حذف d1.szstny.com

دسته‌بندی نشده

d1.szstny.com چیست؟

اگر شما در حفظ و هدایت شدن به d1.szstny.com، به این معنی است که سیستم خود را با نرم افزار پشتیبانی از تبلیغات آلوده شده است. هر آنچه در این صفحه جعلی آمده است، شما نمی توانید باور باید. وب سایت معمولا شما با اطلاعات غلط ادعا که نیاز به فلش پلیر خود را به روز شده فراهم می کند.

با این حال، این است که نه درست است و اگر شما کلیک کنید بر روی لینک ارائه شده، شما را به کامپیوتر خود را با بدافزارها آلوده و یا هنوز دیگری که بالقوه ناخواسته برنامه. به منظور اجتناب از آن، شما نیاز به خلاص شدن از شر d1.szstny.com و تنها راه برای انجام آن به نرم افزار است که به عهده ظاهر این وب سایت مخرب است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف d1.szstny.com

d1.szstny.com چگونه کار می کند؟

d1.szstny.com ممکن است شبیه آن قابل اعتماد است، اما هیچ چیز درباره سایت قابل اعتماد وجود دارد. آن است که توسط مجرمان اینترنتی برای پخش برنامه های مخرب و آلوده کامپیوتر خود را بدون شما حتی با تحقق آن ساخته شده است. ما مصرانه از شما که همیشه بروز رسانی نرم افزار خود را و برنامه را از سایت رسمی دانلود و به باور هر پنجره های پرشی که از جایی ظاهر می شود و ربطی به برنامه ای است که آنها ادعا می کنند که شما نیاز به بروز رسانی.

اگر کامپیوتر خود را با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آلوده، شانس هستند دیگر تبلیغات و پنجره های پرشی روی صفحه نمایش شما نیز می بینید. همچنین آنها نیز ممکن است تقلبی به ماندن این آگهی توصیه می کنیم. غیر از شما را محتوای نا امن دارند در معرض, برنامه پشتیبانی نیز سیستم و سرعت اینترنت شما تاثیر می گذارد. علاوه بر این، آن ممکن است اتصال به اینترنت بدون اجازه شما و دیگر اختلالات ناخواسته می شود. اگر می خواهید به بازگشت به مرور امن و بدون وقفه به زودی به عنوان شما می توانید شما d1.szstny.com و نرم افزار مرتبط حذف باید.

چگونه برای حذف d1.szstny.com از کامپیوتر من?

هر چه زودتر شما d1.szstny.com، بهتر حذف کنید. توصیه می کنیم که شما دانلود ابزار حذف تروجان و استفاده از آن به منظور خاتمه d1.szstny.com و دیگر برنامه های ناخواسته یا حتی مخرب که ممکن است بر روی کامپیوتر شما. هیچ راهی برای بدانید که شما نمی کامپیوتر شما در حال حاضر آلوده اند و اگر ضد بدافزارها استفاده می کنید، شما قادر خواهید بود به سیستم خود را کاملا تمیز. علاوه بر این، پس از آن این برنامه همچنین نگه داشتن سیستم خود را محافظت شده توسط جلوگیری از عفونت های دیگر از ورود به رایانه شما کمک خواهد کرد. اگر با این حال، شما هنوز مایل به d1.szstny.com به صورت دستی حذف کنید، شما دستورالعمل های زیر را استفاده کنید. اسکنر رایگان ضد مخرب می تواند کمک به شما را به تعیین که برنامه به عهده بازشو گمراه کننده است.

راهنمای در مورد حذف d1.szstny.com

ویندوز 8/7 و ویستا

  • دکمه جستجو در شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • نرم افزار مشکوک را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
  • در برنامه های ناخواسته را کلیک کنید و حذف را کلیک کنید

Internet Explorer

  • دنده نماد → افزودنی مدیریت → نوار ابزارها و پسوندها
  • از بین بردن d1.szstny.com مرتبط با افزودنی

موزیلا Firefox

  • پسوندهای منوی → افزودنی →
  • افزودنی های ناخواسته را حذف کنید

Google Chrome

  • پسوندهای منوی → ابزار →
  • حذف پسوند مشکوک.

دانلود ابزار حذفبرای حذف d1.szstny.com

پاسخ دهید