حذف CustomSearchPlus.com

Browser Hijacker

CustomSearchPlus.com چیست؟

CustomSearchPlus.com hijacker مرورگر است که بسیار سرزده است. این تغییر تنظیمات مرورگر خود تولید آگهی های مختلف و وقفه مرور خود را. CustomSearchPlus.com شبیه به برنامه های کاربردی دیگر از این نوع مانند رویال search.com فرض search.com دلتا homes.com و بسیاری دیگر است.

آنها همه به عنوان نرم افزار مفید است که به نوعی بهتر مرور وب خود را آگهی. هدف اصلی خود را، اما برای ایجاد درآمد برای برخی صفحات وب است. اگر چه CustomSearchPlus.com برنامه مخرب خود را در آن می تواند شما را به محتوای نا امن دارند افشا نیست. ما توصیه می کنیم شما CustomSearchPlus.com را از کامپیوتر خود حذف کنید.

customsearchplus com virus حذف CustomSearchPlus.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف CustomSearchPlus.com

CustomSearchPlus.com چگونه کار می کند؟

اگر شما دانلود برنامه نرم افزار رایگان و شاخه وب سایت شما باید بدانید که از زمانی که آنها با استفاده از مدیران دانلود یا دانلود مشتریان. این برنامه هایی که اجازه می دهد نرم افزار اضافی برای نصب شده بر روی کامپیوتر خود را با یکی که شما می خواستم برای به دست آوردن است. نرم افزار اضافی معمولا نوعی نرم افزار ناخواسته است. در این مورد CustomSearchPlus. نیازی به گفتن شما برنامه های اضافی بر روی کامپیوتر شما است که چرا شما هرگز آنها را برای دسترسی به سیستم شما باید اجازه می دهد لازم نیست. به منظور اجتناب از آنها می توانید جستجوی پیشرفته یا سفارشی نصب کنید.

هنگامی که CustomSearchPlus.com داخل سیستم آن صفحه اصلی خود را تغییر دهید، صفحه برگه جدید و پیش فرض موتور جستجو. شما قادر خواهید بود به بازگرداندن این تنظیمات دستی این برنامه به سادگی آنها را به بازگشت خواهد شد. علاوه بر این، نرم افزار تغییرات ناخواسته دیگر مانند پر کردن مرورگر شما با تبلیغات و پنجره های بازشو باعث می شود یا هدایت شما را به صفحات شما هیچ قصد بازدید بود. همه از این است نه فقط مزاحم آن نیز می تواند خطرناک باشد. CustomSearchPlus.com ترویج وب سایت های مختلف، اما هر یک از آنها را تایید نمی کند. بنابراین این می تواند تغییر مسیر به صفحه خراب و یا شما در حال حاضر با اطلاعات نادرست. شما دریغ باید به خاتمه CustomSearchPlus.com اگر می خواهید کامپیوتر خود را امن نگه دارید.

چگونه برای حذف CustomSearchPlus.com از سیستم من?

برای خلاص شدن از شر CustomSearchPlus.com شما می توانید دانلود ابزار حذف تروجان است که این برنامه برای شما حذف خواهد شد. این سیستم شما را اسکن، شناسایی تهدیدات و CustomSearchPlus.com به طور کامل از بین بردن. علاوه بر این، ابزار ضد بدافزارها نیز رایانه در آینده با کمک آن جلوگیری از آلوده شدن توسط برنامه های کاربردی مختلف ناخواسته محافظت می کند. متناوبا، شما CustomSearchPlus.com خودتان می توانید حذف. اگر می خواهید کامل حذف دستی CustomSearchPlus.com باید دستورالعمل زیر این مقاله را دنبال کنید.

حذف CustomSearchPlus.com

CustomSearchPlus.com را از ویندوز حذف

ویندوز ایکس پی

1. شروع کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
2. انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
3. روی CustomSearchPlus کلیک کنید و سپس حذف

ویندوز 7 و ویستا

1. شروع کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
3. را انتخاب کنید و حذف CustomSearchPlus

ویندوز 8

1. برنده + Q برای باز کردن جستجو را فشار دهید.
2. دسترسی به کنترل پنل
3. کلیک بر روی لغو نصب برنامه
4. از بین بردن CustomSearchPlus

حذف CustomSearchPlus.com از مرورگرهای

تنظیم مجدد Internet Explorer

  • دنده نماد گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

  • پایان → منو موزیلا علامت سوال اطلاعات عیب یابی → → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox →

تنظیم مجدد Google Chrome

  • تنظیم مجدد Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات مرورگر →

ویرایش خط مورد نظر خود را

1. راست کلیک بر روی میانبر مرورگر
2. رفتن به خواص و میانبر زبانه را انتخاب کنید
3. پاک کردن تمام نمادهای پس از “exe در هدف
4. کلیک کنید، درخواست و سپس تایید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف CustomSearchPlus.com

پاسخ دهید