حذف Cryptographic Locker

Malware

Cryptographic Locker چیست؟

Cryptographic Locker یک برنامه مخرب به عنوان ransomware طبقه بندی شده است. می تواند کامپیوتر خود را وارد کنید و رمز در آوردن فایل های خود را. بدافزارها اسناد، عکس، موسیقی، فایل های ویدئویی و غيره بگذارد. هنگامی که آن را ندارد، آن را بی درنگ شما با یک پیام است که شما نیاز به پرداخت مبلغ پول را به فایل های خود را به عقب بر گردیم ادعا می کنند.

متاسفانه اعتماد مجرمان اینترنتی بسیار هوشمند نیست و شانس است که آنها را از طریق در وعده های خود دنبال باریک به هیچ هستند. که چرا ما توصیه می کنیم شما Cryptographic Locker خود را خاتمه است.

Cryptographic Locker virus حذف Cryptographic Locker

دانلود ابزار حذفبرای حذف Cryptographic Locker

Cryptographic Locker چگونه کار می کند؟

Cryptographic Locker متعلق به خانواده ransomware به عنوان Cryptolocker. این برنامه های مخرب انواع روش های توزیع است. شما می تواند دانلود برنامه فکر این برنامه مفید و یا بروز رسانی نرم افزار است. به همین دلیل بسیار مهم برای ماندن از تبلیغات مشکوک و فقط دانلود برنامه از منابع رسمی است. علاوه بر این، شما باید مراقب باشید با نرم افزار رایگان و شاخه که برنامه های مخرب نیز می تواند از طریق همراه توزیع شده است. به طور کلی، اگر شما یک ابزار قابل اعتماد ضد بدافزار نصب بسیار دشوار است برای حفظ کامپیوتر شما امن است.

پس از Cryptographic Locker می شود دسترسی به کامپیوتر شما, آن شروع به رمزگذاری فایل های خود را با اضافه کردن پسوند ._clf به آنها. پس از آن، شما می توانید یک هشدار است که خواهد شد که مدارک شخصی و پرونده های رمزگذاری شده اند و برای دریافت رمزگشایی کلید شما پرداخت یک مقدار مشخصی از Bitcoins به مجرمان اینترنتی نیاز به دولت مراجعه کنید. همچنین ادعا می کند که می توانید نرم افزارهای مخرب را حذف کنید، اما پس از آن نیز فایل های خود را برای همیشه از دست خواهید داد. متاسفانه, آخرین قسمت ممکن است درست است که بدون در نظر گرفتن اینکه آیا شما مجرمان اینترنتی پرداخت یا نه, شما قادر به بازیابی اطلاعات شما. نه تاکتیک ترساندن سایبر crooks آن را فریب و به عنوان آن هنوز شما هر خوب خواهد شد پول خود را در اصطلاح باج زباله نیست. آنچه شما باید انجام دهید در حال حاضر تمرکز بر چگونگی حذف Cryptographic Locker از کامپیوتر شما است.

چگونه به حذف Cryptographic Locker

بهترین راه برای اجتناب از موقعیت های مشابه در آینده رایانه پشتیبان است. شما می توانید پشتیبان فایل های خود را در یک درایو خارجی یا استفاده از یکی از سرورهای ابری. علاوه بر این، شما باید به تروجان قدرتمند پیشگیری و رفع نرم افزاری است که محافظت از سیستم شما را از تهدیدات مختلف و حذف Cryptographic Locker برای شما دست آوردن است. که تنها راه شما می توانید از بین بردن Cryptographic Locker است. اگر شما دانش پیشرفته، حذف دستی Cryptographic Locker از سوال است. دانلود ابزار ضد بدافزارها, راه اندازی برنامه و اجازه دهید آن را از کامپیوتر شما از هم اکنون در مراقبت. دستورالعمل های زیر برای دسترسی به حالت ایمن با شبکه و امنیت سیستم دانلود را دنبال کنید.

حذف Cryptographic Locker

ویندوز ایکس پی

 1. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و شیر F8
 2. انتخاب حالت ایمن با شبکه
 3. در کادر گفتگوی تأیید، روی بله کلیک
 4. باز کردن مرورگر خود
 5. دانلود برنامه حذف بدافزار
 6. شروع کلیک کنید و Run را انتخاب کنید
 7. نوع “msconfig” و “موافق” را کلیک کنید
 8. غیر فعال کردن را انتخاب کنید همه در بند راه اندازی
 9. روی تأیید کلیک کنید و دوباره کامپیوتر شما در حالت عادی
 10. راه اندازی نرم افزار

ویندوز 7 و ویستا

 1. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما
 2. F8 به شیر بارها و بارها
 3. انتخاب حالت ایمن با شبکه
 4. مطبوعات را وارد کنید
 5. باز کردن مرورگر خود
 6. دانلود ابزار ضد تروجان

ویندوز 8

 1. پیروزی + تحقیق و نوع در “msconfig” را فشار دهید
 2. “موافق” را کلیک کنید و انتخاب کنید سربرگ بوت
 3. بررسی راه اندازی امن و شبکه
 4. “موافق” را کلیک کنید و سپس راه اندازی مجدد
 5. باز کردن مرورگر خود
 6. دانلود remover مخرب.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Cryptographic Locker

پاسخ دهید