Discount Buddy حذف

Browser Hijacker

Discount Buddy چیست؟

Discount Buddy سخت است که به برنامه های ناخواسته در نظر گرفته است. می شود برنامه به سیستم های تصادفی از طریق فایل ضمیمه ایمیل های اسپم و یا آن را همراه با نرم افزار دیگر می آید. یک بار داخل, آن به مرورگر شما (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم) میشود و هنگامی که شما در حال دیدن سایت های مانند فیس بوک و آمازون و eBay و آنهایی که محبوب دیگر نمایش مختلف کوپن و تبلیغات. اگر شما بر روی آنها کلیک کنید خواهید دید و تبلیغات و یا شما می توانید به برخی از وب سایت ناشناخته جایگزین.

شما ممکن است برای جلوگیری از گرفتن Discount Buddy به سیستم خود را اگر می کنه وقتی دانلود برنامه های کاربردی مختلف از اینترنت. همیشه نصب سفارشی را انتخاب کنید و حاصل کنید که شما انتخاب گزینه های برای دانلود هر برنامه های ناشناخته را تغییر دهید. همچنین مراقب باشید در هنگام باز کردن ایمیل از حتی از شما مخاطبین اگر ایمیل عجیب به نظر می رسد و حذف تمام ایمیل های که به پوشه اسپم خود را بدون باز کردن آنها باشد.

Discount Buddy Discount Buddy حذف

چگونه کار می کند Discount Buddy?

“Discount Buddy” ناخواسته برنامه توسعه یافته توسط 215 نرم افزار کوپن، تبلیغات و حمایت ها از طریق جعبه پاپ آپ در Ebay و آمازون و خارج شده و وب سایت های خرید دیگر است که شما در حال دیدن نمایش داده خواهد شد.
این آگهی نشان داده می شود به عنوان جعبه حاوی کوپن های مختلف که در دسترس هستند و یا به عنوان کلمات کلیدی زیر خط دار، که هنگامی که کلیک را نمایش تبلیغاتی که در آن ایالت برای شما به ارمغان آورده Discount Buddy.

Discount Buddy فرمت از 215 است نرم افزار برای اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس و کروم است که به طور معمول اضافه شده است هنگامی که شما دیگر نصب رایگان برنامه. هنگام نصب این برنامه ها رایگان آنها نیز Discount Buddy نیز نصب خواهد شد. برخی از برنامه هایی است که شناخته شده برای بسته نرم افزاری Discount Buddy عبارتند از 1ClickDownload Yontoo و FBPhotoZoom.
پس از نصب، هر زمان که شما خواهد شد فهرست Expedia، بهترین خرید، فیس بوک یا هر مشابه دیگر وب سایت ها، Discount Buddy خواهد شد نمایش در قسمت بالای سمت راست مرورگر خود جعبه حاوی مرتبط با پیشنهادات کلمه کلیدی، تبلیغات و لینک حمایت مالی.

من نیاز به حذف Discount Buddy

مراقب باشید که Discount Buddy سعی اطلاعاتی درباره عادات مرور خود را جمع آوری و ارسال این داده ها به سرور از راه دور. بعد شما را اذیت توسط آگهی های بیشتری به این اطلاعات برای بازاریابی استفاده می شود. اگر چه این برنامه مخرب نیست و سیستم شما صدمه نمی زند به طور مستقیم، شما Discount Buddy از رایانه به عنوان آن روش عادلانه را به سیستم شما استفاده نمی کند و این امر می تواند باعث بسیاری از اقدامات شكايتهاي باید حذف.

نحوه حذف Discount Buddy

وقتی که از آنجا که اغلب، اختیاری شامل نصب نرم افزار نصب نرم افزار نصب, مانند hijacker مرورگر Discount Buddy این شما همیشه باید توجه پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب.
همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست آشنا, به خصوص اختیاری نرم افزاری است که شما هرگز نمی خواستم به دانلود و نصب در وهله اول. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

برو به کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های لیست و حذف هر نوع اجزاء از اکسپلورر پس انداز از آنجا. سپس اسکن خود را با استفاده از کامپیوتر و برنامه های آنتی ویروس، برای مثال، Spyhunter که تمام برنامه های ناخواسته را به طور خودکار حذف خواهد شد مطمئن شوید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Discount Buddy

پاسخ دهید