حذف DictionaryBoss Toolbar

دسته‌بندی نشده

DictionaryBoss Toolbar چیست؟

DictionaryBoss Toolbar برنامه است که می تواند به رایانه شما با دیگر نرم افزار نصب شده و بد سابقه مرور خود را تحت تاثیر قرار است. در نگاه اول این برنامه ممکن است نگاه مانند یک ابزار مفید به عنوان آن خدمات ترجمه و میانبر های مختلف به فرهنگ لغت شهری، ویکی پدیا و غيره فراهم. این برنامه توسط MindSpark طراحی شده بود و آن را با این حال طبقه بندی به عنوان برنامه های ناخواسته.

DictionaryBoss حذف DictionaryBoss Toolbar

صفحه اصلی بوسیله DictionaryBoss Toolbar

DictionaryBoss Toolbar معمولا تغییر موتور جستجوی پیش فرض و صفحه اصلی شما به درخواست جستجو. معمولا کاربران این انتخاب توسط خود این بسیار آزار دهنده است. برنامه می تواند تاییدیه برای وب سایت های مختلف است که حتی می تواند ربوده شود. در نتیجه، شما می توانید سیستم خود را آلوده. خصوصی پلیس DictionaryBoss Toolbar نیز کاملا روی حیله و تزویر است. اساسا، برنامه می تواند اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را جمع آوری و آن را به شخص ثالث منتقل. بعد این می تواند بسیاری از تبلیغات هدفمند برای نمایش در سیستم شما و دیگر عواقب آزار دهنده به ارمغان بیاورد.

چرا شما نیاز به حذف DictionaryBoss Toolbar؟

توصیه می شود برای حذف DictionaryBoss Toolbar به محض این که شما آن را در سیستم خود را شناسایی.  رفتن به کنترل پنل -> لیست برنامه ها اضافه و حذف و پاک آن را از وجود دارد. مهم است که شما حذف همه برنامه های دیگر به عنوان برخی از آنها ممکن است خريداری و یا تنظیم مجدد تنظیمات کاوشگر بازگشت با hijacker، نصب شده است. که این چنین برنامه خوبی شناسایی با ”Spyhunter” اسکن. شما نیز برنامه های افزودنی مرورگر برای اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم باید بررسی کنید. اگر DictionaryBoss Toolbar مشاهده باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. برنامه، از رایانه ارائه دهنده های جستجوی خود را تغییر نمی کند، فقط تبلیغات ظاهر می شود بر روی کامپیوتر شما متوقف می شود. شما باید انجام آن را به صورت دستی توسط خودتان.

چگونه برای حذف DictionaryBoss Toolbar

بسته به نوع مرورگر شما با استفاده از دستورالعمل زیر را دنبال کنید:

در اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید.
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 مدیریت ارائه دهندگان جستجو، را انتخاب کنید در IE7 کليک تغییر پیش فرض جستجو.
 3. DictionaryBoss Toolbar را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

 1. را وارد کنید “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این تنظیمات صفحه را باز می کند.
 2. Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای “browser.newtab.url“. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

در گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیماترا انتخاب کنید.
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–>موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی صفحه خالی باز (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف DictionaryBoss Toolbar

پاسخ دهید