حذف Digital Protection

Fake Antispyware

Digital Protection را حذف (راهنمای حذف)

Digital Protection برنامه ضد جاسوس افزار سرکش را از خانواده خود محافظت است. این سرکش بر روی کامپیوتر شما را از طریق استفاده از تروجان ها که نمایش هشدارهای امنیتی جعلی بر روی کامپیوتر خود که دولت کامپیوتر شما دارای یک مشکل امنیتی نصب شده است. هنگامی که شما را در یکی از این هشدار Digital Protection کلیک کنید بر روی کامپیوتر خود بدون اجازه یا دانش نصب خواهد شد. یک بار Digital Protection است نصب شده, آن شروع به طور خودکار زمانی که ویندوز شروع می شود به پیکربندی خواهد شد.

Digital Protection حذف Digital Protectionدانلود ابزار حذفبرای حذف Digital Protection

چرا شما نیاز به حذف Digital Protection؟

Digital Protection برنامه آنتی ویروس جعلی است که گسترش استفاده از تروجان ها و کرم ها است. که چرا شما ممکن است شروع به دیدن پرهای Digital Protection بدون هر چیزی آشکار دانلود مربوط به این انگل است. هر یک از پیام های خود تلاش می کند که سیستم شما محافظت نشده است و شما نیاز به خرید نسخه کامل این نرم افزارهای مخرب محافظت کامپیوتر شما را متقاعد می کند. حتی اگر شما کردم آنتی ویروس معمولی و چیزی شبیه به آن اعلام خواهد شد این پرهای ظاهر خواهد شد:

DANGEROUS! ANTIVIRUS DETECTED SOME HARMFUL PROGRAMS ON YOUR PC! THEY MAY CORRUPT YOUR INFORMATION OR SEND IT TO HACKERS.

A security threat detected on your computer! This malicious program may steal your private data. Click on the message to ensure the protection of your computer.

Harmful viruses detected on your computer. This malicious software may harm your computer. Click on the message to ensure the protection of your computer.

A security threat detected on your computer. TrojanASPX.JS.Win32. It strongly recommended to remove this threat right now. Click on the message to remove it.

Unauthorized person tries to steal your passwords and private information. Click on the message to prevent identity theft.

System files of your computer are damaged. Please, restart your system ASAP.

Warning! Virus threat detected!
Virus activity detected!
Trojan-Clicker.Win32 adware has been detected. This adware module advertises websites with explicit content. Be advised of such content being possibly illegal. Please click the button below to locate and remove this threat now.

پس از ثبت نشده راه اندازی نسخه Digital Protection، شما “بسیار سریع – کامپیوتر خود را سریعتر از آن اسکن” تکنیکی امکان بررسی هر چیزی بر روی کامپیوتر شما است. این برخی از پرونده های منظم آلوده به تروجان ها، جاسوس افزارها و انگل های دیگر نشان می دهد. است جعلی – تشخیص Digital Protection را فراهم می کند بسیاری از فایل های شناسایی بی ضرر هستند. انگل است که باید برداشته شود Digital Protection scamware خود است.

Digital Protection پرداخت! تلاش برای فشار شما را به خرید آن نرم افزارهای مخرب نیز حذف نرم افزار امنیتی مشروع خود را به منظور حفاظت از خود را از حذف شدن تلاش خواهد کرد. برنامه های امنیتی است که آن را به حذف امتحان کنید خواهد بود:

  • دکتر جاسوسافزار
  • NOD32
  • Malwarebytes’ ضد تروجان
  • امنیت اینترنت نورتون
  • Avira AntiVir
  • AVG8
  • دانلود
  • مجموعه امنیتی Agnitum پاسگاه دور افتاده
  • ایست!

علاوه بر این، Digital Protection برنامه های غیر قانونی در خود اجرا شده توسط تولید کنندگان scamware است. آنها از اطلاعات کارت اعتباری شما ذخیره می کند و شما ممکن است پول بیشتری که شما پرداخت می شود در اصل سست. اگر شما خریداری Digital Protection شما باید از بانک خود تماس بگیرید.

برای خلاص شدن از شر Digital Protection، باید توقف فرآیندهای تروجان Digital Protection، به طور معمول avp.exe یا برخی از نام تصادفی. اگر شما نصب نسخه ثبت نشده از آن، نسبت به متوقف کردن روند digprot.exe بیش از حد. برای انجام این کار، شروع مدیر وظیفه (ctl + shift + esc) و به دنبال فرآیندهای مخرب وجود دارد. در برخی از موارد آن را موثر تر به راه اندازی مجدد کامپیوتر به حالت ایمن (فشار F8 در راه اندازی مجدد) است و سپس انجام دستورالعمل حذف.

بسیار توصیه می شود استفاده از نرم افزار Digital Protection حذف خودکار مانند دکتر جاسوسافزار یا Malwarebytes ضد بدافزارها. بسیاری از تروجان آلوده در ویندوز کاربران یا سیستم فهرست موقتی شما اقامت و ممکن است نام تصادفی است که سخت برای پیدا کردن استفاده کنید. همچنین، شما باید کامپیوتر خود را برای عفونت های دیگری که پرهای Digital Protection ممکن است ساخته شده را اسکن کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Digital Protectionremoval instructions en حذف Digital Protection

پاسخ دهید