حذف DailyRecipeGuide Toolbar

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف DailyRecipeGuide Toolbar

DailyRecipeGuide Toolbar در dailyrecipeguide.com، جایی که آن را به عنوان یک برنامه کاربردی که شما می توانید با «دسترسی سریع به آنلاین دستور العمل های خوشمزه درست از مرورگر خود را» ارائه شده است ترویج است. همچنین اینجا که نوار ابزار به طور مداوم با وعده غذایی ایده های جدید به روز شده است و که آن می آید با جستجو در وب مناسب، صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض آمده است. DailyRecipeGuide Toolbar متعلق به Mindspark متقابل شبکه Inc.

این شرکت منتشر کرده است که مقدار زیادی از برنامه های مشابه از جمله DailyImageBoard, DailyHomeGuide, راهنمای BetterBaby, MyScrapNook و دیگران. اگر چه برخی از ویژگی های ارائه شده توسط این برنامه ها ممکن است مفید باشد، همچنین برخی اشکالاتی دارند. اگر شما نمی خواهید به مقابله با آنها، شما باید DailyRecipeGuide Toolbar به خاتمه دهد.

DailyRecipeGuide Toolbar  حذف DailyRecipeGuide Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف DailyRecipeGuide Toolbar

DailyRecipeGuide Toolbar چگونه کار می کند؟

اگر چه شما می توانید نرم افزار را از سایت اصلی خود دانلود, همچنین ممکن برای به دست آوردن DailyRecipeGuide Toolbar همراه با دیگر نرم افزار رایگان است. اگر هنوز برنامه خودتان دانلود کردید، آن است که احتمال دارد که شما باید برنامه های ناخواسته دیگر بر روی کامپیوتر شما است. PUAs مانند ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا مرورگر هواپیماربایان مفید به هیچ وجه نیست و همه آنها را مرور خود را مزاحم است. علاوه بر این، آنها می تواند شما را به محتوای نا امن آنلاین افشا. اگر شما از این برنامه ها بر روی کامپیوتر شما، شما باید آنها را بدون تردید حذف کنید.

برخی از کاربران کامپیوتر حتی اگر آنها آن را از صفحه رسمی دانلود با نوار ابزار راضی است. دلیل همین دلیل است چرا که این برنامه تغییر ارائه دهنده جستجوی پیش فرض برای درخواست جستجو و جایگزین صفحه اصلی با home.tb.ask.com. این اتفاق می افتد در صورتی که شما از جعبه با این پیشنهاد در طول فرایند نصب لغو. درخواست جستجوی یک ارائه دهنده جستجوی قابل اعتماد، با این حال، آن حمایت مالی محتوایی که ممکن است بی ربط به شما نشان می دهد. یکی دیگر از ویژگی های این برنامه است کوکی ردیابی است که آن را به منظور جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را استفاده می کند. اگر شما دیگر این برنامه مفید پیدا کنید، شما از DailyRecipeGuide Toolbar خلاص باید.

چگونه به حذف DailyRecipeGuide Toolbar

اگر DailyRecipeGuide Toolbar از طریق کنترل پنل را حذف این تنها نوار ابزار را از Internet Explorer حذف خواهد نمود. برای از بین بردن DailyRecipeGuide Toolbar از مرورگرهای دیگر, شما باید آن را از برنامه های افزودنی پاک کردن. اگر تنظیمات مرورگر خود را اصلاح شده اند، شما نیاز به تنظیم مجدد آنها است. دستورالعمل های زیر توضیح دهید که چگونه شما می توانید این وظایف کامل. راه حل جایگزین است که DailyRecipeGuide Toolbar به خاتمه به طور خودکار. دانلود و نصب ضد بدافزارها و استفاده از آن برای تمیز کردن کامپیوتر خود را. این نرم افزار نه تنها حذف DailyRecipeGuide Toolbar, اما تا زمانی که شما نگه داشتن آن نصب شده نیز از دیگر برنامه های ناخواسته محافظت از کامپیوتر شما.

حذف DailyRecipeGuide Toolbar

1) DailyRecipeGuide Toolbar را از ویندوز حذف کنید

ویندوز 8 و ویندوز 7 و ویستا

  • پیروزی + تحقیق → ورودی کنترل → → OK حذف → برنامه DailyRecipeGuide پاک →

ویندوز ایکس پی

  • شروع به کنترل پنل → → → افزودن یا حذف برنامه ها DailyRecipeGuide حذف →

2) حذف DailyRecipeGuide Toolbar از مرورگرهای

موزیلا Firefox

  • منوی افزودنی → → پسوند DailyRecipeGuide → حذف →

Google Chrome

  • منوی حذف بیشتر ابزار پسوند → DailyRecipeGuide → سطل زباله می تواند نماد → → →

3) بازگرداندن تنظیمات مرورگر خود را (در صورت لزوم)

Internet Explorer

  • دنده نماد گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

موزیلا Firefox

  • پایان منو → علامت سوال → Firefox کمک → تازه Firefox → → Firefox تازه

Google Chrome

  • تنظیم مجدد Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

دانلود ابزار حذفبرای حذف DailyRecipeGuide Toolbar

پاسخ دهید