حذف DailyLocalGuide Toolbar

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف DailyLocalGuide Toolbar

DailyLocalGuide Toolbar افزونه مرورگر است که ایجاد شد توسط Mindspark تعاملی شبکه گیم است این یک وب سایت رسمی در dailylocalguide.com که در آن نرم افزار به عنوان یک نوار ابزار است که اجازه خواهد داد که شما را به دسترسی آنلاین کلاسه، کشف معاملات محلی و خدمات، پیدا کردن رویدادهای محلی و به همین ترتیب شرح داده شده است. این برنامه سازگار با تمام مرورگرهای محبوب وب است.

توسط سؤال شده زمانی که شما آن را نصب کنید، بنابراین شما نیز به جای صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض ارائه می گردد. شما باید که به توافق برسند. دلیل شما ممکن است بخواهید به پاک DailyLocalGuide Toolbar است که به همراه با نرم افزارهای مخرب شناخته شده است.

DailyLocalGuide Toolbar removal حذف DailyLocalGuide Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف DailyLocalGuide Toolbar

DailyLocalGuide Toolbar چگونه کار می کند؟

اگر شما انتخاب می کنید برای نصب DailyLocalGuide Toolbar بر روی کامپیوتر خود را در مرورگر شما ظاهر می شوند. نوار ابزار شامل کادر جستجو و دکمه های دسترسی سریع چنین به عنوان DailyLocalGuide Craiglist کلاسه محلی محلی معاملات و رویدادهای محلی را پیدا. کادر جستجو نتایج تولید شده توسط بخواهید جستجو ارائه. اگر شما این پیشنهاد در طول نصب رد بود موتور همان پیش فرض خود را یکی و صفحه اصلی خود به home.tb.ask.com, روشن است می شود. نتایج جستجو به شما ارائه تبلیغات ممکن است و شامل لینک حمایت مالی.

DailyLocalGuide Toolbar به آن صفحات مرتبط به منظور افزایش ترافیک خود را تغییر مسیر ممکن است. لینک آن شما با فراهم می کند که ممکن است امن. نه به خصوص از آنجا که ممکن است به کامپیوتر شما را آلوده به سادگی وارد کردن سایت خراب است ریسک چنین ممکن است بخواهید. علاوه بر این، نوار ابزار نیز قادر به ردیابی کوکی های خود و با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده به سفارشی کردن adverts و لینک حمایت مالی. داده ها نیز می تواند به شخص ثالث فروخته می شود. اگر چه برنامه نه هر گونه صدمه به کامپیوتر شما به طور مستقیم می تواند باعث، آن سطح امنیت آنلاین خود را پایین تر. ما توصیه می کنیم شما DailyLocalGuide Toolbar را از کامپیوتر خود حذف کنید.

چگونه به حذف DailyLocalGuide Toolbar

چند وظایف شما را کامل به منظور خلاص شدن از DailyLocalGuide Toolbar دستی داشته وجود دارد. اول از همه، شما باید آن را از طریق کنترل پنل حذف. این، با این حال، تنها DailyLocalGuide Toolbar از یعنی از بین بردن. در موزیلا Firefox و Google Chrome، شما باید DailyLocalGuide Toolbar خود را پاک کنید. اگر شما هم مایل به بازگشت به با استفاده از ابزار جستجوی معمولی خود را به جای درخواست جستجو، شما باید برای تنظیم مجدد مرورگر شما. دستورالعمل کامل در مورد چگونگی خاتمه DailyLocalGuide Toolbar در زیر ارائه شده است. به عنوان یک جایگزین به دستي، شما می توانید دانلود ضد مخرب ابزار و استفاده از آن را به صورت خودکار حذف DailyLocalGuide Toolbar.

حذف DailyLocalGuide Toolbar

1) DailyLocalGuide Toolbar را از ویندوز حذف

ویندوز 8

  • پیروزی + تحقیق → ورودی کنترل → OK → حذف حذف برنامه → → DailyLocalGuide Toolbar

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → DailyLocalGuide Toolbar پاک

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → DailyLocalGuide Toolbar →

2) حذف DailyLocalGuide Toolbar

موزیلا Firefox

  • حذف Firefox منو → افزودنی پسوند → → → DailyLocalGuide Toolbar

Google Chrome

  • حذف Chrome منو → ابزار → پسوند → DailyLocalGuide Toolbar → → آیکون سطل زباله می تواند

3) تنظیم مجدد مرورگر خود (در صورت لزوم)

Google Chrome

  • تنظیم مجدد alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

Internet Explorer

  • تنظیم مجدد کلیدهای alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی

موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تازه Firefox → تازه Firefox

دانلود ابزار حذفبرای حذف DailyLocalGuide Toolbar

پاسخ دهید