حذف Desktop Search

دسته‌بندی نشده

ما می دانیم Desktop Search به عنوان یک برنامه تبلیغات پشتیبانی و پس از نصب, آن تزریق تبلیغات به سایت شما در فهرست است. در حالی که ممکن است برای دانلود این برنامه راه حل های منحصر به فرد از desktopsearchapp.com، بیشتر احتمال دارد که شما با استفاده از خدمات توزیع کنندگان نرم افزار شخص ثالث دانلود است. در هر صورت، شما ممکن است برای نصب برنامه های دیگر ارائه شده و نه نصب آنها توصیه می شود. در واقع نه نصب Desktop Search یا توصیه می شود. اگر این برنامه در حال حاضر نصب شده است، بهتر است برای حذف آن از سیستم عامل است. نگران نباشید اگر شما نمی دانید که چگونه به حذف Desktop Search از کامپیوتر شما از آنجا که ما می توانیم با این کمک.

Desktop Search حذف Desktop Search دانلود ابزار حذفبرای حذف Desktop Search

با توجه به تحقیقات اخیر مالی هشدار، هشدار مشهور و ده ها برنامه های دیگر توزیع های مبتنی بر یکسان به Desktop Search هستند. توصیه می کنیم چون همه آنها می تواند شما را به خطرات همان افشا همه این برنامه ها پشتیبانی از بین بردن. نیازی به گفتن نیست، ممکن است که برخی از کاربران قادر خواهید بود برای استفاده از این نرم افزار را بدون مواجهه با مشکلات امنیتی، اما شما باید نگه دارید در ذهن حتی اگر شما چهره به چهره با آنها که شما بی اطلاع از این مشکلات ممکن است. شما را به حذف Desktop Search اگر آن را به شما ارائه شده با پیشنهاد جالب عجله؟ بیشتر احتمال دارد که شما می خواهم این پیشنهاد ابتدا بررسی کنید و یک کلیک ممکن است به اندازه کافی به سیستم عامل خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده است. اگرچه برخی از تبلیغات و ارائه می دهد ممکن است بی ضرر است، بهتر است به حذف Desktop Search برای جلوگیری از تبلیغات است که می تواند مخرب است. برخی از کاربران خاصی است که آنها همیشه بگویید وقتی آگهی مخرب می آید همراه قادر به است. با این حال، مجرمان اینترنتی برای تبلیغات بی ضرر به دنبال توسعه شناخته شده است. در این وضعیت بهتر امن تر از متاسفم ماندن است.

حتی اگر Desktop Search شروع نمایش آگهی بلافاصله، خدمات این برنامه بسیار سوال برانگیز است. حتی اگر این برنامه برای کمک به شما جستجو در وب امن قرار است، ما معتقدیم که شما باید Desktop Search به منظور امن ماندن حذف. هر چند این ممکن است صدای متناقض، این سخت می تواند باز کردن درب پشتی امنیت به همین دلیل است که شما نیست باید به آن اعتماد به عنوان یک ابزار امنیتی. وقتی که می آید به حذف Desktop Search، اکثر کاربران گزینه دستي را انتخاب کنید. اکثر کاربران باید قادر به حذف Desktop Search از سیستم عامل خود را به صورت دستی است، اما اگر دیگر تهدیدات فعال بر روی سیستم عامل شما ما این گزینه توصیه نمی. در این مورد بسیار مهم است برای نصب نرم افزار تشخیص و حذف خودکار نرم افزارهای مخرب است.

حذف Desktop Search

حذف از ویندوز 8 ویندوز 8.1

  1. جستجو در نوار جذابیت (در مترو UI) کلیک کنید.
  2. باز کردن صفحه کنترل منو و انتخاب برنامه را پاک کنید.
  3. کلیک راست کنید برنامه شما می خواهید به حذف و انتخاب عزل.

حذف از ویندوز ویستا و ویندوز 7

  1. کلیک بر روی دکمه ویندوز در نوار وظیفه کلیک کنید و کنترل پنل.
  2. لغو نصب برنامه و راست Desktop Search را انتخاب کنید.
  3. لغو را کلیک کنید برای حذف این برنامه از کامپیوتر شما.

حذف از ویندوز ایکس پی

  1. کلیک کنید شروع در نوار ابزار و انتخاب کنترل پنل.
  2. دوبار کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها.
  3. برنامه نامطلوب را انتخاب کنید و کلیک کنید حذف.

Desktop Search برای کمک به شما در مرور وب قرار است اما آن خواهید یافت که این برنامه پشتیبانی از تبلیغات می تواند تبلیغات مشکوک ویترین. هر گونه تعامل با این تبلیغات می تواند خطرناک برای امنیت مجازی خود را به همین دلیل است که ما در برابر آن توصیه می کنند. البته بهترین چیز شما می توانید حذف Desktop Search از سیستم عامل است و راهنمای فرضيه فوق به عنوان اولین گام در خدمت. بعد از این، عاقلانه اجرای حذف خودکار نرم افزارهای مخرب به خلاص شدن از شر عفونت باقی مانده و برای محافظت از شما را از دیگر تهدیدات است.دانلود ابزار حذفبرای حذف Desktop Search

پاسخ دهید