حذف Digi Docket

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف Digi Docket

Digi Docket یک افزونه مرورگر است. با این حال، شما می توانید اعتماد یکی نیست. این برنامه طراحی شده است به خدمت تبلیغات آنلاین است که لیست نشده و ناشناخته هستند. چگونه این می تواند خطرناک برای امنیت مجازی خود را ببینید? محققان نرم افزارهای مخرب را حذف Digi Docket دلیل این است که می تواند کمک به اشخاص مختلف نقض امنیت خود را فرمت توصیه می کنیم.

که همه شما باید انجام دهید به صورت فعالیت های بالقوه خطرناک با کلیک بر روی تبلیغات توسط Digi Docket نشان داده است. متاسفانه، این آگهی که بدان معنی است که یک فرصت بزرگ است که شما را بر روی آنها کلیک وجود دارد اگر شما این قبلا انجام داده اند به احتمال زیاد بسیار جذاب هستند.

Digi Docket  حذف Digi Docket

دانلود ابزار حذفبرای حذف Digi Docket

با کلیک کردن بر روی تبلیغات ارائه شده توسط Digi Docket یا دیگر برنامه های کاربردی غیر قابل اعتماد ایجاد شده توسط SuperWeb LLC، مانند برچسب بایت Masponi و EnhanceEmpire، بسیار خطرناک است. غیر ممکن است برای پیش بینی خطرات امنیتی که شما هنگام تعامل با SuperWeb LLC چهره است; با این حال، ما حدس نمی ذهن شما را در سهولت قرار داده است. اگر نرم افزار پشتیبانی از تبلیغات غیر قابل حذف ممکن است کلیک بر روی تبلیغات ایجاد شده توسط schemers مخفی کردن لینک به وب سایت های مخرب. حتی اگر Digi Docket خود را نمی تواند مخرب بر روی سیستم عامل خود را دانلود، لینک نصب نرم افزارهای مخرب و لینک به سایت های کلاهبرداری camouflages یا نامطمئن دانلودکنندگان ارائه نمایش آن. فقط اگر Digi Docket را از کامپیوتر شما حذف شما خواهد شد اجتناب از همه خطرات امنیتی مرتبط با این تهدید.

چون نصب ارائه شده در digidocket.net کار نمی کند Digi Docket مخفی همیشه از طریق نرم افزار بسته های نرم افزاری دریافت شده است. برنامه های نصب شده با Digi Docket معمولا فقط به عنوان غیر قابل اعتماد هستند، و بنابراین شما آنها را نیز باید حذف. ما پیشنهاد به کارگیری نرم افزار حذف خودکار نرم افزارهای مخرب به اطمینان حاصل شود که همه تهدیدها از کامپیوتر شما حذف می شوند. البته با تجربه تر کاربران ویندوز است که حق دانش را با موفقیت حذف تروجان ممکن است قادر به حذف Digi Docket و تهدیدات مربوط به صورت دستی. راهنمای زیر اولین گام حذف است که شما نیاز به انجام است.

Digi Docket را از کامپیوتر خود حذف کنید

حذف Digi Docket از ویندوز ایکس پی:

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و دکمه Start در نوار وظیفه کلیک کنید.
  • افزودن یا حذف برنامه ها برای پیدا کردن لیست نرم افزار های نصب شده را دوبار کلیک کنید.
  • برنامه نامطلوب را انتخاب کنید و روی دکمه حذف کلیک کنید.

حذف Digi Docket از ویندوز ویستا یا ویندوز 7:

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و دکمه شروع در ویندوز در نوار وظیفه کلیک کنید.
  • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و پیدا کنید برنامه نامطلوب.
  • برنامه شما مایل به حذف و حذف را انتخاب کنید کلیک راست کنید.

خاتمه Digi Docket از ویندوز 8 یا ویندوز 8.1:

  • به طور همزمان ویندوز + کلید R به اجرا راه اندازی و وارد کنترل پنل را ضربه بزنید.
  • حذف یک برنامه برای باز کردن لیست تمام برنامه های نصب شده را کلیک کنید.
  • برنامه شما مایل به حذف و حذف را انتخاب کنید کلیک راست کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Digi Docket

پاسخ دهید