حذف DailyHomeGuide Toolbar

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف DailyHomeGuide Toolbar

ایجاد شده توسط Mindspark Inc شبکه تعاملی، DailyHomeGuide سرکش مرورگر فرمت به کاربران ارائه با ایده های مختلف طراحی خانه و دیگر مشابه صفحه اصلی-بهبود ویژگی های مرتبط با این ادعا است. در بازرسی های اولیه این قابلیت ممکن است با این حال مشروع و مفید به نظر می رسد، آگاه باشید که DailyHomeGuide در طبقه بندی به عنوان هدایت ویروس و یا مرورگر hijacker. توسعه دهندگان نرم افزار سرکش این نرم افزار فریبنده بازاریابی به نام ‘بسته بندی به DailyHomeGuide نصب بر روی مرورگرهای اینترنت بدون رضایت کاربران’ روش استخدام.

بسته بندی یک راه برای توزیع برنامه های کاربردی با نرم افزار های دیگر است و بنابراین، اکثر کاربران سهوا DailyHomeGuide همراه با نرم افزار رایگان از نرم افزار رایگان دانلود وب سایت ها دانلود نصب.

DailyHomeGuide Toolbar  حذف DailyHomeGuide Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف DailyHomeGuide Toolbar

محبوب ترین نرم افزار رایگان دانلود وب سایت ها مانند download.com, softonic.com, soft32.com, و غیره برنامه های دانلود کوچک (به نام ‘نصب’، ‘دانلود مدیران’ یا ‘دانلود مشتریان’) استخدام خدمات رایگان و ترافیک خود را بصورت پول در اوردن. این برنامه نصب و راه اندازی ارائه ترویج (با توجه به توسعه دهندگان، مشروعیت ‘ 100% ‘) پسوندهای مرورگر با انتخاب نرم افزار رایگان. بنابراین، بی پروا دانلود و نصب نرم افزار اغلب منجر به عفونت های سخت یا نرم افزارهای مخرب. پس از کسب نفوذ موفق Internet Explorer و موزیلا Firefox DailyHomeGuide جستجو صفحه اصلی پیش فرض و تنظیمات موتور به ask.com اختصاص می دهد. توجه داشته باشید که استفاده از ask.com به عنوان موتور جستجوی پیش فرض ممکن است باعث عفونت های کامپیوتر بیشتر است. بنابراین، شما به شدت توصیه برای از بین بردن DailyHomeGuide از مرورگر اینترنت شما.

بسیاری از برنامه های شبیه به DailyHomeGuide است. نمونه شامل SafePcRepair iWon و تاریخچه رئیس در میان بسیاری دیگر. هیچ یک از این مرورگر پلاگین (از جمله DailyHomeGuide) ارائه هر گونه ارزش واقعی برای کاربر – هدف خود را به تولید درآمد ارائه تبلیغات آنلاین سرزده و اجرای مرورگر ناخواسته تغییر مسیر. در حالی که DailyHomeGuide هیچ ویروس مستقیم تهدید به شمار اکثر کاربران بدون رضایت خود را هدایت می شوید. اگر شما متوجه است که موتور جستجوی پیش فرض و صفحه اصلی خود به ask.com بدون رضایت شما تغيير كرده اند, دنبال راهنمای حذف ارائه شده به این مرورگر hijacker از مرورگر اینترنتی خود حذف.

چگونه به حذف DailyHomeGuide Toolbar

DailyHomeGuide Toolbar از کاربران ویندوز 7 را حذف کنید:

  • دسترسی به برنامه ها و ویژگی های (در ویندوز 7 را پاک کنید)
  • کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. تعیین محل “برنامه ها” و “حذف برنامه” را کلیک کنید.

DailyHomeGuide Toolbar از کاربران ویندوز XP حذف:

  • دسترسی به افزودن یا حذف برنامه ها در ویندوز XP
  • کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. پیدا کردن و کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها”.

خاتمه DailyHomeGuide Toolbar از کاربران ویندوز 8:

  • دسترسی به برنامه ها و ویژگی های (در ویندوز 8 حذف)
  • در گوشه پایین سمت چپ صفحه در منوی دسترسی سریع راست کلیک کنید, صفحه کنترل را انتخاب کنید. در پنجره باز شده “عزل برنامه ها” را انتخاب کنید.

حذف DailyHomeGuide Toolbar از طریق کنترل پنل

  • در حذف برنامه های پنجره: به دنبال “DailyHomeGuide Internet Explorer”نوار ابزار”این مطلب را انتخاب کنید و”پاک”یا”حذف”کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف DailyHomeGuide Toolbar

پاسخ دهید