تغییر مسیر حذف Delta-Search.com

Toolbar

Delta-Search.com وب سایت است که با استفاده از نوار ابزار مرورگر (دلتا نوار ابزار بابل جواب نوار) ترویج شده است است. در حالی که این وب سایت به نظر می رسد مشروع و نه تروجان یا ویروس عفونت اغلب مربوط به کاربران کامپیوتر بازدید از این سایت ناخواه – آنها تغییر مسیر داده است به Delta-Search.com تغییر مسیر چنین مسائل دلتا نوار ابزار، زمانی که کاربران نصب این نوار ابزار در خود را اینترنت مرورگر (اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم, فایرفاکس موزیلا) قادر به تغییر تنظیمات مرورگر خود را دارد – صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض در حال تغییر به Delta-Search.com این وب سایت ایجاد هستند و نوار ابزار دلتا از نزدیک مربوط به بابل نوار ابزار سخت – بسیاری از کاربران است نصب نوار ابزار دلتا بدون رضایت خود را (در صورتی که کاربران را انتخاب کنید برای تغییر صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را به search.babylon.com در مرحله بعد آنها فریب هستند به نصب نوار ابزار دلتا) هنگام نصب بابیلون. نوار ابزار کانال دلتا توزیع شناخته شده دیگر دانلود وب سایت ها (softonic.com, filewin.com, download.com, و غیره) که نوار ابزار دلتا با مشتريان دانلود بسته نرم افزاری که کاربران مجبور به دانلود اگر آنها می خواهند به استفاده از خود سایت دانلود نرم افزار رایگان است. Delta-Search.com و دلتا نوار ابزار می تواند به عنوان سخت طبقه بندی، برای از بین بردن این افزودنی مرورگر از رایانه بسیار توصیه می شود.

delta search redirect toolbar تغییر مسیر حذف Delta Search.com نوار ابزار دلتا باعث تغییر مسیر مرورگر Delta-Search.com – اغلب نصب این نوار ابزار بدون رضایت کاربر توسط نرم افزار شخص ثالث از برنامه های افزودنی مرورگر رایگان. متوجه آن است تاکتیک معمول مورد استفاده به طور گسترده ای توسط توسعه دهندگان نرم افزار آزاد برای چنین نوار ابزار ناخواسته با برنامه های خود را بصورت پول در اوردن محصولات خود را – برای جلوگیری از نصب و راه اندازی چنین ابزارهای تبلیغاتی مزاحم در مرورگر اینترنت خود یک بسته نرم افزاری که باید همیشه از نزدیک بازرسی هر مرحله فرآیند نصب نرم افزار رایگان، نشدن هر گونه تغییر ساخته شده به مرورگر اینترنت خود و اجتناب از نصب نرم افزار اضافی. برای از بین بردن تغییر مسیر مرورگر Delta-Search.com و حذف دلتا نوار ابزار دستورالعمل حذف ارائه شده استفاده کنید.

Delta-Search.com حذف تغییر مسیر (دلتا نوار ابزار):

delta search redirect toolbar uninstall تغییر مسیر حذف Delta Search.com کاربران ویندوز 7: کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه سمت چپ پایین از روی کامپیوتر خود ببینید)، را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. پیدا کردن و کلیک بر روی “برنامه ها و ویژگی های”. به دنبال “بابل، دلتا نوار ابزار، نوار ابزار کروم دلتا” این نوشته را انتخاب کرده و آنها را حذف کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید. تعیین محل و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. دنبال کردن “بابل، دلتا کروم نوار ابزار، نوار ابزار دلتا” انتخاب هر و روی حذف کلیک کنید.

اسکن رایانه شما را برای هر گونه قطعات ناخواسته چپ پس از حذف نصب نوار ابزار دلتا است که باعث تغییر مسیر به Delta-Search.com. توصیه به استفاده از کامپیوتر شما اسکن نرم افزار ضد جاسوس افزار. حذف همه ورودی که تشخیص این برنامه حاصل کنید که کامپیوتر خود را پاک از هر گونه نرم افزارهای جاسوسی ممکن است و عفونت های مخرب است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف تغییر مسیر حذف Delta-Search.com Delta-Search.com تغییر مسیر حذف (دلتا نوار ابزار) از مرورگرهای: delta search redirect toolbar internet explorer تغییر مسیر حذف Delta Search.com Delta-Search.com تغییر مسیر حذف از اینترنت ExplorerClick “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. برای گیم بابل و Montera فن آوری های با مسئولیت محدود نگاه نوشته های مرتبط (یعنی بابل افزونه نوار ابزار دلتا دلتا شی یاور ترجمه این صفحه وب با بابل) و آنها را غیرفعال کنید. برای تغییر صفحه اصلی خود را از Delta-Search.com به دلخواه شما: “ابزار” (یا کلیک روی نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9) را انتخاب کنید “تنظیمات اینترنت”، در پنجره باز شده حذف Delta-Search.com و دامنه مورد نظر خود که باز خواهد شد هر بار که شما برای راه اندازی اینترنت اکسپلورر وارد کنید.

Delta-Search.com تغییر مسیر را از Google Chrome حذف کنید: delta search redirect toolbar google chrome تغییر مسیر حذف Delta Search.com کلیک کنید روی نماد آچار یا میله (بالا سمت راست صفحه)، “ابزار” را انتخاب کرده و بر روی “ضمیمهها” کلیک کنید. “مترجم بابیلون” و “دلتا نوار ابزار” پیدا کنید، آنها را انتخاب کنید و کلیک بر روی آیکون سطل زباله می تواند. برای تغییر صفحه اصلی خود را از Delta-Search.com را به شما ترجیح داده–کلیک کنید روی نماد آچار (میله)، “تنظیمات” را انتخاب کنید. در “بر اندازی” بخش “تنظیم صفحه” را کلیک کنید، شناور موس خود را بیش از Delta-Search.com و کلیک روی نماد x. هم اکنون می توانید از وب سایت مورد نظر خود را به عنوان صفحه اصلی خود اضافه کنید.

Delta-Search.com تغییر مسیر از فایرفاکس حذف: delta search redirect toolbar mozilla firefox تغییر مسیر حذف Delta Search.com کلیک کنید “فایرفاکس” (در سمت چپ بالای پنجره اصلی)، “افزودنی” را انتخاب کنید. بر روی “ضمیمهها” و “بابل ترجمه فعال, نوار ابزار دلتا” غیر فعال کنید. برای تنظیم مجدد کلیک کنید صفحه اصلی خود را “ابزار”، سپس “گزینه ها” را انتخاب کنید در پنجره باز شده حذف Delta-Search.com و دامنه مورد نظر خود را وارد کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف تغییر مسیر حذف Delta-Search.com

پاسخ دهید