حذف DigiCoupon

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف DigiCoupon

DigiCoupon برنامه نرم افزار تبلیغاتی است که در سیستم خود را تحت نام های مشابه دیگر مانند DigICCoupon، DDiGiCOUpoon، DigiCoupeon و به همین ترتیب می تواند نماینده است. نرم افزار مبتنی بر موتور MultiPlug است. این گسترش به مرورگر شما اضافه می کند و شروع به تبلیغات شخص ثالث مختلف روی صفحه نمایش.

DigiCoupon تمام مرورگرهای وب از جمله موزیلا Firefox، Google Chrome و Internet Explorer بگذارد. آن را با کمک نرم افزار بسته نرم افزاری توزیع می شود. این روش توزیع بسیار محبوب در میان این نوع از برنامه ها به عنوان کمک می کند تا آنها را وارد رایانه ناشناخته است. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم قابل اعتماد است، بنابراین ما پیشنهاد می کنیم شما DigiCoupon را از کامپیوتر خود حذف کنید.

DigiCoupon removal حذف DigiCoupon

دانلود ابزار حذفبرای حذف DigiCoupon

DigiCoupon چگونه کار می کند؟

به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده, DigiCoupon نصب شده بر روی کامپیوتر خود را با دیگر نرم افزار رایگان. برنامه های رایگان میزبانی در سایت هایی از قبیل softpedia.com cnet.com soft32.com، و غیره است که اغلب توسط برنامه های ناخواسته همراه است. اگر شما توجه به جادوگران نصب خود را پرداخت، شما با این برنامه در سیستم شما را تا پایان. پشتیبانی از تبلیغات و دیگر برنامه های ناخواسته به ندرت هر ارزش است. آنها به منظور ایجاد سود و هیچ ربطی به با بهبود تجربه ایجاد می شوند.

DigiCoupon تبلیغات در صفحه نمایش خود را بدون در نظر گرفتن که در صفحه شما در حال ظاهر می شود. آنها نرم افزار های مختلف و همچنین دیگر محصولات و خدمات را حمایت می کنند. لطفا به خاطر داشته باشید که نه همه از این آگهی قابل اعتماد می تواند نگه دارید. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مسئول اطلاعات تجاری که در آن مرورگر شما با پر است. اگر شما تبلیغ تقلبی کلیک کنید و کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده، شما هیچ کس به سرزنش اما خودتان را داشته باشد. ما مصرانه از شما ریسک چنین غیر ضروری. چون این برنامه اطلاعات مورد خود کاوشهای جمع آوری شده با کمک از کوکی ها استفاده می کند برخی از پاپ آپ ها و آگهی ها به خصوص مربوط به نظر می رسد ممکن است. نه با این فریب خورده و به محض این که شما می توانید فسخ DigiCoupon.

چگونه برای حذف DigiCoupon از سیستم من?

دو گزینه می توانید انتخاب کنید از زمانی که می آید به DigiCoupon حذف وجود دارد. شما می توانید حذف برنامه به طور خودکار و یا دستی. اگر شما می خواهید برای حذف DigiCoupon دستی، شما دستورالعمل که ما زیر این مقاله ارائه شده استفاده کنید. دستي نباید بیش از حد پیچیده، با این حال، بهتر است برای از بین بردن DigiCoupon این امر با استفاده از ابزار ضد بدافزارها. نرم افزار امنیتی به رایانه خود را اسکن و پیدا کردن تمام برنامه های ناخواسته که ممکن است بر روی آن. آن سپس کامپیوتر خود را کاملا پاک خواهد شد. حذف تروجان نیز مشخصی که رایانه شما باقی می ماند سالم و رایگان به عفونت در آینده را.

حذف DigiCoupon

DigiCoupon را از ویندوز 8 حذف

  • نوع → پیروزی + تحقیق در ‘کنترل’ → → OK لغو عزل برنامه → → DigiCoupon

پاک کردن DigiCoupon از ویندوز 7 و ویندوز ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → DigiCoupon پاک

خاتمه DigiCoupon از ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → DigiCoupon →

دانلود ابزار حذفبرای حذف DigiCoupon

پاسخ دهید