Deals Plugin حذف

دسته‌بندی نشده

Deals Plugin چیست؟

DealsPlugin برنامه نرم افزار تبلیغاتی است که تبلیغات خود را در دل آمازون خارج شده و وب سایت های دیگر که شما در حال دیدن نمایش داده خواهد شد است.Deals Plugin یک افزونه مرورگر توسعه یافته توسط برنامه های شگفت انگیز است (215 برنامه ها) و وعده آن را به زمان و پول صرفه جویی زمانی که خرید اینترنتی–هنگامی که کاربران اینترنت که این پسوند نصب شده بازديد آنلاین وب سایت های خرید این افزودنی مرورگر را نشان می دهد آگهی های کوپن و معامله.

در حالی که قابلیت چنین به نظر می رسد مشروع است که Deals Plugin در مرورگر اینترنت خود (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم) نصب بود بسیاری از کاربران بدون رضايت گزارش ممکن است. نصب چنین تمایلی Deals Plugin توسط روش بازاریابی فریبنده به نام بسته بندی ایجاد شده ممکن است. اغلب چنین برنامه های ناخواسته نصب آنها خود همراه با برخی از نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت شده. این آگهی نشان داده می شود به عنوان جعبه حاوی کوپن های مختلف که در دسترس هستند و یا به عنوان کلمات کلیدی زیر خط دار، که هنگامی که کلیک را نمایش تبلیغاتی که در آن ایالت برای شما به ارمغان آورده Deals Plugin.

Deals plugin Deals Plugin حذف

Deals Plugin اعمال

Deals Plugin فرمت برای اینترنت اکسپلورر ، فایرفاکس و است کروم است که به طور معمول اضافه شده است هنگامی که شما برنامه های رایگان دیگر نصب. هنگام نصب این برنامه ها رایگان آنها نیز Deals Plugin نیز نصب خواهد شد. برخی از برنامه هایی است که شناخته شده برای بسته نرم افزاری Deals Plugin عبارتند از 1ClickDownload Yontoo و FBPhotoZoom.
پس از نصب، هر زمان که شما خواهد شد فهرست Expedia، بهترین خرید، فیس بوک یا هر مشابه دیگر وب سایت ها، Deals Plugin خواهد شد نمایش در قسمت بالای سمت راست مرورگر خود جعبه حاوی مرتبط با پیشنهادات کلمه کلیدی، تبلیغات و لینک حمایت مالی.

توجه کنید که امروزه بسیاری از وب سایت دانلود دانلود مشتریان است برای نصب نرم افزار اضافی برای کاربران است که نرم افزار رایگان دانلود از وب سایت خود را ارائه می دهد که استفاده می. علاوه بر این برخی از مشتریان دانلود (نصب) با استفاده از روش های فریبنده به زور یکی به نصب افزودنی اضافی مرورگر و یا نرم افزار بر روی یک کامپیوتر–اگر شما قادر به هر گونه نصب نرم افزار ترویج باید لغو مراحل نصب و دانلود نرم افزار رایگان از دیگر منبع مشروع کردن. Deals Plugin است نه یک ویروس با این حال فریبنده آن روش بازاریابی این افزودنی مرورگر برنامه ناخواسته می سازد.

شما همیشه باید توجه در هنگام نصب نرم افزار زیرا اغلب، اختیاری شامل نصب نرم افزار نصب, مانند hijacker مرورگر Deals Plugin این پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب. همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست آشنا, به خصوص اختیاری نرم افزاری است که شما هرگز نمی خواستم به دانلود و نصب در وهله اول. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

نحوه حذف Deals Plugin

  1. دانلود و اسکن کامپیوتر خود را با Spyhunter. Deals Plugin و هر برنامه ناخواسته دیگر که در همان روز نصب شدند باید حذف به طور خودکار.
  2. تنظیمات زیر را بررسی کنید:
    برای اینترنت اکسپلورر : رفتن به “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، -> “مدیریت افزودنی”. 215 نرم افزار مطالب مرتبط را جستجو کنید. اگر شما هر گونه، آنها را غیرفعال کنید.
    برای گوگل کروم: کلیک بر روی نماد آچار یا میله در بالا سمت راست از روی صفحه نمایش; رفتن به “ابزار”–> “ضمیمهها”. اگر شما “Deals Plugin فرمت”، با کلیک بر روی یک سطل زباله می تواند آیکون در کنار آن.
    موزیلا فایرفاکس: رفتن به “ابزار”–> “افزودنی” ->; “ضمیمهها”. اگر شما “Deals Plugin فرمت”، آن را غیر فعال.

لطفا توجه داشته باشید، اگر شما می خواهید به صورت دستی این نرم افزار ناخواسته را حذف کنید، اسکن رایانه شما را برای ویروس ها و عفونت پس از آن چون روی تبلیغات این نمایش رایانه آلوده بدست ممکن است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Deals Plugin حذف

پاسخ دهید