Delta Search حذف ویروس

دسته‌بندی نشده

Delta Search ویروس چیست؟

اگر شما تا به حال ربوده توسط Delta Search مرورگرتان سپس شما به احتمال زیاد هستند در حال حاضر اشتیاق زیادی برای Delta Search را از رایانه خود حذف کنید. آيا ربودن مزاحم هدایت مرورگر خود به Delta Search موتور هر بار که شما برای باز کردن یک پنجره مرورگر جدید یا بند پلاس وجود دارد مقدار زیادی از پاپ آپ که تبلیغات بی ارزش اقلام به منظور تلاش برای سرقت پول خود را. نتایج جستجو دیگر حلال هستند چرا که حتی افسردگی Delta Search لینک های جعلی در بالا به منظور تلاش برای دریافت بیشتر از پول خود را.

چگونه ویروس Delta Search تغییر صفحه اصلی است؟

چگونه پایان Delta Search بر روی یک کامپیوتر کند? در حالی که شما در حال دانلود نرم افزار رایگان اساسا راه خود را در piggybacks. کمتر معتبر نرم افزار رایگان سایت و برنامه های این عمل بیشتر و بیشتر رایج ساخت. نمی شود فریب خورده،! هنگامی که شما چیزی دانلود, دفعات بازدید: گفتگو حتما جعبه و نصب پاپ با دقت. برای نصب برنامه ای که شما در اصل می خواستم فقط به توافق برسند. اگر یکی از کادرهای می پرسد اگر شما می خواهید به دانلود یا نصب Delta Search و یا برخی از برنامه های دیگر, همیشه آن را رد کرده است.

Delta Search IE Delta Search حذف ویروس

فقط ترک Delta Search بر روی کامپیوتر خود و مقابله با تغییرات به جای رفتن را از طریق تلاش برای آموزش حذف Delta Search به دنبال خوب است? من نمی توانم آن را توصیه و به همین دلیل است. اول از همه، شما باید برنامه نویسی در حال اجرا بر روی کامپیوتر شما که شما را به نصب فریب بود. شما نباید اجازه به ادامه. دوم، Delta Search تغییر تنظیمات مرورگر خود را و شما بازگشت تا برنامه حذف شده آنها را تغییر را دهید. سوم، مرورگر ربوده ورود جدی تر مسائل مربوط به کامپیوتر است. چهارم، هواپیماربایان این سعی به تقلید یک سایت قانونی مانند گوگل به شما فکر می کنید که شما معتبر گرفتن نتایج جستجو، اما چنین نیست.

حذف Delta Search

نتایج بالا آنهایی که پرداخت Delta Search، و آنها فقط به عنوان به عنوان موتور جستجوی مشکوک هستند. در نهایت، و این بزرگترین دلیلی برای حذف Delta Search، اطلاعات خود را از طریق ربودن این جمع آوری شده است. مطمئن شوید که آنها فقط سابقه مرور خود را برای ارسال آگهی چک ممکن است، و موتورهای جستجو حتی حلال مانند گوگل، اما داده ها که جمع آوری Delta Search بالقوه می تواند حساس تر، شامل چیزهایی مانند کلمات عبور و شماره کارت اعتباری انجام. به همین دلیل حیاتی است که شما Delta Search بلافاصله از رایانه شما حذف شده است. استفاده از آموزش حذف Delta Search بدون تاخیر و محافظت از اطلاعات شخصی شما از ویروس Delta Search.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Delta Search

Delta Search را از اینترنت اکسپلورر حذف: 511

 1. مطبوعات فلش در کادر جستجو از حق
 2. در اینترنت اکسپلورر 8 یا 9 کاوش اینترنت انتخاب ارائه دهندگان جستجو مدیریت در ie7 کليک تغییر پیش فرض جستجو
 3. Search.com دلتا حذف از لیست

حذف Delta Search از فایرفاکس :

  1. در نوار آدرس.وارد کردن “مورد: پیکربندی” این باز در صفحه تنظیمات
  2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
  3. در جستجوی جعبه نوع نوع “browser.search.defaultengine”. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
  4. در کادر جستجو نوع “browser.search.selectedengine”. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
  5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این صفحه جستجو در هر بند جدید

راه اندازی نمی حاصل کنید

حذف Delta Search از Google Chrome:

 1. در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید آیکون خطوط افقی 3
 2. انتخاب تنظیمات > مبانی > موتورهای جستجو مدیریت
 3. موتورهای جستجوی غیر ضروری حذف از لیست
 4. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

پاسخ دهید