخیص داده نشده باقی می ماند. مزاحم همچنین ایجاد آمازون ویکی گوگل YouTube و کلید های میانبر دیگر به وب سایت های محبوب.

یکی از ویژگی بسیار تحریک کننده بیشتر از این مرورگر خود گرايش به کاربر با آگهی های تجاری بی شماری است. هدف این است که برای تولید ترافیک برای وب سایت که متعلق به اشخاص ثالث توسط CrossBrowser حمایت مالی. ما به شما هشدار که این نرم افزار دارای هیچ مسئولیتی بر محتوای تبلیغات و نه آنها را نظارت بر آن. متوجه شده بود که برخی از این وب سایت توسط مجرمان اینترنتی اداره می شود و برخی می تواند سایت های فیشینگ است. امنیت سیستم شما را خطر و خلاص شدن از شر CrossBrowser.

تمام این ویژگی ها را نشان می دهد که این مرورگر امن نیست و شما باید آن را اعتماد ندارند. اگر شما در مورد امنیت سیستم خود را مراقبت, شما نیاز به از بین بردن CrossBrowser اسرع واضح است.

چگونه به حذف CrossBrowser

وجود دارد دو راه برای خاتمه CrossBrowser. شما می توانید یا خرید قانونی ضد جاسوس و استفاده از آن برای پاک کردن CrossBrowser و یا شما می توانید کامپیوتر خود را توسط خودتان تمیز. اگر شما انتخاب می کنید گزینه بعدی شما باید به دنبال دستورالعمل های ارائه شده زیر که نحوه انجام CrossBrowser کتابچه راهنمای حذف را توضیح دهد. با این حال، ما مصرانه از شما برای در نظر گرفتن این واقعیت است که یک ابزار امنیتی قابل اعتماد نیز از تهدیدات آینده محافظت از کامپیوتر شما خواهد بود.

حذف CrossBrowser

ویندوز 8

  • به گوشه سمت راست پایین صفحه بروید و تنظیمات را انتخاب کنید.
  • باز کردن صفحه کنترل و حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
  • حذف CrossBrowser.

ویندوز ایکس پی

  • شروع کلیک کنید و به صفحه کنترل بروید.
  • شیر افزودن یا حذف برنامه ها و حذف CrossBrowser.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
  • حذف یک برنامه کلیک کنید و حذف CrossBrowser.

دانلود ابزار حذفبرای حذف CrossBrowser

پاسخ دهید