حذف Decrypt.exe

Malware

راهنمای در مورد حذف Decrypt.exe

Decrypt.exe یک فایل اجرایی است که متعلق به یک ویروس خطرناک ransomware که سیستم شما نفوذ کرده اند باید است. هنگامی که سرکش وارد کامپیوتر شما آن را رمزبندی کنید فایل ها و تقاضای پرداخت برای رمزگشایی. بدافزارها را می تواند بر عکس، اسناد، فیلم ها، و غیره. این دوره از عمل مزاحم شبیه به عفونت ویروس امنیت میهن ویروس اف بی آی یخ سایبر ویروس مرکز جرم و برخی دیگر می سازد.

تمام این ویروس ها، از جمله یکی که در حال حاضر در رایانه شما خطرناک هستند و ما مصرانه از شما را به خواندن این مقاله برای پیدا کردن چگونه به خاتمه Decrypt.exe.

decrypt.exe حذف Decrypt.exe

دانلود ابزار حذفبرای حذف Decrypt.exe

Decrypt.exe چکار می کند؟

دقیقه این نرم افزار مخرب وارد سیستم خود را به آن شروع می شود که فعالیت های بدخیم. مزاحم کاربر فایل های با استفاده از رمزگذاری RC6 را رمزگذاری می کند. پس از تکمیل این فرایند شما را فرمت HTML در انتهای فایل های آسیب دیده را ببینید. کاربرانی که اقدام به باز کردن این فایل گزارش که آنها به وب سایت xblblock.com هدایت و ارائه با تصویر “حفاظت از رمز گشایی [وهمگی مشاوره]“. در اینجا کاربر که آنها mus پرداخت باج 100GBP استفاده از کوپن PaySafeCard و یا MoneyPak اگر او بخواهد برای بازیابی داده های رمزگذاری شده خود را، آگاه است. پس از آن، کاربر قرار است به دریافت کلید رمزگشایی خواهد شد اجازه می دهد تا اطلاعات از دست رفته را بازیابند. متاسفانه، ما به شما که شانس که شما داده های خود را بهبود می یابند بسیار باریک هستند حتی اگر مقدار مورد نیاز از پول به شما پرداخت، هشدار باید. آیا هیچ فراموش نکنید که شما در برخورد با مجرمان اینترنتی است که حمله به کامپیوتر شما. به احتمال زیاد پس از دادن دور پس انداز خود را به طور مستقیم به هکرها شما با چپ آلوده به رایانه و پرونده های رمزگذاری شده. توصیه می کنیم به پول خود را برای خودتان نگه دارید، Decrypt.exe را حذف کنید، و به دنبال راه های دیگر برای بازیابی اطلاعات از دست رفته.

بسیاری از راه های که در آن شما با Decrypt.exe آلوده کنید ممکن است وجود دارد. ما توصیه می شود بسیار با احتیاط با اسپم پیوست های ایمیل. سعی کنید به آنها، باز چون اغلب آنها را ممکن است سیستم شما آلوده به ویروس ها، تروجان ها، کرم ها، و غیره. همچنین دور ماندن ناشناخته تبلیغات در وب سایت های مشکوک را به شما ارائه شده است. شما نیاز به یادگیری باید طی کنه از آنجا که ممکن است چنین برنامه های کاربردی رایگان شارژ نرم افزار تاسیسات هم سفر با مخرب همراه است. همه در همه, شما در حالی که گشت و گذار در وب محتاط تر باید باشد. علاوه بر این, شما باید خرید معتبر ضد بدافزارها. نرم افزار امنیت کامپیوتر مشروع تنها Decrypt.exe حذف خواهد شد، اما همچنین در آینده محافظت از سیستم شما خواهد شد.

چگونه به حذف Decrypt.exe

نه توصیه حذف Decrypt.exe خود را انجام دهد. این ویروس کاملا پیچیده و خطرناک که بدان معنی است که حتی کوچکترین اشتباه می تواند عواقب وحشتناک است. در عوض، شما باید معتبر ضد بدافزار نصب و استفاده از آن برای از بین بردن Decrypt.exe. بعد از برداشتن Decrypt.exe نرم افزار حذف تروجان قدرتمند هم کامپیوتر شما را از دیگر تهدیدات حفظ خواهد شد.

حذف Decrypt.exe fromWindows 8

 1. راه اندازی مجدد رایانه و (پس از آن شروع به بارگذاری) Shift + F8 کلیک کنید.
 2. دیدن تعمیر گزینه های پیشرفته را ضربه بزنید و به عیب یابی.
 3. گزینه های پیشرفته را انتخاب کنید و شروع به تنظیمات را باز کنید.
 4. انتخاب حالت ایمن با شبکه و راه اندازی مجدد کامپیوتر شما یک بار دیگر.
 5. باز کردن مرورگر خود و قابل اعتماد ضد بدافزارها را دانلود کنید.

پاک کردن Decrypt.exe از ویندوز 7 و ویندوز ویستا

 1. راه اندازی مجدد سیستم شما و شروع به ضربه زدن F8 هنگامی که بارهای صفحه بایوس.
 2. شیر حالت ایمن با شبکه و کلیک کنید را وارد کنید.
 3. راه اندازی مرورگر مورد علاقه شما و دانلود remover مخرب است که به شما اعتماد.

حذف Decrypt.exe از ویندوز ایکس پی

 1. راه اندازی مجدد سیستم و شروع به ضربه زدن F8 هنگامی که صفحه بایوس از بین می رود.
 2. انتخاب حالت ایمن با شبکه و شیر را وارد کنید.
 3. بله را فشار دهید و دسترسی به منوی شروع.
 4. اجرا را انتخاب کنید و نوع “msconfig”. روی OK کلیک کنید.
 5. در زبانه راه اندازی، غیر فعال کردن همه علامت و OK را فشار دهید.
 6. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و راه اندازی مرورگر مورد علاقه شما.
 7. دانلود ضد بدافزارها قابل اعتماد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Decrypt.exe

پاسخ دهید