چگونه برای حذف Crypt0L0cker

Malware

در اینجا ما قصد داریم نگاهی به یک نوع از نرم افزارهای مخرب که به نظر نمی رسد به توجه به همان اندازه به عنوان برخی از آن عموزاده بهتر شناخته شده TorrentLocker و CryptoLocker و Crypt0L0cker ransomware است. تفاوت تنها قابل توجه است که سیستم عامل با 0 (ریشه) جایگزین می شوند. دیگر از آن من می گویند که مگر این که آن را “.encrypted” می افزاید: به انتهای نام پرونده آسیب دیده و قطره چند یادداشت ها باج DECRYPT_INSTRUCTIONS.txt و DECRYPT_INSTRUCTIONS.htmlبسیار شبیه به TorrentLocker باج ویروس است. این برنامه ویژه ناخوشایند است و شما می توانید آن را به عنوان چیزی است که شما لازم نیست به بیش از حد نگران اخراج فقط به خاطر اینکه آنجا مطبوعات به عنوان جاسوس افزار یا adware, به عنوان مثال، که این معنا را داده است. بر خلاف در واقع!

Crypt0L0cker چگونه برای حذف Crypt0L0cker

ویروس Crypt0L0cker چیست؟

ویروس Crypt0L0cker ransomware خطرناک است که برای رمزگذاری پرونده های افراد مهم مانند فایل های موسیقی و اسناد و عکس ها و داده های مشابه است. باور ما این است که دلیل انجام می شود. پس از رمزگذاری این پرونده ها ransomware به پرداخت باج مقابل آشکار یک کد است که مورد نیاز برای آشکارسازی پرونده های رمزگذاری شده را می پرسد. در واقع شما حتی اگر شما را پشتیبان گیری از فایل های رمزگذاری شده خود را در مورد ساخت این پرداخت فکر نمی. چون این کد رمز تنها چیزی است که می تواند کمک به شما برای بازیابی اتصال به فایل های خود را اگر شما هر کدام از آنها با این حال، آن ممکن است مشکلات جدی تبدیل شده. چقدر شما نیاز به پرداخت هزینه برای اخذ این کد? هکرها شده اند قبلا به پرداخت از $50 به 100 دلار برای دادن این کد برای قربانی درخواست اما در حال حاضر خواسته مردم را به پرداخت از $300 به $500. متاسفانه، اما وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که پس از ساخت این پرداخت شما دریافت خواهد شد واقعی که کد کمک خواهد کرد که شما را به رمز گشایی فایل های خود را است. علاوه بر این، است که چگونه هکرها توانایی شروع به توسعه ransomwares و ویروس های دیگر دریافت کنید. بنابراین، شما به این باج پرداخت توصیه می کنیم.

Cryptolocker virus چگونه برای حذف Crypt0L0cker در لحظه نوشتن آن شناخته شده است که این تهدید عمدتا در آسیا، استرالیا و اروپا پخش شده است. با این حال، بدون شک وجود دارد که افرادی که در دیگر نقاط جهان زندگی می کنند نیز می تواند با آن تحت تاثیر قرار. اگر شما علاقه مند در کامپیوتر و امنیت خود را، شما متوجه خواهد شد که Crypt0L0cker بسیار شبیه به دیگری ransomware Cryptolocker است که سیستم عامل به جای ریشه در نام آن است. با این حال، تفاوت وجود دارد که بحث درباره این ویروس ها. اگر شما فقط شروع دیدن اخطار Crypt0L0cker را بر روی دسکتاپ کامپیوتر شما، شما باید رایانه خود را با به روز رسانی ضد جاسوس اسکن و حذف فایل های مخرب از آن. که شما می توانید SpyHunter استفاده کنید. برای بازگرداندن فایل های خود را، شما باید سعی کنید R-استودیو یا Photorec. ما یک بار دیگر باید اضافه کنید که ما توصیه نمی پرداخت برای توسعه دهندگان این ransomware ساخت.

Crypt0L0cker و نام مستعار آن

اگر شما شنیده ام cryptoworm cryptoware cryptovirus یا cryprotrojan که این همه نام variously سپس شما از ransomware شنیده به همان نوع برنامه داده. اما فقط چه چیزی دقیقا cryptoware، یا ما را به آن ransomware مراجعه کنم؟ همانطور که با اکثر انواع نرم افزارهای مخرب, سرنخ در نام است. Crypt0L0cker، همانطور که شما ممکن است قبلا حدس زده, دارای رایانه داده ها و یا فایل ها را به ransom و سپس تلاش برای گرفتن پول از شما توسط امیدوار به انتشار آنها (یا رمزگشایی، رمزگشایی و یا آنها را باز کند) پس از دریافت پرداخت که حداقل 400 $.

چگونه Crypt0L0cker به کامپیوتر شما دریافت کنید؟

یک زن و شوهر وجود دارد از راه های مختلف که Crypt0L0cker پخش شده است. شما ممکن است آلوده توسط آن قادر به پرداخت بازدید وب سایت است که توسط آن مورد مصالحه قرار داشتن و یا معادل آن می تواند شما را از طریق پیوست ایمیل, یک لینک در یک پیام درخواست چت و یا از طریق یک برنامه کامپیوتری ربودن. یک چیز روشن درباره جهان تیره مخرب است–ما در افزایش خطر هر زمان ما ورود به سیستم بر روی رایانه های ما و بر روی اینترنت است.

چگونه Crypt0L0cker می تواند آلوده به کامپیوتر من?

این ransomware بیشتر از طریق گمراه کننده کمپین های ایمیل است که در حال حاضر خود را به عنوان اعلان از دولت گسترش آن توسط بازدید کنندگان و مشتریان ما گزارش شده است. آنها می تواند شبیه به هشدار برای سرعت و اعلان های مشابه، بنابراین شما همیشه باید به دو برابر چک هر که ایمیل به صندوق پستی خود می آید. اگر یک پیام از اشتباهات تایپی و دستور زبان کامل است، امکان بزرگ که جعلی است وجود دارد. علاوه بر این، باید همیشه توجه به فرستنده و, اگر شما هر گونه نگرانی و suspisions، او را به نوشتن یک ایمیل را به مطمئن شوید که آن را مشروع است. علاوه بر این، آن شناخته شده است که این ویروس به عنوان ransomwares با استفاده از ابزارهای جعلی گسترش بوده است. اگر یک پیام بر روی کامپیوتر شما را از جایی ظاهر می شد و پر شده با اطلاعات است که بیش از حد خوب درست باشد، چرا که با کلیک بر روی آن به راحتی شما نفوذ چنین ویروس مثل این یکی می تواند منجر به شما آن را نادیده گرفت. البته هنوز واقعیت چون آن کدگذاری فایل پیش تعیین شده در ثانیه که این تهدید رایانه شما نفوذ کرده است سخت است

همانطور که ذکر شد Crypt0L0cker در ماه است به ربودن پرونده (پی دی اف, xml, توضیحات, docx, xls, xlsx، فقط نام چند) و یا بخش هایی از سیستم عامل کامپیوتر شما، تقاضا برای آزادی آنها پرداخت و سپس – شاید بازگشت آنها را به شما. و بله, ما شاید می گویند. اجازه دهید که ما مهاجم بی پروا اینجا – شانس از آزار آنها برای ارسال به شما یک کد برای باز کردن داده های شما پس از دریافت پرداخت تمام نه واقعا که احتمال دارد در برخورد با فراموش نکنید.
چگونه خواسته های Crypt0L0cker پرداخت

WARNING we have encrypted your files with Crypt0L0cker virus Your important files (including those on the networks disks, USB, etc): photos, videos, documents, etc. were encrypted by Crypt0L0cker virus. The only way to get your files back is to pay us. Otherwise, your files will be lost.

از طریق – البته – توجه باج است. این هم یک فایل متنی DECRYPT_INSTRUCTIONS.txt یا پنجره پاپ آپ نسخه متنی DECRYPT_INSTRUCTIONS.html و یا حتی اطلاع رسانی تهاجمی تمام صفحه خواهد. به مسائل بدتر این یادداشت ها باج اغلب آدم ربا به عنوان شخص ثالث تصادفی نیست بلکه به عنوان یک آژانس اجرای قانون ملی و حتی بین المللی به تصویر بکشد. به عنوان مثال، اف بی آی اگر شما در بریتانیا هستید اگر آدرس IP خود را در ایالات متحده یا اسکاتلندیارد.

“توجه” دولت که فایلهای مهم خود را رمزگذاری شده بودند – و که شما می توانید عواقب حقوقی پرداخت جریمه خودداری. البته که زباله های کامل است. آژانس های اجرای قانون ملی بدون ارسال تقاضا، بنابراین اگر شما یک – هر، آیا شما آن را پرداخت!

در حال حاضر، مهم ترین بخش چگونه فایل های خود را به عقب بر گردیم. بهترین روش بدیهی برای بازگرداندن فایل های خود را از یک نسخه پشتیبان جدید است. اگر شما را پشتیبان گیری انجام شده، سپس نسخه پشتیبان برای بازیابی فایل های خود را باید استفاده کنید. اگر شما نسخه پشتیبان سپس شما می توانید سعی کنید بازگرداندن فایل های خود را با برنامه ای به نام سایه اکسپلورر. این کار ممکن است و یا ممکن است. من می دانم که برخی از کاربران موفق به دریافت حداقل برخی از فایل های خود را با استفاده از این برنامه است. شما بیش از حد آن را امتحان کنید. واقعا وجود دارد هیچ چیز برای از دست دادن پس از همه. اگر شما هر گونه سوال، لطفا پایین زیر نظر. موفق باشید و آنلاین امن است!

چگونه می توانم حذف ویروس Crypt0L0cker

اگر شما می خواهید برای بازیابی اتصال به فایل های خود را، شما باید استفاده از پشتیبان گیری خود امتحان کنید یا سعی کنید یکی از این ابزار بازیابی فایل اجرا R-استودیو یا Photorec. علاوه بر این، لابراتوار کسپرسکی نیز ابزاری برای آشکارسازی پرونده های رمزگذاری شده, بنابراین شما نیز باید سعی کنید Kaspesky Ransomware Decryptor ارائه شده است. چون این را تضمین نمی کند که شما کلیدی مورد نیاز برای رمزگشایی فایل های خود را دریافت خواهید کرد لطفا جریمه پرداخت نمی. به منظور حذف Crypt0L0cker از این سیستم یکی از این برنامه استفاده کنید: SpyHunter, STOPzilla, Malwarebytes ضد بدافزارها.

بسیار فکر کردن در مورد پیشگیری از عفونت را توصیه می کنیم. که شما قبلا ذکر شد برنامه استفاده کنید. علاوه بر این, فراموش نکنید که به فکر ایمنی پرونده ها و پشتیبان گیری. که شما می توانید استفاده از USB خارجی هارد دیسک، سی دی، دی وی دی، و یا به سادگی در پشتیبان گیری آنلاین گوگل درایو و دراپ باکس و Flickr و راه حل های دیگر تکیه.

پاسخ دهید