حذف Cryptofortress

Malware

راهنمایی در مورد حذف Cryptofortress

Cryptofortress ویروس ransomware است که حملات رایانه ها و فایل ها را به منظور سرقت پول خود را کدگذاری می باشد. مخفیانه به کامپیوتر کاربر sneaks و شروع فعالیت های بدخیم. تا زمانی که آن خود را از طریق باج پیام خواستار ارائه شده برای شما در اکثر موارد، شما هنوز ویروس متوجه خواهد شد.

این عفونت های خطرناک به همان اهداف و روش عامل است به عنوان CryptoLocker، CryptoDefense، Cryptofortress، TeslaCrypt، و غیره. قبل از توافق به دور پس انداز خود را به مجرمان اینترنتی، خواندن این مقاله برای پیدا کردن چگونه می توانید Cryptofortress را از رایانه خود حذف کنید.

CryptoFortress حذف Cryptofortress

دانلود ابزار حذفبرای حذف Cryptofortress

Cryptofortress چکار می کند؟

قبل از انجام Cryptofortress حذف، شما باید درک چگونه این ویروس کار می کند. مزاحم اسکن درایوهای شما و مدیریت به پسوند .wma .png .توضیحات .big .mcgame فرمت pdf و فایل های بسیاری دیگر. این ویروس با استفاده از رمزگذاری AES و بدست آوردن پرونده های رمزگذاری شده فرمت .ecc. تیم تحقیقات ما نیز متوجه این ransomware شبیه به ویروس دیگری به نام TorrentLocker است. Cryptofortress با استفاده از صفحات مشابه به عنوان TorrentLocker و هر دو عفونت استفاده از کد منبع برای یادداشت باج. با این حال، این ویروس نیست و آن را کمی متفاوت از دیگر ویروس قبلا ايجادکننده.

پس از آن با موفقیت پرونده های کدگذاری، نرم افزار کاربر یک پیام که در این خواسته به پرداخت باج Bitcoin یک حدود 300 دلار آمریکا است که نشان می دهد. هکرها که ایجاد این ویروس همچنین اجازه به کاربران برای رمزگشایی دو فایل از انتخاب خود را ثابت کند که می تواند انجام شود و آنها را تشویق به پرداخت پول. این پرونده ها نمی تواند بزرگتر از 500 Kb باشد. پس از محل پرونده داده های پشتیبانی شده Cryptofortress آن کپی می کند و می افزاید: فرمت .frtrss در انتهای نام فایل. پس از تکمیل رمزگذاری اطلاعات فرمت اصلی و filnamename یک بار دیگر برگردانده خواهند شد.

پیام ransomware ارائه شده به این شکل است:

All your important files (such as files on the network disks, USB devices, etc.): photos, videos, documents were encrypted with CryptoFortress virus. The only way to get your files back is to buy our decryption software. Otherwise, your files will be lost.
Caution: Removing of CryptoFortress will not restore access to your encrypted files.

آیا معتقدند. به یاد داشته باشید که شما در برخورد با مجرمان اینترنتی و به جای آنها پول خود را، شما باید Cryptofortress را از رایانه خود حذف کنید. حتی اگر به شما پرداخت مقدار مورد نیاز, هیچ تضمینی وجود ندارد که فایل های شما خواهد شد ترمیم وجود دارد. فقط اگر شما یک نسخه پشتیبان شما می توانید مطمئن شوید که اطلاعات خود را بازیابند.

در آینده بهتر مراقبت از کامپیوتر خود را. این عفونت معمولا در ایمیل های آلوده و تقلبی بارگیری سفر، بنابراین اضافی با آنها مراقب باشید. همچنین، شما مطمئن ضد بدافزار که قادر به حفظ کامپیوتر شما امن را استخدام کنند. با این حال، برای دانستن، تمرکز بر حذف Cryptofortress.

چگونه به حذف Cryptofortress

اگر شما یک متخصص کامپیوتر شما نباید حتی برای پاک کردن Cryptofortress دستی، تلاش. ویروس بسیار پیچیده و مشکل است و باید به شما اجازه حرفه ای مقابله با این مشکل. خرید یک ابزار امنیتی کامپیوتر قابل اعتماد و اجازه دهید آن را از بین بردن Cryptofortress برای شما. دیگر هیچ تاخیر و Cryptofortress به خاتمه حال حاضر.

حذف Cryptofortress

Cryptofortress را از ویندوز 8 حذف

 1. رایانه را شروع مجدد و Shift + F8 را ضربه بزنید.
 2. دیدن پیشرفته تعمیر کلیک کنید گزینه ها و رفتن به عیب یابی.
 3. گزینه های پیشرفته را انتخاب کنید و شروع به تنظیمات را باز کنید.
 4. انتخاب حالت ایمن با شبکه و راه اندازی مجدد کامپیوتر خود را یک بار دیگر.
 5. مرورگر خود را شروع می شود و قابل اعتماد ضد بدافزارها دانلود.

حذف fom Cryptofortress ویندوز 7 و ویندوز ویستا

 1. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و شروع به ضربه زدن F8 هنگامی که بارهای صفحه بایوس.
 2. شیر حالت ایمن با شبکه و کلیک کنید را وارد کنید.
 3. راه اندازی مرورگر مورد علاقه شما و دانلود remover مخرب قابل اعتماد.

خاتمه Cryptofortress از ویندوز ایکس پی

 1. راه اندازی مجدد سیستم و شروع به شیر F8 (بعد از صفحه بایوس از بین می رود).
 2. حالت ایمن با شبکه را انتخاب کنید، کلیک کنید را وارد کنید و ضربه بزنید بله.
 3. دسترسی به منوی شروع و اجرا را انتخاب کنید.
 4. Msconfig’ را وارد کرده و روی تأیید ضربه بزنید.
 5. در زبانه راه اندازی، غیر فعال کردن همه علامت و روی تأیید کلیک کنید.
 6. راه اندازی مجدد رایانه و اینترنت دسترسی.
 7. دانلود ابزار امنیتی کامپیوتر.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Cryptofortress

One thought on “حذف Cryptofortress

پاسخ دهید