حذف CTB Locker

Malware

CTB Locker چیست؟

CTB قفل یا Critroni عفونت ransomware است که توسط یک اسب تروجان است که ساکن داخل کامپیوتر شما نصب شده است. عفونت کدگذاری پرونده های کاربر و مطالبات پرداخت برای رمزگشایی. سه فایل (AllFilesAreLocked 1716900.bmp، DecryptAllFiles 1716900.txt و sunlrad.html) برای توضیح آنچه اتفاق افتاده به رایانه و ارائه مطالبات خود حمله را ایجاد می کند. این دستورالعمل در زبان انگلیسی و روسی نوشته شده است. تقاضا از جنایتکاران به پرداخت 24 دلار در bitcoins برای دسترسی به داده های خود را بازیابند. نه توصیه مردم که مسئول عفونت، زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد که پرونده ها را رمزگشایی خواهد پرداخت. در عوض, شما باید تمرکز بر حذف قفل CTB.

CTB Locker حذف CTB Locker

CTB Locker چکار می کند؟

ما قبل از توضیح داده شده، CTB قفل داخل کامپیوتر کاربر با کمک یک تروجان است که سیستم از طریق وب سایت های پورنوگرافی ارتشاح میشود. تروجان برای مدت طولانی از آن به نام ادوبی فلش پلیر 10.3 r183 و اکثر کاربران آن برنامه دیگری است که کمک می کند تا به تماشای فیلم فکر می کنم که در داخل کامپیوتر خود خسته شده اید اقامت ممکن است. چون آن متشکل از اعداد تصادفی برداشت فایل تروجان نیز به اطلاع، سخت است. برای تشخیص چنین مزاحم شما نیاز به استفاده از antimalware مشروع است که توصیه می کنیم برای استخدام حذف قفل CTB.

یک بار CTB Locker کامپیوتر خود را وارد، آن شروع به رمزدار کردن پرونده ها. عفونت اثر فایل را .mp4 .pem. jpg .توضیحات .cer. دسی بل و امکانات دیگر. برای آشکارسازی پرونده های شما باید یک کلید است که برخی از سرویس دهنده متعلق به هکرها که شما مورد حمله قرار نگه داشته است. تقریبا غیر ممکن است برای بازیابی فایل ها یکی دیگر از راه. حتی اگر به شما پرداخت پول، این احتمال وجود دارد که حمله شما کلید را می دهد نیست مگر اینکه شما یک نسخه پشتیبان تهیه، بنابراین این فایل ها را از دست داده است. با این حال، بدافزارها هنوز داخل کامپیوتر شما و شما باید از بین بردن قفل CTB.

علاوه بر این، بدافزارها همچنین explorer.exe فسخ تعامل بين کاربر و رابط کاربری از سیستم عامل حذف. در نتیجه، روی صفحه نمایش کامپیوتر موقت سیاه می شود. اگر شما برای باطل کردن این تغییرات می خواهد شما را به راه اندازی مجدد کامپیوتر. بعد از شما راه اندازی مجدد سیستم شما توصیه می کنیم بلافاصله به اینترنت وصل و نصب antimalware مشروع. ابزار امنیتی CTB Locker خلاص خواهد شد و رایانه شما محافظت می کند در آینده. حضور مداوم antimalware معتبر کاملا ضروری است.

چگونه به حذف CTB Locker

قفل CTB عفونت مخرب است و حذف آن باید اولویت خود را. شما را به تلاش برای حذف CTB قفل توسط خودتان، چون حتی کوچکترین اشتباه می تواند عواقب جدی داشته باشد توصیه می کنیم. روند حذف CTB قفل راه بیش از حد پیچیده برای انجام برای کاربر بی تجربه است. امن ترین گزینه antimalware قدرتمند استفاده کنید و اجازه دهید آن را حذف CTB قفل است. همان نرم افزار امنیتی نیز باید ماندن در داخل کامپیوتر خود را برای جلوگیری از بدافزارها.دانلود ابزار حذفبرای حذف CTB Lockerremoval instructions en حذف CTB Locker

پاسخ دهید