حذف Dealster

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Dealster

Dealster ابزارهای تبلیغاتی مزاحم دیگری است که توسط برنامه ی Installrex نصب توزیع شده است. آن را وارد رایانه همراه با نرم افزار رایگان و شاخه است که شما دانلود از وب سایت های غیرقابل اعتماد است. این سخت بسیار شبیه به LuckyCoupon SaverOn و دیگر مرورگر رایگان فایرفاکس است. آنها اغلب در وب سایت های محبوب خرید مانند Amazone، خلیج، بهترین خرید نمایش داده شود، Dealster و غیره نیز قادر به تغییر نام خود را با اضافه کردن حرف اضافی به الحاقات آن است.

این به این معنی که به جای Dealster dealstier، dEalsteer، شما ممکن است Deailster، dueallster، و غیره. مهم نیست چه نام است، شما Dealster را از رایانه خود حذف مي كنيم. در مقاله زیر ما توضیح دهد که چرا این سخت می تواند بسیار خطرناک باشد.

dealster adware حذف Dealsterدانلود ابزار حذفبرای حذف Dealster

Dealster چگونه کار می کند؟

اگر شما برچسب تبلیغات به عنوان “طراحی شده توسط Dealster” یا “به ارمغان Dealster” که رایانه یعنی با Dealster نفوذ بود. آن وعده به غنی سازی تجربه. از لحاظ تئوری، این باید به شما در پیدا کردن بهترین تخفیف در فروشگاه آنلاین و ارائه آنها را به صورت کوپن وب سایت آگهی ها، و غیره شما کمک کند. اما این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم طول می کشد تا افراطی و کاربر را با پنجره های بازشو ثابت و مزاحم را پر میکند. هدف اصلی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم برونزا شما را به مستقیم به وب سایت های اشخاص ثالث برای افزایش ترافیک خود را که است. مشکل اصلی با این حال است که بخشی از تبلیغات ارائه شده توسط Dealster امن هستند. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مسئول محتوای تبلیغات است، بنابراین، هر کسی در آن می تواند تبلیغات. از آنجا که مجرمان اینترنتی از وب سایت های معتبر ممنوع است، آنها تمایل به استفاده از این نوع برنامه ها به کاربران. به دلیل آسیب این جنایتکاران می توانید به رایانه شما را حذف Dealster توصیه می کنیم.

Dealster همچنین جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های آنلاین خود را. آن آهنگ های خود را جستجو، مرورگر تنظیمات مرور تاریخچه کلیک سوابق، و غیره. این اجازه می دهد تا آن را به شما ارائه آگهی های مورد علاقه شما خواهد شد. حتی اگر شما موفق به جلوگیری از این لینک ها Dealster هنوز شما به وب سایت مورد نظر بدون توجه به خواسته های خود را هدایت. بنابراین تا زمانی که شما اجازه می دهد این سخت اقامت داخل کامپیوتر شما، شما خطر آلوده شدن توسط تروجان ها antiviruses و سایر نرم افزارهای مخرب. شما نیاز به از بین بردن Dealster برای سیستم شما محافظت می کند.

Dealster معمولا وارد کامپیوتر شما همراه با دیگر نرم افزار رایگان است که شما از وب سایت های مشکوک دانلود. شما باید برنامه را فقط از اعتماد دانلود سایت یا حداقل نظارت بر نصب و راه اندازی بسیار نزدیک است. نصب پیشرفته را انتخاب کنید و جعبه که ارائه برنامه های اضافی بردارید.

چگونه به حذف Dealster

همانطور که ما توضیح داده Dealster سخت بی فایده است و نباید در کامپیوتر شما. اگر شما آن را در کامپیوتر خود را پیدا کنید، شما نیاز به خلاص شدن از شر Dealster. خوشبختانه Dealster برداشتن دشوار است. محققان ما متوجه شدم که ممکن است به حذف Dealster از طریق کنترل پانل است. دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق از چگونگی حذف Dealster داده می شود زیر این مقاله. این سخت به استفاده از سیستم شما اجازه ندهید.

حذف Dealster از ویندوز ایکس پی

1. شروع کلیک کنید و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
2. را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و Dealster را پیدا کنید.
3. آن را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

خاتمه Dealster از ویندوز ویستا و ویندوز 7

1. شروع کلیک کنید و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و روی Dealster کلیک راست کنید.
3. حذف کنید.

پاک کردن Dealster از ویندوز 8

1. مطبوعات ویندوز + کلید R است.
2. نوع کنترل پنل و روی تأیید کلیک کنید.
3. حذف Dealster برنامه و پیدا کردن را انتخاب کنید.
4. Dealster را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Dealster

پاسخ دهید