حذف Dfs.pathdone.net

دسته‌بندی نشده

Dfs.pathdone.net پرشی چیست؟

Dfs.pathdone.net پنجره برنامه مخرب است که نمایش تن از تبلیغات بر روی سیستم آلوده است. نرم افزار اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم مرورگر تاثیر می گذارد. نوار ابزار است که معمولا همراه با نرم افزار رایگان است که کاربران از اینترنت دانلود نصب شده است. این نتیجه نیست مراحل نصب و نه رد نصب و راه اندازی برنامه های نا شناخته است. Dfs.pathdone.net پرشی می توانید همچنین شود کاهش به سیستم یک تروجان یا استفاده از پیوست های ایمیل هرزنامه.

اگرچه Dfs.pathdone.net یک سایت مخرب نیست آن استفاده شده است به عنوان یک صفحه پیگیری و به همین دلیل، برنامه ناخواسته می گرفته است. این برنامه همچنین می توانید مسیر عادات مرور خود را، به عنوان مثال، وب سایت شما بازدید و کلمات کلیدی شما را در جستجو استفاده کنید شما را. این اطلاعات می تواند برای اهداف مرتبط مانند هدف کمپین های بازاریابی بازاریابی مورد استفاده قرار گیرد.دانلود ابزار حذفبرای حذف Dfs.pathdone.net

چگونه کار می کند Dfs.pathdone.net؟

Dfs.pathdone.net hijacker مرورگر است، اما بسیاری از افراد می گویند این ویروس پاپ آپ است. البته، این ویروس پاپ آپ به نظر می رسد در یک برگه جدید برای خاص نیست. هر زمان که لینک جدید از گوگل، بینگ و یا به سادگی رفتن بر روی یک صفحه وب جدید باز می کنید، برگه جدید همراه با دیگری که نشان می دهد که تبلیغات پاپ آپ باز می شود. تبلیغات در مورد متفاوت است، اما فرصت خوبی است که شما یک پنجره پرشی گفت که شما نیاز به نصب فلش پلیر دانلود FLV پلیر و یا چیز دیگری که به توصیه “می شود” وجود دارد. هرگز نصب یا به روز رسانی فلش از پاپ آپ در یک وب سایت از آنجا که شما ممکن است در نهایت نصب ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و نرم افزارهای جاسوسی بر روی کامپیوتر شما.

چگونه به اجتناب از Dfs.pathdone.net و هواپیماربایان مشابه?

اگر شما می خواهید برای جلوگیری از دانلود پنجره Dfs.pathdone.net، شما باید دقت بیشتری درباره نصب برنامه های کاربردی از اینترنت است. برنامه های کاربردی جدید اغلب همراه با دیگر نرم افزار و به طور خودکار دریافت به کامپیوتر. است که چرا شما همیشه باید مراحل نصب را دنبال کنید و اگر وجود دارد هر گونه برنامه های اضافی اضافه شده را بررسی کنید. رد نصب هر آنهایی که ناشناخته.

بسیار آسان است زمانی که شما تا به حال مرورگر خود ربوده اما چیز بدتر است که این می تواند یک عفونت نسبتا پايدار است. Dfs.pathdone.net بازشو تنها پس از اثر است. اگر می خواهید برای متوقف کردن پنجره های پرشی این شما را به شناسایی و حذف تروجان است که باعث می شود آنها داشته باشد. همانطور که می دانید، تمام وب سایت های بزرگ دانلود مدیریت دانلود خود را داشته و قبل از تقریبا هر دانلود آنها را شما برای نصب برنامه های شخص ثالث، به عنوان مثال، LyricsSay. من همیشه کاهش این ارائه می دهد، از آنجا که حتی مانند نرم افزار بی گناه به عنوان LyricsSay است که به طور خودکار نمایش متن آهنگ را در یوتیوب می تواند تزریق تبلیغات و نمایش مزاحم پاپ آپ شما باید همین نیز انجام دهید. منبع دیگری از جمله تروجان رایگان فیلم جریان وب سایت است. متوجه شدم که بعضی از سایت ها زندگی می کنند جریان ویدئو hijacker این مرورگر هم ترویج. آنها معمولا نمایش تبلیغات گمراه کننده بالا بازیکن یا بالا از این ویدئو. به یاد داشته باشید، همه شما نیاز به تماشای فیلم آنلاین فلش پلیر است و شما می توانید آن از adobe.com بدون هر گونه bloatware جاسوسافزار و دیگر برنامه های ناخواسته.

شما نیاز به حذف Dfs.pathdone.net؟

علاوه بر این، نرم افزارهای مخرب است که باعث می شود Dfs.pathdone.net بازشو می تواند جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را از جمله تعداد بازدید وب سایت گوگل جستجو نمایش داده شد و چیزهای مشابه. تمام اطلاعات بعدا به نمایش تبلیغات مرتبط تر و چه کسی می داند شاید حتی برای شرکت های بازاریابی فروش استفاده می شود. بنابراین فقط پاپ آپ مشکل نیست این نرم افزارهای مخرب جاسوسی شما می توانید. البته از آن نمی سرقت رمز عبور، و غیره، اما هنوز هم مسئله است.

خبر خوب این است که Dfs.pathdone.net بر روی کامپیوتر شما به عنوان برنامه های مشروع و ممکن است در لیست “افزودن/حذف برنامه ها” در کنترل پنل خود ظاهر می شود نصب شده است. اگر چنين است شما از آن به سرعت و به راحتی می توانید خلاص. نیازی به گفتن آن نمی شده به عنوان pathdone.net اما نه به عنوان LyricsSay یا DownloadTersm. اینها فقط چند نمونه، scammers واقعا هوشمند هستند، آنها را تغییر نام دهید ایجاد برنامه های خود را اغلب. یک روز می توان آن را LyricsSay و روز دیگر آن LyricsContainer و یا چیزی مانند آن خواهد بود. اگر شما آن را پیدا کند سپس لطفا حذف دستورالعمل زیر را دنبال. خوب وجود دارد شانس که مشکل gqs.donedrive.net با پسوند مخرب مرورگر نصب شده توسط نرم افزار شخص ثالث ایجاد می شود. شما می توانید تمام جزئیات زیر پیدا کنید. اگر سوالی دارید لطفا دیدگاهتان را بنویسید. موفق باشید و آنلاین امن است!

چگونه برای حذف Dfs.pathdone.net

اگر شما این اقدام بر روی کامپیوتر شما را شناسایی حذف پنجره Dfs.pathdone.net. اسکن سیستم خود را با برنامه های ضد ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند Spyhunter. اگر شما تا به حال مسائل هدایت، شما ممکن است نیاز به تنظیم مجدد موتور جستجو و صفحه خانه خود را به یکی از شما استفاده می شود قبل از: در اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8 9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو;
 3. Dfs.pathdone.net را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات باز می شود.
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

در گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید;
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–> مدیریت جستجو موتور;
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف;
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

لطفا توجه داشته باشید که بسیار مهم است برای اسکن کامپیوتر خود را با یک برنامه قابل اعتماد antimalware پس از پنجره Dfs.pathdone.net برداشته است آن را به عنوان سیستم خود را با ویروس در حالی که داشتن آن آلوده کردم ممکن است.دانلود ابزار حذفبرای حذف Dfs.pathdone.net

پاسخ دهید