حذف DailyImageBoard

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف DailyImageBoard

DailyImageBoard یک افزونه مرورگر توسعه یافته توسط Mindspark شبکه تعاملی, Inc برای غنی سازی تجربه است. بسیاری از کاربران به نصب این برنامه و اعتقاد داشتند که آن کمک خواهد کرد که آنها را پین، به اشتراک گذاری و ویرایش تصاویر، پیدا کردن ایده های صنایع دستی، و غیره. با این حال، برای یک دلیل و یا دیگر, اکثریت مطلق اعضای DailyImageBoard چند روز پس از نصب و راه اندازی حذف. در این مقاله ما تحقیقات چه چیزی آنها در مورد این نرم افزار یافت نشد توضیح دهد و چرا آنها توصیه می کنیم به خلاص شدن از شر DailyImageBoard.

DailyImageBoard چکار می کند؟

شما می توانید نصب این پلاگین مرورگر در همه مرورگرهای اصلی از جمله Internet Explorer موزیلا Firefox و Google Chrome. این برنامه ارائه می دهد یک کادر جستجو شده توسط Ask.com و می افزاید: چند لینک مربوط به Pinterest و فیس بوک. اگر شما هنوز مراحل نصب دقت کافی به دنبال صفحه اصلی موتور جستجوی پیش فرض خود به ask.com به طور خودکار تغییر دهید. این انتخاب اختیاری هستند و شما ممکن است آنها را رد کرده است. از آنجا که تقریبا هیچ کس بار خوانده شده ‘توافقنامه مجوز کاربر نهایی’، با این حال، شانس پس از نصب کامل است که شما این تغییرات را متوجه هستند. برای جلوگیری از چنین شگفت زده به گزینه های پیشرفته و یا سفارشی نصب استفاده کنید. این اجازه می دهد تا کاربر به کنترل دانلود و جعبه که اطلاع رسانی در مورد تغییرات اضافی بردارید.

DailyImageBoard Toolbar removal حذف DailyImageBoard

دانلود ابزار حذفبرای حذف DailyImageBoard

بخصوص هنگامی که برخورد با DailyImageBoard، زیرا گاهی اوقات، آن را وارد رایانه همراه با نرم افزار بدون اجازه کاربر باید در طول نصب هوشیار است. اگر شما دانلود می تواند رخ دهد، رایگان از نرم افزار شارژ از یک صفحه از شهرت مشکوک. صاحبان این وب سایت ها اغلب بسته بندی بصورت پول در اوردن رایگان استفاده کنید. اگر برنامه در حال حاضر وارد کامپیوتر شما, ما توصیه به حذف DailyImageBoard.

این برنامه قابل اعتماد است. در واقع، ما به نقطه که هر برنامه ای که با استفاده از چنین راهی مخفی برای سفر به عنوان بسته بندی، هرگز نمی تواند کاملا قابل اعتماد می خواهم. به یاد داشته باشید که DailyImageBoard شناخته شده است برای جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را، مانند دکمه های شما، زمانی که شما صرف در وب سایت های خاص، و غیره تنظیمات مرورگر خود را کلیک کنید. آن همچنین نه قابلیت اطمینان وب سایت ترویج است که به این معنی که بین نتایج جستجوی خود را برخی از لینک های خراب پراکنده می تواند و شما تصادفی ممکن است آنها را کلیک کنید بررسی کنید. اگر شما یک وب سایت آلوده وارد, شما احتمالا بیش از حد آلوده می خواهد شد. باید امنیت کامپیوتر خود را به طور جدی و از بین بردن DailyImageBoard به عنوان یک تهدید بالقوه.

چگونه به حذف DailyImageBoard

واضح است که معایب این برنامه بسیار سنگین تر بودن مزایای است. ما قویا توصیه برای به دست آوردن قدرتمند ضد جاسوس و فسخ DailyImageBoard. اگر شما تصمیم به DailyImageBoard خود را حذف کنید و سعی کنید، ما خوشحال به شما با دستورالعمل گام به گام ارائه خواهد شد. شما آموزش حذف DailyImageBoard اين ماده را پیدا کنید.

حذف DailyImageBoard

ویندوز 8

 • کلید ویندوز + R و نوع در صفحه کنترل را فشار دهید.
 • کلیک کنید را وارد کنید و برای حذف برنامه برو.
 • پیدا کردن و حذف DailyImageBoard.

ویندوز ایکس پی

 • باز کردن شروع منو و دکمه صفحه کنترل
 • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و حذف DailyImageBoard.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • شروع کلیک کنید و به صفحه کنترل بروید.
 • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید و DailyImageBoard را حذف کنید.

DailyImageBoard را از مرورگر خود پاک کنید

Internet Explorer

 1. Alt + T را فشار دهید و انتخاب گزینه های اینترنت.
 2. رفتن به زبانه عمومی و تنظیم صفحه اصلی جدید.
 3. روی OK کلیک کنید.
 4. Alt + T را فشار دهید و حرکت به ارائه دهنده جستجو.
 5. صندلی موتور جستجوی پیش فرض جدید.

موزیلا Firefox

 1. برنامه های افزودنی کلیک کنید و Ctrl + Shift + A را همزمان فشار دهید.
 2. فرمت ناخواسته را حذف کنید و زبانه را ببندد.
 3. Alt + T را فشار دهید و رفتن به گزینه های.
 4. در زبانه عمومی، تنظیم صفحه اصلی جدید و تأیید را کلیک کنید.
 5. موتور جستجوی آیکون کنار کادر جستجو کلیک کنید و یک موتور جستجوی پیش فرض جدید انتخاب کنید.

Google Chrome

 1. Alt + F را فشار دهید و حرکت به ابزار.
 2. انتخاب پسوند و مدخل های ناخواسته را حذف کنید.
 3. به تنظیمات بروید و گزینه در راه اندازی در انتخاب کنید.
 4. مجموعه صفحات کلیک کنید و انتخاب کنید صفحه اصلی جدید.
 5. مدیریت موتورهای جستجو در بخش جستجو را کلیک کنید و تنظیم موتور جستجوی پیش فرض جدید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف DailyImageBoard

پاسخ دهید