حذف Defru virus

Malware

آموزش حذف Defru virus–چگونه برای حذف?

به تازگی، روسی زبان رایانه های کاربران توسط یک برنامه مخرب جدید دوبله Defru، که تغییر در فایل میزبان ویندوز به طوری که کاربر به یک سایت فیشینگ تک است که به نظر می رسد مانند اسکنر ویندوز آنلاین هدایت مورد حمله قرار گرفته اند. اسکنر امنیت ویندوز نامیده می شود و همانگونه اسکنر, کامپیوتر با تهدیدات متعدد از جمله IRC اسب تروجان Adware.Win32.Look2me Trojan.Qoologic Trojan.Fakealert virtumonde تروجان و بسیاری از دیگر تهدیدات آلوده. تمام این عفونت ها خالیست، یعنی اسکنر نتایج جعلی برای فریب شما را به سرمایه گذاری در یک برنامه است که ظاهرا می تواند از بین بردن این تهدید از کامپیوتر را فراهم می کند.

Defru Virus حذف Defru virus

Defru virus چگونه است؟

به چشم پوشی از توصیه های امنیتی ویندوز اسکنر حتی فکر مبلغ مورد نیاز است تنها 4.75 دلار بسیار مهم است. اطمینان حاصل کنید که شما قادر خواهید بود به مرور در اینترنت به طور معمول پس از انتقال پول به حمله نمی شود. از این رو، توصیه می کنیم که شما را به اقدام به حذف Defru virus از کامپیوتر.

تروجان Defru تغییر فایل میزبان با پر کردن آن با یک آدرس IP و بسیاری از نام های میزبان. هنگامی که شما تلاش برای دسترسی به یکی از وب سایت آدرس آن را در فایل hosts.txt اضافه می شود در نتیجه، شما به یک صفحه وب هدایت می شوید. Defru virus بلوک دسترسی به وب سایت های محبوب مانند فیس بوک و نمایش مشخصات عمومی و بسیاری از سایت های روسی از جمله Yandex. در مجموع بیش از 700 ورودی پرونده برای فریب شما را به پرداخت اضافه شده است.

این تغییرات توسط یک فایل به نام w1ndows_b456 نام که شناخته شده است بر روی کامپیوترهای مختلف متفاوت انجام شده است. فایل در دایرکتوری داده واقع شده است و برای شروع در حال اجرا در هر راه اندازی ویندوز شناخته شده است. اگر بدانم که چگونه نرم افزارهای مخرب Defru این رایانه وارد شده است، شما باید آخرین اقدامات خود را آنلاین تجدید نظر. این نوع از نرم افزارهای مخرب از طریق اینترنت از طریق وب سایت های نا امن آگهي و ایمیل های اسپم گسترش می یابد; از این رو، هر زمان که شما را در معرض به محتوای سوال برانگیز شما باید بسیار مراقب باشید.  با این حال، که شما باید انجام دهید در حال حاضر است حذف همه Defru virus از کامپیوتر.

چگونه به حذف Defru virus

ما توصیه می کنیم که شما اجرا SpyHunter از آنجا که این ابزار امنیتی تروجان Defru برای شما و تعمیر فایل میزبان به طوری که شما می توانید زمان خود را ذخیره کنید. علاوه بر این، این برنامه شما در برابر بسیاری از تهدید های دیگر، از جمله اسب تروا و عفونت های ransomware و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و rootkits، مرورگر هواپیماربایان و بسیاری از دیگر تهدیدات محافظت می کند. اگر شما می خواهید به حذف Defru، اجرای برنامه های امنیتی پیشنهادی ما است. برای انجام این کار، دستورالعمل زیر داده استفاده کنید. در صورتی که شما هر گونه سوال، احساس آزاد به ترک یک نظر زیر.دانلود ابزار حذفبرای حذف Defru virusremoval instructions en حذف Defru virus

پاسخ دهید