DefaultTab-Search Results حذف

Browser Hijacker

پیش فرض برگه – نتایج جستجو چیست؟

پیش فرض برگه – نتایج جستجو، LLC ویروس یک افزونه مرورگر است که فراهم می کند کاربران با نوار جستجوی سفارشی است. این نرم افزار یک ویروس کامپیوتری, اما کاربرانی که آن را اغلب شکایت دارند که آمده است ناخوانده است و آن کاهش پایین مرورگر اینترنت خود را با نمایش تبلیغات تجاری. پیش فرض برگه – نتایج جستجو، LLC ویروس سازگار با تمام مرورگرهای اینترنت اصلی است و آن بر روی سیستم کاربر پشت نصب نشده. زمانی که آنها به negligently از طریق یک فرآیند نصب نرم افزار آزاد در واقع، اغلب کاربران این مرورگر خود نصب پسوند. به خصوص اگر شما یک برنامه نرم افزار رایگان از وب سایت شخص ثالث دانلود به عنوان مثال، پیش فرض برگه – نتایج جستجو، LLC ویروس وارد همراه با PDFCreator نصب فایل های شناخته شده.

چگونه پیش فرض برگه – جستجو نتایج کار ویروس?

هنگامی که پیش فرض برگه – نتایج جستجو، LLC ویروس بر روی مرورگر شما نصب شده است, موتور جستجوی پیش فرض خود را به موتور جستجوی اینترنتی مربوط به برگه فرض – نتایج جستجو، LLC ویروس تغییر کرده است. همچنین، مرورگر شما به طور خودکار تا با جستجوی سفارشی نوار خدمت به عنوان صفحه اصلی پیش فرض برگه جدید باز خواهد شد. با توجه به اين سرزده طبیعت پیش فرض برگه – نتایج جستجو، LLC ویروس در نظر گرفته شده برای نرم افزار ناخواسته و به خصوص اگر آنها هنوز نوار جستجو مفید کاربران تشویق به آن را از کامپیوتر خود حذف کنید. پس از همه، نوار جستجو اضافی مصرف منابع سیستم خود را.

دانلود ابزار حذفبرای حذف DefaultTab-Search Results

به منظور حذف پیش فرض برگه – نتایج جستجو، LLC ویروس از کامپیوتر شما، شما دستورالعمل کتابچه راهنمای زیر را دنبال کنید. با این حال، حفظ در ذهن گاهی اوقات دستي است که نیست به اندازه کافی برای حذف همه از علائم. هنگامی که چنین برنامه های افزودنی مرورگر به عنوان پیش فرض برگه – نتایج جستجو ویروس LLC دریافت خواهید هک توسط شخص ثالث به هرزنامه کاربران را با تبلیغات تجاری و مانند آن به خصوص مربوط است. در چنین مواردی آن برای بهترین اجرا اسکن کامل سیستم با اسکنر رایگان SpyHunter چک برای هر ناخواسته و خطرات نرم افزار بر روی کامپیوتر شما می شود.

پیش فرض برگه – نتایج جستجو، LLC ویروس یک افزونه مرورگر است که شما را با یک نوار جستجوی جدید فراهم می کند، اما پس از آن به نفع شما پیش فرض برگه – نتایج جستجو، LLC ویروس از سیستم خود حذف و بازیابی تنظیمات پیش فرض مرورگر ASAP نیز کاملا چند nuisances به کاربران کامپیوتر باعث می شود.

حذف ویروس از رایانه

حذف از ویندوز 8

 1. صفحه شروع مترو راست کلیک کنید. همه برنامه های فشار دهید در گوشه سمت راست پایین نشان دهد. روی آن کلیک کنید.
 2. رفتن به صفحه کنترل –> حذف یک برنامه. DefaultTab را حذف کنید.

حذف از ویندوز ویستا و ویندوز 7

 1. باز کردن منوی شروع و کنترل پنل کلیک کنید. رفتن به برنامه را پاک کنید. DefaultTab را حذف کنید.

حذف از ویندوز ایکس پی

 1. باز کردن منوی شروع و کنترل پنل کلیک کنید. کلیک کنید برنامه را پاک کنید. DefaultTab را حذف کنید.

عفونت حذف از کاوشگر

حذف از اینترنت اکسپلورر

 1. مطبوعات Alt + X و افزودنی های مدیریت کلیک کنید . DefaultTab حذف از لیست نوار ابزارها و پسوندها.
 2. جستجو در سمت چپ انتخاب ارائه دهندگان. هر موتور جستجو مربوط به DefaultTab را حذف کنید.
 3. تنظیم موتور جستجوی پیش فرض جدید. ذخیره تغییرات و بستن منو. مطبوعات Alt + X و رفتن به گزینه های اینترنت . آدرس صفحه جدید تحت بند عمومی تنظیم تأیید کلیک کنید ذخیره تغییرات.

حذف از موزیلا فایرفاکس

 1. را فشار داده و نگه دارید Ctrl + Shift + A برگه افزودنی فایرفاکس مدیر برای باز کردن. DefaultTab از پسوند حذف کنید.
 2. فایرفاکس کلیک کنید و گزینه را انتخاب کنید. تنظیم موتور جستجوی پیش فرض جدید زیر زبانه عمومی . تایید را کلیک کنید.
 3. موتور جستجوی آیکون در سمت چپ نوار (گوشه بالا سمت راست مرورگر) جستجو کلیک کنید.
 4. انتخاب مدیریت موتورهای جستجو. هر موتور جستجو به طور پیش فرض زبانه – نتایج جستجو، LLC ویروس را حذف و یک مجموعه. “موافق” را کلیک کنید .

حذف از گوگل کروم

 1. مطبوعات Alt + F . رفتن به ابزار –> پسوند. DefaultTab را از لیست حذف کنید. تنظیمات در سمت چپ کلیک کنید. باز یک صفحه یا یک لیست از صفحات را انتخاب می کنید. کلیک کنید تنظیم صفحات.
 2. آدرس صفحه پیش فرض جدید وارد کنید و کلیک کنید خوب. مطبوعات مدیریت موتورهای جستجو زیر جستجو . حذف موتورهای جستجو آشنا و تنظیم پیش فرض جدید یکی. کلیک کنید خوب ذخیره تغییرات.

دانلود ابزار حذفبرای حذف DefaultTab-Search Results

پاسخ دهید