حذف Dirección General de la Policía Virus

دسته‌بندی نشده

Dirección General de la Policía Virus چیست؟

Dirección General de la Policía Virus یک بیشتر برنامه های ransomware است که حملات رایانه واقع در کشورهای اسپانیایی زبان و نمایش می دهد هشدار جعلی که شما چیزی غیر قانونی مربوط به حق کپی رایت محصولات را انجام می شود این ادعا است. Dirección General de la Policía Virus میشود داخل سیستم را از طریق حفره های امنیتی در حالی که بازدید از وب سایت های مخرب و یا همراه با بارگیری آلوده. اگر کامپیوتر شما آلوده می شود، سیستم مسدود خواهد شد و این پیام را در صفحه مشاهده خواهد شد:

¡ATENCIÓN! Su OP (ordenador) está bloqueado debido a al menos una de las razones especificadas siguientes.
Usted ha violado <> (video, música, software) y ha utilizado de una manera illegal con la distribución de contenido los derechos de autor, infringiendo así el artículo 128 del Criminal Code del Reino de España. El artículo 128 del Criminal Code prevé una multa 200 a 500 de los salarios mínimos o la privación de la libertad a 2 a 8 años.

Direccion General De la Policia Virus  حذف Dirección General de la Policía Virus

چگونه کار می کند Dirección General de la Policía Virus؟

به طور کلی، Ransomware خطر بزرگی به رایانه های کاربران از سراسر جهان می توان. هشدار پرشی است اومدی خود را که به شما کمک کند باز کردن قفل رایانه پس از باج موقع پرداخت. آن را به قربانیان رایانه با نام های مختلف، اما در یک روش مشابه رفتار می شود. در واقع، عفونت تروجان مخرب فقط به جمع آوری پول باج از قربانیان حمله با استفاده از روش های جعلی ایجاد شده است. هنگامی که هدفمند، کامپیوتر قربانی نیز آسان به کامپیوتر انجماد و یا دیگر مشکلات رایانه کشنده است. رو به یک وضعیت فوری، بسیاری از قربانیان این است که anti-software برای مقابله با این ویروس استفاده کنید، اما آنها آن functionless در تشخیص و یا حذف Ransomware خطرناک به طور کامل. این ویروس می تواند نرم افزار ضد ویروس به طور معمول موثر را به بلوک. بنابراین شما بهتر ویروس دستی و به طور کامل با کمک کارشناسان کامپیوتر آنلاین اسرع حذف اقدامات خواهد بود.

به منظور رفع انسداد سیستم خود شما به پرداخت جریمه نقدی از 100 € خواسته خواهد شد. هنگامی که شما را پرداخت با توجه به پیام Dirección General de la Policía Virus، کامپیوتر خود را ظرف 72 ساعت رفع انسداد خواهد شد. همچنین توضیح می دهد که چگونه این پرداخت و آن دیگر جای تعجب نیست که خوب، در خواست استفاده از سیستم های Ukash یا paysafecard پرداخت می شود.اگر چه این پیام به نظر می رسد کاملا مشروع اومدی روشن است. آنها آن با استفاده از نام پلیس کاملا قابل اعتماد است. با این حال، آن تنها به شما قادر به rip کردن ایجاد شد.

Dirección General de la Policía Virus حذف

Dirección General de la Policía Virus بدون شک حذف کنید. شما باید سیستم خود را راه اندازی مجدد به حالت ایمن با شبکه. سپس برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter اجرا کنید. دستورالعمل زیر شما احتمالا قادر به اجرای خود را ضد ویروس که به راحتی نخواهد. لطفا توجه داشته باشید، بیش از یک نسخه از این ransomware بنابراین روش حذف موثر با عفونت را به شما است که باید استفاده کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Dirección General de la Policía Virus

زمانی که حالت ایمن با شبکه می تواند راه اندازی

removal instructions en حذف Dirección General de la Policía Virus

پاسخ دهید