حذف CrypVault

Malware

راهنمایی در مورد CrypVault برداشتن (حذف CrypVault)

CrypVault یکی از نام های مورد استفاده توسط trendmicro عرضه آنتی ویروس برای شناسایی VaultCrypt ransomware است. در حالی که آن عمدتا هدف کاربران روسی، اگر شما در اروپا یا آمریکا آن نیز می برسد. یک بار آن را وارد رایانه، ویروس کدگذاری فایل های خود را و آن نگاه به عنوان اینکه آنها بودند قرنطینه می سازد.

با دیدن این وضعیت کاربران معمولا به سرعت مطابق با تقاضا برای پرداخت هزینه مورد نیاز برای رمزگشایی. ما، با این حال، شما را فراموش کرده ام که با پرداخت پول شما پس انداز خود را به طور مستقیم به مجرمان اینترنتی است که سیستم شما حمله را می خواهیم. در عوض ما پیشنهاد پول خود را برای خودتان نگه دارید و حذف CrypVault.

CrypVault  حذف CrypVault

CrypVault چکار می کند؟

به محض این که این ransomware سیستم خود را وارد آن بلافاصله فایل ها و تبلیغات فرمت .vault به آنها را رمزگذاری می کند. برای رمزگذاری این ویروس با استفاده از کلید ایجاد شده توسط ابزار گنو پرایوسی گارد (GnuPG). شامل فایل های آسیب دیده *.cdr *.cd *.mdb, *.1cd, dbf *, *.xls, *.doc، *.pdf، *.rtf، *.psd، *.dwg، *.sqlite، *.jpg، * فایل های فشرده، و غیره. واضح است که این اهداف این فایل اطمینان حاصل شود که شما را متوجه این عفونت بسیار سریع است. اگر شما سعی می کنید برای باز کردن فایل های رمزگذاری شده این سرکش پیام ادعا فایل “ذخیره در خرک” که نشان می دهد. در پیام نمایش داده شده شما نیز چند لینک کنید. اگر این لینک را کلیک کنید، شما ارائه خواهد شد با دستورالعمل در مورد چگونه به بازیابی فایل های خود را با پرداخت باج است که همانطور که ذکر, توصیه نمی شود. شما نباید فراموش که شما در برخورد با هکرها و که شما را به آنها اعتماد نمی باشد. در سناریو به احتمال زیاد شما پول را پرداخت خواهید کرد و با پرونده های رمزگذاری شده از چپ. فایل های از دست رفته ممکن است از نسخه پشتیبان بازیابی یا اگر شما یکی را نداشته، شما می توانید دنبال کمک از حرفه ای قابل اعتماد است. در هر صورت پول خود را هدر و خاتمه CrypVault.

CrypVault معمولا به توزیع با استفاده از جاوا اسکریپت. یکی از راه های ممکن برای نفوذ به سیستم شما شامل پنجره های بازشو جاوا اسکریپت است که شما ممکن است در برخی از وب سایت تصادفی کلیک کنید. به تازگی متوجه شده آن بود که اغلب چنین پنجره های بازشو در قسمت تبلیغات صفحه قابل اعتماد است که شما استفاده از هر روز ظاهر می شود. پس از کلیک آگهی آلوده شما دانلود فایل دسته ای است که شما را با CrypVault آلوده شروع خواهد شد. همچنین ممکن است که JavaScrip همان خواهد رسیدن به سیستم خود را در ضمیمه ایمیل هرزنامه است. در آینده بیشتر مراقب باشید و هنگامی که شما آن را در کامپیوتر خود را متوجه حذف CrypVault.

چگونه به حذف CrypVault

اگر شما یک کاربر با تجربه، شما نباید حتی برای پاک کردن CrypVault توسط خودتان تلاش. در حالی که برخی از برنامه های ناخواسته می تواند به صورت دستی حذف، حذف CrypVault بسیار پیچیده تر است. توصیه می کنیم برای نصب ابزار حذف تروجان معتبر و قدرتمند و اجازه دهید آن را حذف CrypVault برای شما. همان ضد تروجان نیز می تواند در سیستم شما باقی بماند و پس از تکمیل CrypVault حذف آن را از تهدیدات آینده محافظت می کند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف CrypVault

پاسخ دهید