حذف CryptoTorLocker2015

Malware

دستورالعمل در مورد حذف CryptoTorLocker2015

CryptoTorLocker2015 یک برنامه بسیار مضر است اغلب به عنوان ransomware نامیده است. این slithers به سیستم شما و فایل های داده ها و کلید های میانبر را رمزگذاری می کند. هنگامی که آن را با رمزنگاری انجام شده است، شما با اصطلاح باج توجه داشته باشید که شما را به پرداخت ادعا این است تنها راه برای دسترسی به داده های خود را بازیابند کرد روست.

که البته درست نیست. ما توصیه نمی هدر رفتن پول خود را به عنوان آن چیزی را تضمین کند. در عوض، شما باید CryptoTorLocker2015 را از کامپیوتر شما از بین بردن و رمزگشایی فایل های خود را. این مقاله به شما درست است که کمک می کند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف CryptoTorLocker2015

CryptoTorLocker2015 چگونه کار می کند؟

CryptoTorLocker2015 وارد سیستم کامپیوتر شما به احتمال زیاد با کمک از پیوست های ایمیل اسپم همراه بارگیری یا لینک خراب شده خود خسته شده اید. هنگامی که آن را ندارد، آن شروع به رمزگذاری فایل های خود را با رمزگذاری XOR. این می افزاید: .CryptoTorLocker2015! فرمت تمام فایل های آسیب دیده. شما قادر خواهید بود برای باز کردن این پرونده ها مگر اینکه شما آنها را رمز گشایی است. پس از عفونت با رمزنگاری انجام شده است، آن را ایجاد یک فایل متنی به نام چگونه رمز گشایی به FILES.txt که با دستورالعمل نحوه پرداخت باج به شما ارائه. پیام ایالات که پرونده های رمزگذاری شده اند و تنها راه به آنها پشت کنید به خرید یک کلید خصوصی است. کلید معمولا هزینه های 100 $ است. پرداخت باید در Bitcoins ارز آنلاین است که در ساخته شده است. بدافزارها قادر به تغییر تصویر زمینه خود را به تصویر دستورالعمل های پرداخت نیز خواهد کرد.

خوشبختانه، هیچ نیازی نیست برای شما به دنبال این دستورالعمل ها که ممکن است برای بازگرداندن فایل های خود را با نرم افزار قابل رمزگشایی و زباله نیست پول سخت به دست آورده خود را وجود دارد. کلید رمزگشایی یا جایی بر روی کامپیوتر شما ذخیره می شود یا به اجرایی است که به معنی آن است که ممکن است به استفاده از ابزار رمزگشایی و بازیابی داده های خود را بدون پرداخت باج ساخته شده است. با این حال، قبل از انجام این کار شما نیاز به خلاص شدن از شر CryptoTorLocker2015. در اینجا است که چگونه شما می توانید.

چگونه به حذف CryptoTorLocker2015

هر چه زودتر می CryptoTorLocker2015 از کامپیوتر شما، بهتر حذف کنید. این عفونت یک تهدید پیچیده است و بنابراین ما سعی در CryptoTorLocker2015 به خاتمه دستی توصیه نمی. یک راه حل بهتر به دانلود ابزار حذف تروجان و استفاده از آن را به سیستم خود را اسکن تمام عناصر مخرب را شناسایی و CryptoTorLocker2015 به طور خودکار حذف می شود. این نرم افزار نیز از دیگر برنامه های ناخواسته وجود دارد هر کدام باید خلاص خواهد شد. پس از استفاده از ابزار ضد بدافزارها و CryptoTorLocker2015 را از سیستم خود حذف به عنوان نرم افزار امنیتی با این نسخهها کار به عنوان هر دو ابزار حذف و پیشگیری از تروجان کامپیوتر شما پاک و حفاظت شده باقی بماند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف CryptoTorLocker2015

پاسخ دهید