حذف Cts.lipilextrack.com popup

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Cts.lipilextrack.com

Cts.lipilextrack.com پلت فرم تبلیغاتی است که کمک می کند تا پشتیبانی برنامه های توزیع انواع تبلیغات است. پس از این برنامه hijacks مرورگر (این برنامه قادر به ربودن مرورگرهای مختلف از جمله اینترنت اکسپلورر گوگل کروم موزیلا فایرفاکس، و غیره، در همان زمان است)، آن شروع نمایش پنجره های بازشو تصادفی در متن آگهی کلمات کلیدی زیر خط دار کلیپ های تبلیغاتی تبلیغات جستجو و مشابه پیام حمایت در طول مرور مردم. این برنامه ناخواسته نیز عمد صفحه اصلی و تنظیمات موتور جستجوی پیش فرض برای هدایت شما به وب سایت های وابسته ممکن است تغییر.

اگر شما در حال تجربه Cts.lipilextrack.com تغییر مسیر و یا تبلیغات مزاحم نمی اتلاف وقت و رایانه شما را برای نصب ناخواسته adwares تیک بزنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Cts.lipilextrack.com popup

Cts.lipilextrack.com pop up ads حذف Cts.lipilextrack.com popup

چگونه ربودن Cts.lipilextrack.com می توان کامپیوتر من?

Cts.lipilextrack.com تبلیغات یک چیز ساده را نشان می دهد.–رایانه توسط مزاحم ناخواسته است که شما نصب دیگر adwares، برنامه های ناخواسته و یا گاهی اوقات حتی ویروس ها را تحت تاثیر قرار شد. در بسیاری از casesr Cts.lipilextrack.com ویروس بدون پرسیدن مردم اجازه پخش شده است. این برنامه مشکوک اغلب با کمک برنامه های رایگان دیگر به عنوان یک پیوست اضافی سفر در سراسر است. اگر می خواهید نصب برنامه مشکوک باید خیلی مراقب باشید و بررسی کنید که آیا این برنامه هیچ فایل پیوست پنهان. اگر شما از نصب برنامه ناآشنا، همچنین اجتناب از چون شما ممکن است چشم پوشی و Cts.lipilextrack.com ویروس بازشو را روی رایانه خود نصب کلیک بر روی دکمه بعدی تمام وقت. اگر متوجه تبلیغات پاپ آپ مستمر در طول مرور خود را زیرا آنها ممکن است تغییر مسیر به سایت های نا امن و مسائل مشابه آغاز شما هرگز آنها را نادیده گرفت. در این مورد, شما باید راهنمای زیر را دنبال کنید و حذف Cts.lipilextrack.com.

چگونه برای حذف Cts.lipilextrack.com

به منظور بررسی اینکه آیا این مزاحم مشکوک است در کامپیوتر شما و یا پنهان، شما باید سیستم خود را با ضد جاسوس افزار محترم برنامه اسکن. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter. شما همچنین باید این دستورالعمل ها را دنبال کنید و اطمینان حاصل کنید که تمام اجزای ویروس Cts.lipilextrack.com رفته:

چگونه به حذف Cts.lipilextrack.com:

اینترنت اکسپلورر:

 • باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 • در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
 • صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

موزیلا فایرفاکس:

 • باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 • اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.
 • در نهایت، صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

گوگل کروم:

 • کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم,–> تنظیمات را انتخاب کنید تنظیمات پیشرفته نشان می دهد.
 • دکمه بازنشانی تنظیمات مرورگر در اینجا را نگاه کنید.
 • “برای تکمیل این وظیفه تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Cts.lipilextrack.com popup

پاسخ دهید