Delivery67.com حذف

دسته‌بندی نشده

Delivery67.com یک افزونه مرورگر برای Internet Explorer, گوگل کروم و اینترنت اکسپلورر مرورگرهای وب است. بنابراین اگر می خواهید شما را با خیال راحت می توانید نگه داشتن آن بر روی کامپیوتر شما یک برنامه مخرب نیست. با این حال، شما باید را به حساب که شروع این برنامه هر زمانی که شما شروع به کاوش در اینترنت تبلیغات مداوم روی کلمات زیرخط دار بنر تبلیغاتی و اطلاعیه های مشابه باعث ممکن است.

آن است که Delivery67.com استفاده می شود برای ترویج اشخاص ثالث و انجام بهترین خود را برای افزایش ترافیک وب سایت فروش و درآمد. مراقب باشید که چنین تبلیغات ممکن است به هر یک از جلسات مرور خود را قطع و حتی سایت های نا امن و یا نصب برنامه های ناخواسته است که همچنین به عنوان شناخته شده نوزادان را ممکن است.

چگونه نفوذ Delivery67.com می توان کامپیوتر من?

Delivery67.com آگهی شروع به نشان دادن به محض این که این پلت فرم بازاریابی ارتشاح سیستم. که آن نهاد و شاخه است که به طور معمول با ارسال رایگان مختلف پر شده است. به منظور اجتناب از آنها باید شروع به توجه بیشتر به نرم افزار را نصب و لغو انتخاب این جعبه چک که اطلاع Delivery67.com و مشابه ارسال رایگان. اگر این برنامه وارد سیستم، آن شروع نمایش اعلان های تجاری آن. مراقب باشید که آن نیز ممکن است شروع کاهش پایین سیستم، مرورگر تاییدیه آغاز جمع آوری اطلاعات درباره عادات مرور خود را و سپس آن را با اشخاص ثالث به اشتراک گذاری.

چگونه برای حذف Delivery67.com

اگر چون آنها ممکن است به طور بالقوه نصب ترفند Delivery67.com آغاز شده تا آن تبلیغات برای شما، شما باید بسیار با احتیاط با آنها نمایش برنامه یا نرم افزار تبلیغاتی ناخواسته. اگر شما اطمینان دارید که مایلید آن را حذف کنید، این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

 • حذف ورودی های مخرب و اسکن کامپیوتر خود را با ضد جاسوس افزار قابل اعتماد. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter
 • حذف Delivery67 از طریق لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها:
 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
 2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/عزل برنامه، به دنبال Delivery67 1ClickDownload Superfish Yontoo FBPhotoZoom و دیگر برنامه های کاربردی رایگان به تازگی نصب شده و آنها را پاک کنید.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.
 • Delivery67 حذف از مرورگر شما (گوگل کروم موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر):

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 1. کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم, را انتخاب کنید “ابزار”–> “پسوند”.
 2. اینجا دنبال DP1815 LyricsSay-1، LyricXeeker پلاس HD 1.3، BetterSurf، LyricsGet، PassShow، LyricsBuddy-1، AlLyrics، ElectroLyrics 1 a2zLyrics 1 Feven 1.8 Websteroids ScorpionSaver HD-Plus 3.5 و سایر پسوندهای ناشناخته و خلاص شدن از آنها را با کلیک کردن روی سطل زباله.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Delivery67.com

پاسخ دهید