حذف CursorMania Toolbar

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف CursorMania Toolbar

CursorMania Toolbar یک افزونه مرورگر توسعه یافته توسط Mindspark شبکه تعاملی است. این به شما اجازه تغییر طراحی ماوس خود را و می افزاید: یک نوار ابزار برای مرورگر خود که شامل جعبه جستجو و دسترسی سریع لینک. نرم افزار صفحه رسمی در cursormania.com که در آن شما می توانید آن را دانلود است. اگر شما آن را از این سایت دانلود, شما همچنین به جای ابزار جستجوی خود را با Ask.com ارائه خواهد شد.

CursorMania Toolbar ممکن است همراه با نرم افزارهای مخرب و یا به عنوان یک ویژگی انتخابی من نوار ابزار جستجو وب نصب شده، بنابراین بسیار ممکن است که هرگز قصد خود را برای به دست آوردن آن است. در صورتی که مورد، به محض این که شما می توانید شما CursorMania Toolbar خاتمه باید.

CursorMania Toolbar  حذف CursorMania Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف CursorMania Toolbar

CursorMania Toolbar چگونه کار می کند؟

CursorMania Toolbar نه تنها یکی از نوع خود است. Minspark نوار ابزارهای دیگر عبارتند از: PuzzleGamesDaily، BetterCareerSearch، EliteUnzip، ButterflyField، ReferenceBoss و بیشتر. پس از نصب برنامه شما متوجه خواهد شد که یک نوار ابزار در تمام مرورگرهای شما به نظر می رسد. این نوار ابزار شامل Ask.com کادر جستجو و دسترسی سریع به چنین دکمه ها به عنوان نشانگر، محافظ صفحه، تصاویر پس زمینه و مشابه. اگر شما نمی بود آن را در طول نصب رد، درخواست جستجو نیز به عنوان ارائه دهنده جستجوی خود را تنظیم خواهد شد و tb.home.ask.com صفحه اصلی خود تبدیل خواهد شد.

CursorMania Toolbar از طریق تبلیغات آنلاین مختلف تبلیغ می شود و آن می توانند با دیگر نرم افزار است که ممکن است کاملا قابل اعتماد است. گذشته از تغییرات در تنظیمات مرورگر، افزونه نیز تغییر مسیر می تواند به سایت های مرتبط با آن. علاوه بر این، همراه با نوار ابزار MyWebSearch است. این موتور می تواند کاهش سرعت کامپیوتر شما و همچنین شما را به صفحات ناآشنا هدایت. به طور کلی، شما باید بدانید که نرم افزار رایگان به ندرت به تنهایی می آید. هر بار که شما نصب نرم افزار رایگان پس, مطمئن شوید برای بررسی چه چیز دیگری شما را ارائه می شود. اغلب اوقات چیزی مفید نیست.

چگونه به حذف CursorMania Toolbar

اگر شما نمی خواهید به نگه داشتن برنامه، شما باید CursorMania Toolbar را حذف کنید. نرم افزار حذف آسان است. همه شما نیاز دارید دسترسی به کنترل پنل است و رفتن به حذف یک برنامه یا افزودن یا حذف برنامه ها بسته به نسخه ویندوز خود را. با این حال، شما باید نگه دارید در ذهن که این تنها CursorMania Toolbar حذف خواهد کرد. شما باید برای باطل کردن تغییرات تمام است که در آن به مرورگر شما خودتان ساخته شده. در صورتی که می خواهید حذف CursorMania Toolbar دستی ما دستورالعمل های زیر را آماده کرده است. اگر با این حال، به شما ترجیح می دهید در حذف خودکار در عوض شما باید دانلود ابزار ضد بدافزارها. آن را اسکن کامپیوتر شما، شناسایی همه اجزای برنامه ناخواسته و از بین بردن CursorMania Toolbar از سیستم شما و مرورگر شما.

حذف CursorMania Toolbar

1) حذف CursorMania Toolbar:

ویندوز 8/7 و ویستا

  • جستجو در شروع → ورودی لغو عزل برنامه → Enter → CursorMania Toolbar →

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → CursorMania Toolbar →

2) بازگرداندن تنظیمات مرورگر شما:

Internet Explorer

  • دنده نماد گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

موزیلا Firefox

  • منو → → علامت سوال پایان عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → → Firefox تنظیم مجدد

Google Chrome

  • Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → بازنشانی تنظیمات بازنشانی کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف CursorMania Toolbar

پاسخ دهید