حذف Deal Keeper

Browser Hijacker

Deal Keeper چیست؟

Deal Keeper برنامه پشتیبانی توسعه یافته توسط SuperWeb LLC، یک شرکت مسئول برای برنامه های ناخواسته متعدد مانند WebGet، Glomatron، GoingGo، ToogleMark و دیگران است. همه این برنامه ها در واقع در همان شیوه رفتار می کنند: آنها سیل مرورگر خود را با آگهی های تجاری. ممکن است آنها را به عنوان ابزار مفید ترویج، اما این تنها راه برای فریب کاربران کامپیوتر به دستیابی به برنامه.

بسیاری از زمان، با این حال، کاربر حتی آگاه از این واقعیت است که معمولا همراه با نرم افزار رایگان یا شاخه می که او سخت بر روی کامپیوتر خود نصب نیست. Deal Keeper سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است و حتی صفحه وب رسمی است. لینک دانلود بر روی آن کار هر چند به نظر نمی رسد. توصیه می کنیم به خلاص شدن از شر Deal Keeper به محض این که شما می توانید.

Deal Keeper hijacker حذف Deal Keeper

دانلود ابزار حذفبرای حذف Deal Keeper

Deal Keeper چگونه کار می کند؟

مهم نیست که چه می گوید: ترویج برنامه هدف اصلی Deal Keeper درست مثل هر سخت است برای ترویج صفحات مختلف آنلاین. این است که چگونه توسعه دهندگان این برنامه را به سود. آیا صفحات ترویج آنها بی خطر هستند یا نه مهم نیست که واقعا به آنها. مرورگر خود را با لینک های مختلف تبلیغات پاپ آپ و آگهی ها پر خواهد شد، اما آنچه بدتر است، برخی از آنها شما وب سایت خراب شده ممکن است به سرب. اگر شما در یک صفحه هک زمین شما فورا با بدافزارها آلوده باشد می تواند. شما می توانید همچنین با تبلیغات جعلی است که ترویج برنامه های مخرب به عنوان نرم افزار به روز رسانی ارائه. ماندن مشکوک آگهی و صفحات و هر قرعه کشی و یا نظر سنجی توسط اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود را به عنوان آنها به احتمال بسیار زیاد به جعلی نیز وارد کنید. اگر شما نمی خواهید به محتوای مخرب دیگر در معرض Deal Keeper را از سیستم خود حذف کنید.

چگونه برای حذف Deal Keeper از کامپیوتر من?

این بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنید که شما در حالی که مرور وب امن است. نگه داشتن برنامه های است که شما را به کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده ممکن است باعث شود بهتر است. حتی بیشتر بنابراین، هنگامی که آن برنامه ها را بدون منافع واقعی. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم بدن افت می کند کردن سرعت اینترنت شما و جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را. شما دریغ باید از بین بردن Deal Keeper از کامپیوتر شما. به منظور انجام است که شما می توانید نرم افزار ضد تروجان استفاده کنید. ابزار حذف تروجان سیستم خود را اسکن و تشخیص برنامه های ناخواسته. آن پس Deal Keeper و تمام اجزای آن حذف می شود. شما همچنین می توانید به Deal Keeper به صورت دستی پاک کنید. اگر شما چگونه برای انجام این کار مطمئن شوید که شما دستورالعمل های ارائه شده در زیر مقاله استفاده کنید.

حذف Deal Keeper

ویندوز ایکس پی/7 و ویستا

  • باز کردن شروع منو و در صفحه کنترل، کلیک کنید
  • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و حذف برنامه
  • Deal Keeper انتخاب و حذف و حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

  • کلید ویندوز و R را فشار دهید
  • در کنترل پنل تایپ کنید و OK را کلیک کنید
  • حذف یک برنامه را انتخاب کنید
  • حذف Deal Keeper.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Deal Keeper

پاسخ دهید