حذف Deal Spy

Browser Hijacker

Deal Spy چیست؟

Deal Spy سخت برنامه ای که می شود به رایانه بدون رضایت کاربران معمولا همراه با برنامه های دیگر است. این برنامه ای که کوپن و آگهی ها را نمایش می دهد در حالی که شما در حال دیدن سایت های مانند فیس بوک و eBay و آمازون و سایت های دیگر شناخته شده است. هدف سخت Deal Spy به ترویج محصولات و خدمات خاص است. به همین دلیل آن را نمایش می دهد تن از آگهی های امید که شما خواهد شد در یکی از آنها کلیک کنید.

Deal Spy توضیحات

Deal Spy است افزونه مرورگر ناخواسته است که کوپن و معامله تبلیغات کاربران اینترنت است که این افزونه نصب شده بازديد آنلاین وب سایت های خرید. این افزودنی مرورگر توسط 215 توسعه نرم افزار (برنامه های نوآورانه) و به علت تبلیغات ناخواسته slowdowns مرورگر اینترنت و مسائل مربوط به حریم خصوصی شناخته شده است. علاوه بر این بسیاری از کاربران گزارش با توجه به این واقعیت است که این توله سگ (که بالقوه ناخواسته برنامه) است که توزیع شده با استفاده از روش بازاریابی فریبنده نام بسته بندی که Deal Spy در رایانه های خود را بدون رضایت خود را چنین وضعیت ممكن است نصب بود.

deal spy1 حذف Deal Spy این برنامه می توانید به اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم مرورگر دریافت کنید. این اتفاق می افتد در حالی که شما در حال دانلود نوعی نرم افزار رایگان اینترنت. اگر شما از حالت انتخاب گزینه ای برای دانلود Deal Spy در یکی از مراحل نصب شما می توانید این اجتناب. با این حال، این مرحله معمولا نادیده گرفته است و بسیاری از کاربران حتی نمی متوجه چه برنامه های اضافی در حال ورود به سیستم های خود را.

چگونه من Deal Spy؟

در اکثر موارد Deal Spy نصب در کامپیوتر کاربر با نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت شده. نصب و راه اندازی این اسپای نتیجه مستقیم از نصب نرم افزار آزاد بی پروا، برای جلوگیری از حوادث یکی همیشه باید پرداخت توجه دقیق به رایگان مراحل نصب نرم افزار و نصب نرم افزار اضافی نشدن. این افزودنی مرورگر یک ویروس نیست، زمانی که بازدید ebay.com، amazon.com، walmart.com و غیره شما باید حذف این پلاگین از لیست برنامه های افزودنی مرورگر اینترنت خود ناخواسته با این حال آن به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، اگر شما می توان طبقه بندی ناخواسته کوپن تبلیغات توسط Deal Spy.

به خصوص اگر این برنامه رایگان است شما را همیشه باید بسیار مراقب باشید در هنگام دانلود هر چیزی از اینترنت است. اگر از قبل Deal Spy بر روی کامپیوتر شما به زودی شما را متوجه این برنامه چه آزار دهنده می شود. تمام جستجوهای خود را رهبری از تن از تبلیغات که در برخواهد داشت خطر ابتلا به حتی با برنامه مخرب آلوده دریافت اگر شما بر روی برخی از لینک مخرب کلیک کنید. سپس شما عواقب بسیار مشکل تر را تجربه می کنند.

آیا ما نیاز به حذف Deal Spy?

Deal Spy سخت شایع ترین است نصب ناخواه و ممکن است باعث حفظ حریم خصوصی مسائل مربوط. این اسپای مشابه دیگر افزودنی مرورگر توسعه یافته توسط 215 (نوآورانه) واژهنامه برای مثال است: خرک معامله تخفیف دوستان اکسپلورر پس انداز و بسیاری دیگر. اگر شما احساس می کنید که این افزودنی مرورگر را در مرورگر اینترنت خود (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم) بدون اجازه شما نصب شده بود و شما احساس می کنید با اذیت تبلیغات ناخواسته کوپن می توانید حذف ارائه شده استفاده کنید و راهنمای حذف Deal Spy.

به محض این که شما متوجه فعالیت خود را بر روی کامپیوتر شما Deal Spy را از سیستم خود حذف کنید. برو به لیست کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه ها و حذف هر گونه قطعات این اسپای از وجود دارد. سپس اسکن خود را با استفاده از کامپیوتر و برنامه های آنتی ویروس به عنوان مثال، Spyhunter که تمام برنامه های ناخواسته به طور خودکار حذف خواهد شد مطمئن شوید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Deal Spy

Deal Spy راهنمای حذف

کاربران ویندوز 7: کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در پایین گوشه سمت چپ میز کار را)، را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. به دنبال “Deal Spy (215 برنامه ها) این مطلب را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید. پیدا کردن و کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها”. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. به دنبال “Deal Spy” (215 برنامه ها) این مطلب را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

Deal Spy از Internet Explorer را حذف کنید: کلیک کنید “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. به دنبال برنامه های نوآورانه مطالب مرتبط (“Deal Spy”) و غیر فعال کردن آن.

روش اختیاری: در صورت ادامه مشکل با حذف Deal Spy شما می توانید بازیابی شما تنظیمات Internet Explorer به طور پیش فرض.

  1. کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک کنید “شروع” کلیک کنید “، در پنجره باز شده نوع”inetcpl.cpl”اجرا”. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.
  2. کاربران ویندوز ویستا و ویندوز 7: کلیک کنید آرم Windows در شروع کلیک کنید و نوع جعبه “inetcpl.cpl” جستجو را وارد کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

Deal Spy را از Google Chrome حذف کنید: با کلیک بر روی نماد آچار یا میله (بالا و سمت راست صفحه نمایش), انتخاب کنید “ابزار” و “ضمیمهها” را کلیک کنید.  مکان یابی: “Deal Spy” انتخاب آن و کلیک بر روی یک سطل زباله می تواند نماد.

حذف Deal Spy از موزیلا فایرفاکس: روی “ابزار” (در بالای پنجره)، انتخاب “افزودنی”. با کلیک بر روی “ضمیمهها” و غیر فعال کردن این افزودنی: “Deal Spy”.

روش اختیاری: اگر شما همچنان به داشتن مشکلات با حذف Deal Spy شما می توانید بازیابی شما تنظیمات موزیلا فایرفاکس به طور پیش فرض.

موزیلا فایرفاکس باز در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید پنجره اصلی “فایرفاکس”، در باز رها کردن پایین منوی راهنما را انتخاب کنید و سپس بر روی اطلاعات عیب یابی در پنجره باز شده کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد فایرفاکس”.

پاسخ دهید