Cyclon Gems حذف

دسته‌بندی نشده

Cyclon Gems چیست؟

Cyclon Gems (یا Context2Pro) افزونه مرورگر وعده به منظور افزایش کاربران اینترنت تجربه مرور با نمایش آگهی های کوپن هنگام بازدید از وب سایت های خرید آنلاین. در حالی که عملکرد چنین به نظر می رسد مشروع ممکن است، کاربران اینترنت داشته باشید باید افزودنی Cyclon Gems به عنوان سخت و یا نرم افزار ناخواسته طبقه بندی است. این پلاگین مرورگر ارتشاح (Internet Explorer، گوگل Chrome و موزیلا Firefox) از طریق نرم افزار آزاد بارگیری در استفاده از نرم افزار فریبنده بازاریابی به روش بندی’ نامیده می شود. همچنین باعث مرورگر کاهش عملکرد و آگهی های ناخوانده. در زمان تحقیق این بالقوه برنامه (توله سگ) با استفاده از DomaIQ دانلود نرم افزار رایگان مشتریان (جعلی هفته، مانند اینترنت مرورگر به روز رسانی, هک ابزار، و غیره) توزيع شد ناخواسته دانلود ابزار حذفبرای حذف Cyclon Gems

پس از نفوذ موفق Cyclon Gems تولید کوپن آگهی و تبلیغات پاپ آپ تمام صفحه، و علاوه بر این، این پلاگین آهنگ کاربران اینترنت به مرور فعالیت با ثبت وب سایت های بازدید، عبارات جستجو در موتورهای جستجو، کلیک بر روی صفحات رسانه های اجتماعی، آدرس های IP وارد کامل آدرس ها از صفحات وب بازدید سیستم عامل و سایر اطلاعات. کاربران کامپیوتر که آگهی های کوپن (Context2Pro) Cyclon Gems هنگامی که گشت و گذار در اینترنت مشاهده مرورگرهای اینترنت نفوذ با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Cyclon Gems است. به شما توصیه برای از بین بردن این نرم افزار از کامپیوتر شما.

remove cyclongems Cyclon Gems حذف

پسوند مرورگر Cyclon Gems شبیه به دیگر سخت است که مرورگرهای دریافت رایگان نرم افزار با استفاده از نفوذ. مثالها عبارتند از, CoupApp, V بیتس, PureLeads و مورد اعتماد خریداران. معمولا, این مرورگر پلاگین اضافه کردن هیچ ارزش واقعی و می تواند باعث عفونت های جدی مخرب و مسائل مربوط به حریم خصوصی. برای جلوگیری از نصب Cyclon Gems و یا هر گونه دیگر برنامه های ناخواسته، کاربران اینترنت باید احتیاط هنگام دانلود و نصب نرم افزار بیان. امروز استفاده از بسیاری از وب سایت دانلود رایگان نرم افزار ‘دانلود مشتریان’ – برنامه های کوچک ارائه نصب برنامه های افزودنی مرورگر آگهی با انتخاب نرم افزار رایگان, بنابراین, دانلود نرم افزار رایگان بی پروا سخت عفونت می تواند در نتیجه. هنگام دانلود نرم افزار رایگان بررسی هر مرحله و رد نصب هر مرورگر ترویج برنامه های افزودنی کاربران اینترنت است که مشاهده تبلیغات Cyclon Gems در حالی که گشت و گذار در اینترنت این راهنمای حذف برای از بین بردن این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از کامپیوتر خود باید استفاده کنید.

چگونه برای حذف Cyclon Gems

با استفاده از صفحه کنترل برای حذف اجزاء اصلی Cyclon Gems و نصب

  1. به صفحه کنترل بروید. در ویندوز ایکس پی/ویندوز ویستا/7 شروع -> کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه ها یا حذف باز. در ویندوز 8 صفحه کنترل را در کادر جستجو وارد کنید و سپس برای حذف یک برنامهنگاه. شما ممکن است نیاز به تایید است که شما مدیر را روی این رایانه در هر دو مورد.
  2. دنبال Cyclon Gems و/یا دنبال آیتم در لیست برنامه های مشابه. به طور پیش فرض, Yontoo, WebCake, از بین بردن هر چیزی “پس انداز” و یا “کوپن” مربوط به توصیه می کنم.
  3. ببند کنترل پنل.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Cyclon Gems

Internet Explorer:
1. باز کردن Internet Explorer، کلیک بر روی آیکون چرخ دنده و یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
3. برو–> ‘Internet Explorer تنظیمات بازنشانی’ “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا Firefox:
1. باز کردن موزیلا Firefox، به “کمک” بخش -> ‘اطلاعات عیب یابی’.
2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد Firefox” چند بار و ‘پایان’.
3. در نهایت، صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

گوگل Chrome:
1. کلیک کنید Chrome دکمه منو در مرورگر گوگل Chrome، انتخاب ابزار -> پسوند.
2. اینجا دنبال Cyclon Gems، Context2Pro جستجو کمک، SafeSaver، SupTab، ValueApps، و غیره.
3. هر یک از آنها را انتخاب کنید و آیکون سطل زباله به آنها را حذف کنید را انتخاب کنید.

پاسخ دهید