حذف Delta-homes

Browser Hijacker

Delta-homes .com چیست؟

Delta-homes .com hijacker جستجوی جدید است که از طریق شاخه به برنامه های توزیع شده است. این برنامه را می توان به اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم مرورگر اضافه شده است. یک بار وجود دارد، آن را ارائه دهنده جستجوی پیش فرض و صفحه اصلی Delta-homes. com با وجود آنهایی که قبل از استفاده شما تغییرات را به. از روش آن به کامپیوتر استفاده می کند و این تغییرات را در مرورگر، این برنامه به عنوان یک ناخواسته طبقه بندی.

Delta-homes شرح

Delta-homes. com وب سایت گمراه کننده است که بسیاری از کاربران شبکه به آن را به عنوان صفحه اصلی پیش فرض خود و یا حتی جستجوی موتور بازی است. این موتور جستجو جعلی وانمود به ارائه توابع برای کاربران شبکه به جستجو برای اطلاعات هر آنچه آنها نیاز دارند. هنگامی که هدایت رایانه اهداف، آن ممکن است ادعا کاربران آن را به عنوان صفحه خانگی مرورگر و استفاده از آن به مرور تصویر، فیلم، اخبار و وب، و غیره. به محض این که هدایت رایانه تاثیر می گذارد، آن را به طور معمول ریدایرکت وب سایت شما به ناخواسته صفحات وب شما را بسیار بیزارند، فقط به عنوان هدایت دیگری Ism.sitescout.com می کند. هر بار که شما گشت و گذار در وب با hijacker مرورگر، شما تعداد زیادی تبلیغات پاپ آپ تصادفی یا لینک وب پر مخاطره روی صفحه نمایش شما است که شما را به مرور اطلاعات وب سایت های مخرب و یا حتی خرید محصولات تبلیغات ناخواسته برخی از فریب ممکن است دریافت کنید. همچنین، آن بد را صفحه خانگی مرورگر و تنظیمات خود را تغییر معمولی. شما را نا امید، هدایت ممکن است سایبری هکرها به کامپیوتر شما از راه دور بدون هر گونه اجازه به pilfer اطلاعات از کاربران حمله بر اهداف بازدید را فعال کنید. هرگز اعتماد وب سایت گمراه کننده یا آن را به عنوان موتور جستجوی پیش فرض نگه دارید. در عوض، به تغییر مسیر مضر از سیستم خود حذف بی درنگ قبل از از دست دادن بیشتر اقدامات.

delta homes حذف Delta homes

Delta-homes خطرناک است؟

اگر چه Delta-homes .com مخرب خود نیست، آن به راحتی نرم افزارهای مخرب به سیستم ربوده بیاورد. علل برنامه تغییر مسیر به وب سایت های ناشناخته که می تواند خطر بیافتد و شما پایان خواهد رسید تا داشتن برخی از عفونت در سیستم شما. چه تر است, این برنامه می تواند جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های خود را مرور و ارسال آن به اشخاص ثالث، نقض حریم خصوصی خود را در این راه.

سعی کنید برای جلوگیری از نصب چنین برنامه های کاربردی با توجه بیشتر به تاسیسات خود را. همیشه بررسی کنید اگر هر برنامه اضافی همراه یک اصلی وجود دارد. معمولا شما می توانید آن را در طول نصب، در یکی از مراحل را ببینید. امتناع از نصب هر برنامه ای که برای شما ناآشنا هستند. اگر شما در حال حاضر آن را بر روی سیستم شما متوجه .com Delta-homes را از رایانه خود حذف کنید.

رفتن به کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه های فهرست و حذف آن از وجود دارد. مهم است که شما حذف همه برنامه های دیگر به عنوان برخی از آنها ممکن است خريداری یا بازنشانی تنظیمات مرورگر پشت با hijacker، نصب شده است. که این چنین برنامه خوبی شناسایی با ”Spyhunter” اسکن. شما نیز برنامه های افزودنی مرورگر برای اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم باید بررسی کنید. اگر Delta-homes. com لیست مشاهده شما باید استفاده از antimalware و رایانه خود را با آن اسکن. برنامه، از رایانه ارائه دهنده های جستجوی خود را تغییر نمی کند، فقط تبلیغات ظاهر می شود بر روی کامپیوتر شما متوقف می شود. دانلود ابزار حذفبرای حذف Delta-homes

شما برای انجام آن را به صورت دستی توسط خودتان داشته باشد. بسته به نوع مرورگر شما با استفاده از دستورالعمل زیر را دنبال کنید:

Delta-homes را از اینترنت اکسپلورر حذف:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید.
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 مدیریت ارائه دهندگان جستجو، را انتخاب کنید در IE7 کليک تغییر پیش فرض جستجو.
 3. Delta-homes. Com را از لیست حذف کنید.

Delta-homes از حذف فایرفاکس:

 1. را وارد کنید “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این تنظیمات صفحه را باز می کند.
 2. Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای “browser.newtab.url“. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

Delta-homes از حذف گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیماترا انتخاب کنید.
 3. اصول انتخاب کنید–>موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی صفحه خالی باز (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

پاسخ دهید